Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja_ona

3 dni przed można robić test??

Polecane posty

Gość nadzieja_ona

Będzie wiarygodny??Nie wytrzymam czekać dłużej. Dziś chciałam sobie zmierzyć tempkę i termometr mi się wyślizgnął z buzi i po termometrze :D Wczoraj miałam 37 ,ale nie wiem jaką mam normalnie:) Najgorsze to czekanie.Nie mam żadnych typowych objawów ciąży,ale mam taką nadzieję, że może się udało zwłaszcza, ze brałam luteinę w tym cyklu. Robić test czy czekać?Może któraś z Was ma podobne rozterki?? Pozdrawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Paulka 123 -dziękuję ślicznie:D Mam nadzieję że tak będzie:) Tak bardzo bym chciała.Jeśli się nie uda, to postanowiłam, zająć się wszystkim tylko nie myśleniem o dziecku,tylko czy tak się da??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob betę jutro i bedziesz miała pewnośc w 100% Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
uuuuuuuuu było by cudnie:D chyba poczekam i kupię test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob zrob,mi w obu przypadkach dwie kreski wyszły na tydzien przed terminem spodziewanego okresu!Powodzenia!I to nawet nie z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
ja zrobilam na 4 dni przed @ i wyszly juz II kreski ;) a temp mialam 37,3 mierzona waginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Jedyne co czuję to potwornie mi gorąco i czasem mam zawroty głowy,ale to nie musi oznaczać ciąży.Jutro kupię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszlo 4 dni przed ale mialam bardzo czuly test (First Response). inne nie pokazywaly jeszcze w tym czasie ciąży, a ten juz tak, (robilam kilka) ;) Testowanie zbyt wczesnie, czyli przed terminem okresu, polecam jednak tylko tym, ktorym nie szkoda na testy. Jesli komus szkoda, albo nie moze sobie pozwolic na kupowanie wiekszych ilosci - niech je oszczedza, bo testowanie wczesniej raczej wyjdzie nieprawdziwe niz prawdziwe i szkoda tylko testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Test mam trochę "spękałam" i jeszcze nie zrobiłam.Dziś czuję się fatalnie,no może nie fatalnie, ale źle.Mam zawroty głowy i śpię prawie cały dzień, ale zdaję sobie sprawę, ze to może być przeziębienie albo przed @ :p.I tak w kółko rozmyślam i się oszukuję że na pewno nici haha tak na wszelki wypadek żeby się nie rozczarować.. To już 28dc jutro zrobię test i na pewno dam znać:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja_ona ... trzymam kciuki, bo ... ja mam dziś 29 dzień ... też czekam na @ ... powinnam dostać jutro, najpóźniej pojutrze... Byłabym w 7 niebie gdybym jej nie dostała :) ale... nie nastawiam się, bo to 6 miesiąc starań ... Jakoś nie chce się udać :( Zawsze płaczę gdy @ przychodzi ... więc teraz wyluzowałam i na nic nie liczę ... Tobie radzę to samo :) zrób test szybciutko i najwyżej trudno ... Lepsze to niż potem sie rozpaczać tak jak ja ... już od 6-ciu miesięcy :) Chociaż rozumiem Cię bo sama KOCHAM tą nadzieje gdy @ jeszcze nie widać :D hehehe Też nie chciałabym jej rozwiewać :) wiele bym oddała byćmy mogły sobie obie za tydzień np. napisać: nadzieja_ona -> \"Jestem w ciąży :)\" Kinga -> \"Ja Też :)\" Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia dziewczyny ja patrzylam w majtki przez 2 lata az w koncu nie bylo okresu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli test wyjdzie Ci negatywny, to się nie załamuj. Mi w 1 dniu od spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny, potem w 3 dniu od spodziewanej @ tez negatywny. Dopiero 3 test zrobiony tydzień od spodziewanej @ wyszedł pozytywny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_zaciażona
Bądźcie cierpliwe z robieniem testu. Ja zrobiłam na 2 dni przed spodziewaną @ i była 1 kreska, nawet bladizuszeńskiej nie było drugiej, a dzisiaj, czyli 2 dni po spodziewanej @ miałam już piękny test z dwoma kreskami!!!! Tak więc,lepiej róbice sobie w dniu spodziewanej @ ,albo nawet kilka dni po. no, chyba że beta z krwi, to co innego, tam pora dnia nie gra roli! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ci szczesliwa zaciazona,ale to naprawde bardzo indywidulna sprawa,mi testy wyszły wtedy kiedy tego oczekiwalam,ze wyjda,oba zrobilam na tydzien przed spodziewanym terminem i w obu przypadkach dwie nawet dosc grube kreski-pewno moj organizm duzo hcg produkuje od samego poczecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Dzięki za wsparcie dziewczyny :) Bobo -test czeka! Kinga wiem co czujesz, my staramy się o dziecko od lipca, bez skutku na razie.Bywałam już zła i rozgoryczona i próbowałam udawać, że już nie chcę dziecka i cuda na patyku.Czasem to strasznie boli,ze nie mam dziecka.Czuję,że jestem już gotowa, ale jak widać muszę jeszcze poczekać.Mam nadzieję ,że już nie za długo:) Życzę Ci jak najszybciej dwóch kreseczek!Powodzenia:D i daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
