Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja_ona

3 dni przed można robić test??

Polecane posty

Gość nadzieja_ona
już nie wiem co mam robić żeby zajść w ciążę:( Smutnawo mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja_ona :*:*:*:* przestań się smucić :) Niebawem do Ciebie dołączę ... i razem pomyślimy :) ...a dołączę, bo ja dosłownie CZUJĘ zbliżający się OKRES :((( i stwierdzam, że nienawidzę go!! i tego uczucia !!! ale... nadal czekam z nadzieją ... ze nie przyjdzie !! a Ty nie smutaj :*:*:* a @ do Ciebie już przyszła?? ...pamiętaj, że testy nie zawsze mówią prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie, nadziejo_ona, nie smutkaj! już, głowa do góry! :-) często kilka miesięcy starań nie oznacza żadnych kłopotów - w końcu się zachodzi! ginekolodzy dają 12miesięcy na "normalne" zrobienie dzici, don't worry! Ależ bardzo bym chciała za pare dni założyć z Wami temat typu: "termin na styczeń", hehe, bosko by było! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :D:D:D ... posiusiałabym się ze szczęścia :D i ogólnie fajnie byłoby urodzić w zimę ... a w święta chodzić z brzuszkiem i mieć tam w brzuszku już dużą, silną, ładną dzidzię :)) Ehhhhh... tak bym chciała ... :(:(:( :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ona
Mam chyba jakiś kryzys przed@.Nie dostałam jeszcze,ale ja testom wierzę.Trudno ,przynajmniej na solarium pójdę -za miesiąc mamy ślub więc trochę się opalę do sukienki:).Teraz muszę zmykać bo mój przyszły mężulek od godziny wyciąga mnie na rynek.Pozdrawiam Was mocno dziewczyny.Kinga -mam nadzieję,że tym razem Ci się uda. Buziaki jadę oglądać wielkie gitarowe bicie rekordu:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja czekam ...i modlę się ...i płakać mi się chce, bo tak bardzo się boje za każdym razem gdy \"zaglądam w majtki\" :( to już chyba obsesja :) jak zagadać myśli czymś innym?? Jakieś pomysły :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia 123
Obejrzyj sobie jakis śmiesznmy film albo fajną bajkę :D wyluzujesz się i zrelaxujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam dużo książek albo jeżdżę na wycieczki z mężem i Juniorem (w niedzielę zwiedzaliśmy Pogórze Kaczawskie, a 3 maja pewnikiem brykniemy do czeskiego Liberca - do aquaparku, na zakupki i knedliki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja was tu zaraz pociesze:D Gdy sie starałam o drugie bejbi,to nic z tego nie wychodziło przez 9 miesiecy.Pewnego dnia odwiedziła nas szwagierkaze strrrrrasznym rozrabiaką półtoraroczniakiem,który doprowadził mnie do szału.Gdy wyszli poszłam do łazienki i tak mimochdem spojrzałam sobie w lustrze w oczy i powiedziałam sobie w myslach\"Nigdy wiecej staran o dziecko,po co mi to ??Taki horror,głupia chyba jestem!\" Oczywiscie w tym cyklu zaszłam w ciążę:D:D Bo ponoc tak to jest,ze jak sie stoi i czeka nad garnkiem az sie woda zagotuje to trwa to bardzo bardzo długo,ale gdy sie ją nastawi i idzie zająć czyms innym,to zagotuje sie ani nie wiesz kiedy!!! Zycze Wam z całego serca by wam wszystkim szybko zawrzało i zebyscie wszystkie doczekały takiego Kuby jak mój :D Jest szokująco rozbrajający :D Całusy dla Was i pamietajcie,zaproscie do domu kolezanke z totalnie bezstrsowo wychowywanym okołodwulatkiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja_ona, Kinga! meldować się szybko - co u Was?!?! Kasia C, sama wiesz, że nie łatwo dać na luz - tym bardziej, że nikt znajomy nie ma \"bezstresowo wychowywanego około 2-latka\" hehehe ;-))) więc ciągle bardzo bardzo chcę zajść (i mam nadzieję, że ten obecny czwarty cykl przyniesie upragniony rezultat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniuaniu trzymam kciuki,tym bardziej ze mam wlasnie swoja rocznice....zajscia:D dlatego wam tak kibicuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę na Wasz temat i muszę coś powiedzieć: Kasia C. - PIĘKNY chłopczyk, przystojniak z niego będzie, co ja mówię? Już jest! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam Okres :(:(:(:(:(:(:(:( ja NIGDY nie zajdę w ciążę ... !!! Zawsze To Samo !! Zawsze przychodzi @ !! Jesteś kompletnie załamana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga Kinga Kinga - ile się starasz? Masz już dziecko? Jesteś pod stałą opieką ginekologa? Nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 m-cy :/ ...wiem, że to za mało by się martwić, ale... za każdym razem czekam i za każdym razem @ !! To takie dobijające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu przestań czekać. Im bardziej będziecie się \"przykładać\", tym dłużej nie będzie wychodzić. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Proponuję ZUPEŁNIE nie myśleć o tym, kiedy są dni płodne, kiedy nie, ale po prostu się kochać. Zobaczysz, że tym sposobem Ci się uda. