Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość a10a
Podpowiedzcie mi gdzie mogę kupić odpowiedni morszczyn/ Ten który kupiłam ma niezbyt łatwą do rozdrobnienia konsystencję (zioła do kąpieli-tylko takie dostałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10a
czy jako zamiennik mogę użyć tabl.KELP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My stosujemy właśnie tzw zioła do kąpieli - morszczyn, bo tylko taka postać jest w sprzedaży.....miksujesz....wpływają na lepszą pracę jelit, działąją podobnie jak herbatki lekko przeczyszczające. Kelpu ..raczej nie używaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa morszczynu... Od czasu zmiany przepisów (dostosowywanie Polskich uregulowań do Europejskich), morszczyn sprzedawany jest jako zioła do kąpieli. Zioła sprzedawane wcześniej jako na napary, obecnie mają napisy zioła do kąpieli, nawet szata graficzna opakowań się nie zmieniła. Miałam okazję zapytać samego Pana dr Marka Bardadyna o wspomniany problem morszczynu do kąpieli. Doktor stwierdził, że skoro jest tak, jak przedstawiłam, to można stosować ów morszczyn \"do kąpieli\", zwracając uwagę na skład ziół - żeby był to sam morszczyn. Poza tym, stwierdził również, że ze względu na swoje właściwości, morszczyn występuje tylko (jak ja dobrze pamiętam) w 1 z koktaji i należy go stosować bardzo ostrożnie. Morszczyn ma silne działnie przeczyszczające, ale jest jednym z nielicznych źródeł jodu. Niestety wiele osób ma przeciwskazania, aby używać morszczyn, bo np. chorują na tarczycę, są uczuleni na jod, a szczególnie kobiety będące w ciąży. Morszczyn występuje jako jedno z ziół w mieszankach przeczyszczających np. Hipokrate, czy mieszankach odchudzających, samodzielnie nie. jednak nie martwcie się bo, stosując dietę strukturalną i bez morszczynu można z sukcesem obniżać masę ciała. Zawsze należy dopasować spożywane pokarmy do specyfiki własnego organizmu. Dieta strukturalna pozostawia nam możliwości wyboru źródeł konkretnych substancji odżywczych. Owocnego stosowania diety strukturalnej. A jak macie czas i możecie ćwiczyć, to jest już pełnia właściwego stosowania tej diety. 🌼🌼🌼 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pultaska
Kupiłam sobie "Odchudzanie weekendowe", a nie wiem czy nie powinnam zacząć od "Kody młodości". W kazdym razie ciekawa lektura. Ja muszę cały czas coś na ten temat czytać np. Super linię. Pomaga mi to przetrwać w diecie. Polecam wszystkim czytać w kryzycie, ja tak parę razy przetrwałam. Wy mi też pomagacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
Witam :) Moja herbatka średnio działała ale widziałam jako tako efekty z zeszłym tygodniu... W piętek kupiłam sobie LINEA ... Weszłam na wagę i miałam 60,9 kg... Dzisiaj weszłam z samego rana na wagę i? I moja waga wynosiła 59,7 kg ! Euforia Euforia i jeszcze raz EUFORIA ! To mało jak na razie... Ale w tym tygodniu wracam do ćwiczeń ... Za tydzień ponowna kontrola wagi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniorek....super 🌼 ..Te upały, niech się skończą, bo nic sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Witam!! I już po weselu. Troszkę podjadałam, ale od dzisiaj znowu zaczynam moje koktajle. Szczerze, to przez te straszne upały w ogóle nie chce mi się jeść. Miłego i chłodnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssss
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnia
witam wszystkich! dostalam namiary na d. strukturalna - ma mi pomoc bo mam sporo do zrzucenia ...niestety...czy moge do was dolaczyc? potrzebuje kopniaka dziewczyny! na poczatku czytalam, ze trzeba od picia wody z cytryna, od odchudzania - czy to prawda? I czy koniecznie trzeba kupic ksiazki? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonnia..witaj! Nie musisz od razu kupować książek, przepisy na koktajle wydrukuj ze strony...zobaczysz, czy będą Ci smakowały? Możesz pić wodę z cytryną,bo to zdrowe...ale niekoniecznie.. Kup produkty na1, 2 rodzaje koktajli, ...potem ocenisz czy ta dieta jest dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnia
Ok. Nabieram ochoty. Zanim zamkna sklepy zdaze sie zaopatrzyc jeszcze w odpowiednie skladniki - ciekawe jak te nazywa sie morszczyn po niem.? Czy moglabm jeszcze dzisiaj ten koktajl zrobic czy rzeczywiscie jest juz za pozno? Jestem strasznie glodna a nie chcialabym mojego optymizmu - tak mlodego jeszcze - odstawic w kat...a moze rzeczywiscie tylko wode z cytryna.....dzieki za powitanie i mam nadzieje, ze bede mogla z wami popisac...odpalam wiec rower i na zakupy! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że mój optymizm dietetyczny gdzieś przepadł bez wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Cześć dziewczyny! U mnie też jakoś krucho z tym zapałem, czyżby to jakiś pierwszy kryzys mnie dopada....ale wydaje mi się, że za szybko, nie ma jeszcze miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniorek17
Dziewczyny! Co jest z wami ;> ? Ja tu z was przykład chciałam brac a tu lipka? Nie nie nie! :)) To ja was zmobilizuję :D moja waga osiągnęła w dniu wczorajszym 59,5kg! Sukces bo takiej wagi nie widziałam chyba z 4 lata!!!!!!!! Powiem wam mój sekrecik czemu tak spadam :)) 1. Mobilizacja 2. Wiara w siebie 3. Myśl o byciu ładniejszą 4. Myśl że się podobam 5. Herbatka SLIM PROGRAM firmy VITAX 6. Tabletki LINEA 7. 30min x3-4 dni w tygodniu na steperze lub siłowni :) Mówię wam, najważniejsza myśl: robię to dla siebie i swojego zdrowia - i wszytsko idzie po waszej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...a to i ja się pochwalę...właśnie wróciłam z rowerka! muszę zabrać się za sport, bo inaczej nie da rady! słodkiego nie zajadam,ale widocznie mój organizm spala tylko w ruchu.. Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0071
Hej,ja ćwiczyłam namiętnie na stepperze 2 m-ce i strasznie rozbudowały mi się uda,a ćw. tak jak kazała mi instruktorka i leży sobie teraz stepper w piwnicy i kwitnie ;))))) Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nic..na to... jak się ćwiczy, zawsze rozbudowują się mięśnie i dlatego waga na pozór nie spada, ale zmniejszają się obwody...i ciuszki mogą być luźniejsze.. ...ale zastanawiam się nad inną kwestią...tych wszystkich diet cud...i dochodzę do wniosku...bez sportu ani rusz...:P :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniorek17
Eeee tam :) Ja jestem za steperem! Dzięki niemu szybciej spaliłam te moje nieszczęsne 9kg ;] Niech steperek nie leży w piwnicy, bo go króliczki kurzowe dopadną i przestanie Cię lubic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeżeli macie możliwość, pomyślcie o zamrożeniu wiśni, malin, pietruszki ...do koktajli...właśnie zmagam się z wiśniami.... Miłej niedzieli Wam życzę...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Hej! Dziewczyny muszę Wam powiedzieć, że bardzo motywujecie... zaraz wyciągam rowerek i zabieram całe moje sadełko na trening. A co do mrożonych owoców, faktycznie też wpadłam na ten pomysł i już pozamrażałam truskawki..,wiśni jeszcze u nas nie ma, ale powoli pokazują się jagody pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubosz
Witajcie, prosze o przepis na zupę jarzynową, która ma 15 kcal. To pewnie w 100 gramach czy mililitrach? Chyba niewiele tam mozna dodać oprócz wody? Jakim chlebem zamieniacie chleb migdalowy? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×