MoniaAnia -trzymam kciuki !!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszedl test pozytywny na 3 dni przed @. Ale wczesnie mialam owulacje i ciaza jest pare dni starsza niz standardowo wynika z obliczen. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Lucyjka, wiesz ja też miałam owulację i nastąpiło pęknięcie pęcherzyka(miałam robione usg),pani doktor kazała czekać na termin @ a potem robić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Muszę się czymś zająć, bo nic nie wymyślę.Zrobię jutro test, a jak się pokaże jedna tłusta, czerwona, wstrętna krecha to trudno i tyle. Nic nie wymyślę.Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja_ona :) napisz z samego ranka jak test ?? Poza tym to się załamałam ;) bo czytam, że Ty dokłądnie wiesz kiedy była owulacja ... i jakiś lekarz i jakieś usg :) takie PORZĄDNE starania ... :) a ja ... sama się staram! Od Tak! Po swojemu ... sama licze bez zadnych lekarzy i robie wszystko w ciemno ... możliwe, że źle :( ale kto wie! ... Jutro sądny dzień ... Twój test ... i moje czekanie na @ ... oby nie przylazła :/ a Tobie oby wyskoczyły dwie piękne krechy :) będę trzymała kciuki całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Kinga-ja pierwszy raz miałam robione usg pod tym kątem.poszłam do lekarza i powiedziałam,że nici ze starań,ale co z tego jak dzisiaj zrobiłam test i 1 krecha,nigdy nie masz gwarancji.Sama nie wiem co mam robić,podobno chęć posiadania dziecka jest najlepszą metodą antykoncepcyjną:)więc chyba trzeba włączyć na luz.Myślę sobie,że na 2miechy jeszcze się wyluzuję ,a potem zacznę robić badania. Tobie życzę 2 kreseczek:D Daj znać🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo, wierzyłam że pokażą Ci się dwie milutkie kreseczki!! kurcze... :( Kinga, nadal trzymam kciuki U mnie 24 dzień cyklu,więc jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ... kurczę :/ ale... nie martw sie :* w końcu się uda - musi!! :D ..a u mnie też nienajlepiej :/:/:/:/ tzn. @ jeszcze nie ma ... dziś 30 dzień cyklu (najpóźniej @ przychodzi 31, ale zazwyczaj właśnie 30-tego... więc pewnie powitam ją dziś) :/ ..a piszę, że u mnie NIENAJLEPIEJ, bo zaraz gdy wstałam - zmierzyłam tempkę i spadła do 36,7 (usta) :/ 36,8 (pod pachą) :/ wczoraj było 37 ... przedwczoraj również ... itd :/ więc nadzieja odeszła :( mało się znam, ale to chyba oznacza Brak Ciąży ... no cóż :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, eee, tak do końca nic nie jest przesądzone... daj znać wieczorem czy coś się rozwinęło -i oby nie rozwinęła się @ ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ... zaobserwowałam coś dziwnego :) Brzydkie to jest ale opiszę :P Zawsze w czasie gdy mam @ albo gdy lada chwila ma się pojawić ... i robię to drugie czyli kupkę :D:D:D:D To mam strasznie bolące skurcze i ciężko mi się \"załatwić\" ... tak mam odkąd pamiętam ... i to ZAWSZE oznacza, że @ już jest ... albo lada SEKUNDA będzie ... a dziś ... właśnie zrobiłam to drugie ... i NIC ... :D a to 30-sty dzień ... więc powinno bardzo boleć ... tak napierać ... przy robieniu :P Czy ten kompletny brak skurczy ... brak tego bólu ... może oznaczać, że @ nie nadciąga więc załatwiam się normalnie? Czy któraś tak miała ?? ale znów ta niska tempka :/ Ehhh ... chyba sama sobie wmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, ja tak nigdy nie mam, ale u Ciebie to dobrze wróży, więc... oby! oby! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia 123
Ja tak mam ... fest boli :/ na samą myśl brrrr ale nic wiecej nie moge powiedziec bo w ciazy nigdy nie bylam ale zawsze boli jak podczas okresu albo przed nim robie to drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×