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, nie teraz to w następnym miesiącu:) Zobaczysz Uda nam się :) Z tego co zaobserwowałam, to im bardziej się starasz, tym mniej wychodzi więc proponuję skorzystać z rad doświadczonych :) Ja chyba też tak zrobię:) Stwierdziłam, że nie ma co myśleć tak intensywnie o tym. Czasami myślę o tym, żeby zrobić badania, a potem, że w sumie nie będę szaleć.Jak widać jestem pełna sprzeczności. Martwię się trochę bo zrobiłam test -wyszła 1 krecha, ale @ jeszcze nie mam.Brałam Luteinę więc może to dlatego- może ktośmnieł taką sytuację?? Tak mi nie pasuje,że to się przeciąga bo muszę wyjechać, a nie cierpię mieć @ w podróży, no a potem ślub -nie mam ochoty latać w białej kiecce do wc co pół godziny. Kinga bądź dzielna 🌼 Moniuaniu co u Ciebie?? Pozdrawiam wszystkie kobitki :) i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja_ona ... chyba masz rację :) Wyluzuję :D a Ty może powinnaś zrobić jeszcze jeden test :) ?? MoniuAniu ... a jak z Tobą :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam się, że przy braniu luteiny może się opóźnić @do tygodnia,więc niespokojnie czekam.Nie wiem już sama.Boję się tylko żeby nie dostać @na ślub :o Przeżywałam pierwszy dzień, kiedy zrobiłam test i wyszła jedna krecha,potem się pogodziłam z tym faktem. Nie lubię takiej niepewności..nie mogę się na niczym skupić ,a muszę się pouczyć Kupiłam jeszcze jeden test, ale źle zrobiłam bo nic nie wyszło. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może któraś z Was miała takie doświadczenia z luteiną?? Zaczynam się denerwować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wczoraj się nie odzywałam, bo cały dzień byliśmy na wycieczce w Czechach. Było wspaniale!! U mnie dzisiaj 27 dzień cyklu (jejku! ja chcę być w ciąży!!) - jeszcze żyję w niepewności... Nadziejo_ona, to może i rzeczywiście wina luteiny, a jeżeli się okaże, że to ciąża, to tym lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAAA
Witam wszystkie starajace sie :) Jestem mama 5 letniej Wikusi i teraz staramy sie z mezem o drugie narazie pierwszy miesiac wiec jak czytam co piszecie to martwie sie ze jeszcze to potrwa wiec postanowiłam tu napisac zeby nie byc sama w tym oczekiwaniu wiadomo faceci podchodza do tego inaczej a wy tak fajnie sie wspieracie:) @@@mam dostac 14 a juz jestem po dwoch testach obydwa negatywne ale z pierwszym tez tak miałam staralisy sie o nia miesiac i tez wariowała z testami az wkoncu wyszły dwie grube sliczne krechy zobaczymy jak bedzie teraz juz nie robie do okresu poprostu czekam ten tydzien jak nie dostane 14 to robie kolejny . Przy pierwszej ciazy bardzo wymiotywałam ale co najciekawsze od momentu kiedy test wykazał ciaze ja juz siedziałam w łazience teraz strasznie mnie mdli ale nie zwracam na to uwagi zawsze czyms sobie to tłumacze i kreci isie w głowie ale to tez zwalam na pogode wiec nie nastawiam a napewno bedzie dobrze jak nie teraz to za miesiac :):) pozdrawiam was wszystkie i czesto tu bede zagladac i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc GOSKAAA ales Ty niecierpliwa - 9dni przed datą @ robisz testy... poczekaj jeszcze i mam nadzieje,ze uda Ci sie zajsc juz w tym pierwszym miesiacu prób ! I zagladaj tu jak tylko poczujesz taką potrzebę - rzeczywiście, ludzie połączeni jednym pragnieniem mogą być dla siebie bardzo pomocni... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAAA
hehe no tak juz mam przy pierwszym było tak samo tylko teraz wykonuje bardzo niesprzyjajaca ciazy prace i jk tylko zajde przeniosa mnie na inny dział dlatego chciałabym wiedziec jaknajwczesniej zeby uniknac jakis nieprzyjemnosci i nie zaszkodzic malenstwu pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że piszecie dziewczyny:) Ja tylko chciałam napisać ,że niestety na nic luteina, dostałam @.Jakoś ciężko przechodzę to wszystko, strasznie mi przykro, ale trudno, może innym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia i jak tam?? Gosia witaj!!!:D Daj znać co i jak!!! Kinga Kinga Kinga a gdzie Ty się podziewasz????Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja_ona, w maju się uda! ta luteina rozpędzić się musi ;-) Goskaaa, ilo dniowe masz cykle? skoro okres ma przyjść (a nie przyjdzie przecież, bo na pewno zaszłaś :-) ) 14-go, to mam nadzieję, że w tej chwili jesteś ze swoim Menem pod kołderką Kinga, jak postanowiłaś zluzować i nie pisać, to OK, tylko nie zapomnij o nas całkiem, bo czekamy na info o Twoim zafasolkowaniu - tak gdzieś za 4 tygodnie :-) U mnie 28 dzień cyklu. @ nie widać. Ostatnie miałam nieregularne (od tyłu: 31, 25, 33, 30 -dniowe), więc... Maybe YES, maybe NO, meybe BABY, I don\'t know... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAAA
czesc wszystkim MONIAANIA u mni ecykle sa tak jak u ciebie nieregularne ale ten 14 to juz max na ktory musze czekac jak bym liczył 31 dni cykl wiec zobaczymy mam nadzieje ze u ciebie to juz fasoleczka malenka i wstretna @ nie przyjdzie a kiedy tescik robisz a moze jestes juz po napisz bo sie tu niecierpliwimy czy @ doszła napewno nie!!!Rpozdrawiam i mocno trzymam kciuki za was waszstkie ja jestem pewna ze wszystkie sie spotkamy na innym topiku juz dla takich z fasolka wiec głowy do gory i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie uciekłam :D Będę tu trwać tak długo aż zajdę w ciąże !!! i potem też :D:D:D:D Boże pomóż :D i za Was wszystkie też trzymam kciuki :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×