Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja_ona

3 dni przed można robić test??

Polecane posty

Gość GOSKAA
MoniaAnia nie zapomij mi tu napisac jak ci tescik wyszedł u mnie bez zmian 30 dzien cyklu @ brak oby tak zostalo .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSKAAA! czemu Ty nie śpisz o 5ej?? ;-) Taki zbieg okoliczności, że właśnie w tym czasie gdy pisałaś do mnie powyższego posta - ja robiłam test (bo mąż do pracy wstawał...) LUDZIEEE!! J E S T E M W C I Ą Ż Y !! !! !! :-) :-) :-) Mąż - szczęśliwy - poszedł do pracy! Ja jeszcze wróciłam do łóżka, choć spanie już nie bardzo mi wychodziło... ;-) Jestem szczęśliwa!! ...ale stracha też troszkę mam... SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
MoniaAnia jak sie ciesze super naprawde chyba myslami ci fluidki przesyłałam ja dzis znowu robiłam i znowu druga jasna kreska ale juz chyba moe powiedziec ze jestem z toba naprawde gratulacje bedzie podobny termin porodu oby teraz wszystko było dobrze nie zapomnij mi tu pisac co i jak jeszcze raz gratulacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
robie dzisiaj w nocy test albo jutro nad ranem jak kto woli ..to 5 dzień przed @ kurcze .......jak się dłuży ale jakby co to zwalę na 13-tego hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
no i oczywiście gratulki dla wszystkich przyszłych mamuś!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
josia powodzenia i nie stresuj sie ja robiłam sporo testow i pierwsze dwa wyszły negatywnie nastepne blade kreseczki teraz tez jest blada ale bardzo widoczna nie zwatpiłam i miałam nazieje zycze powodzenia jutro sprawdze co napisałas !!!!!zdaj relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josia, Ty to też taka niecierpliwa jak i GOSKAA ;-) jak Ci nic jeszcze nie wyjdzie, to zrób dopiero w terminie @ - wtedy to ma największy sens... chociaż wiem - łatwo powiedzieć... trudniej czekać cierpliwie... POWODZENIA GOSKAA, zawitałam właśnie do topicu STYCZEŃ 2008 - jest już nas tam sporo - dawaj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
witam wszystkich no i kurcze............ ten 13-ty............... ;( robilam bobo i nic ale po terminie @ zrobie jeszcze raz quika ;) ważne nie poddawać sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josia, nie martw się, pewnie robiłaś za wcześnie. Quick w terminie @ pokaże na pewno pozytyw - mi i GOSCEE sie sprawdzil :-) :-) PoWoDzEnIa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
josia nie martw sie mi tez nie wychodziły a teraz wychodza nie poddawaj sie i za pare dni zrob nastepny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSKAA i MoniaAnia :D Gratuluje Wam !!!! :*:*:*:* Uważajcie teraz na Siebie :) Zazdroszczęęęę !!! :D ... a ja się staram i staram :D czas pokaże ... Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ... ja jestem już po PORZĄDNYCH STARANIACH :D tempka już skoczyła ... wczoraj rano 37,2 :D Dziś rano 37,1 :D ... mimo tego nadal będę sie starać :P Lubię to :D hehehee a czy teraz powinnam coś konkretnego robić ?? Dziewczyny którym sie udało w zeszłym miesiącu !!!!!!! Coś jeść innego :D ? Ogólnie coś zmienić ... Czy staranka i wyluzowanie wystarczy ? :D:D Miałam się nie nakręcać ... a tu już mnie skręca :) hehehe Macie jakieś rady :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaakk
witajcie kochalam sie 15 i 16 dc bez zapezp. ale bez konca we mnie- te dni były najprawdopod. juz dniami płodnymi- kiedy moge najwczesniej zrobic test- tzn ile dni od tego stosunku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, no Ty bardzo pracowita jesteś! :-) chociaż -wiem, wiem.... to sama przyjemność taka robota ;-) Trzymasz tyłek wyżej po- ? (ja odczekiwałam 20-30 minut zanim poszłam się umyć) Który masz dzień cyklu?? masz dobry śluz?? (staraj się! staraj! my gdzieś do 24 dc robiliśmy to tak PORZĄDNIE) :-) Nic więcej \"konkretnego\" nie robiliśmy... ;-) Trzymam kciuki i czekam na RE(WE)LACJE ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia ... Miałam wyluzować i kochać się tak tylko dla przyjemności, a nie dla dziecka :) ... lecz nie udało się i po każdym stosunku leżałam 15-20 min z podusią pod pupą :D mam teraz 16 dc i tak od 11-tego do wczoraj śluz był taki jak powinien ... płodny ... ciągnąąący itp :D tempka juz od 2 dni wysoka wiec chyba już po owulacji Zawsze starałam sie najbardziej 14 ... 15 ... 16 dnia ... i czytałam, że dziewczyny które tak nie mogły zajść ... zaszły 11-tego lub w tych granicach :) Może i ze mną tak będzie :D jednej rzeczy nie rozumiem ... napisałaś, że \"my gdzieś do 24 dc robiliśmy to tak PORZĄDNIE\" :| ? nie za późno ? To moze ja coś robie źle ... już sama nie wiem ...?! Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaaaa !! napisałś DO 24 ... robiliśmy to porządnie :D a ja przeczytałam że OD 24 :D hehhehehehe Sorry :* już rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, no właśnie, DO 24., więc na wszelki wypadek kontynuujcie, kontynuujcie!! :-) miłej robótki! :-) u mnie chyba na odwrót niż u tamtych dziewczyn co pisałaś, bo we wcześniejszych miesiącach kończyliśmy starania chyba za szybko (coś koło 15-16 dc) i nie wychodziło,a w ostatnim miesiącu jak przeciągnęliśmy do 24 to wreszcie BINGO! zresztą płodny śluz pojawił mi się dopiero koło 14 dnia, a pierwszego (syna) machnęliśmy w 17-18 dc (to wiem napewno, bo wtedy była 1 podejście i wyszło super!) Opowiadaj tu często co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia ... ale jak już od 2 ... prawie 3 dni mam temperature powyżej 37 to chyba najprawdopodobniejsze dni już za mną :) cio ?? Wykorzystałam je maxymalnie więc jestem happy ... ale moze jest tak, że na to nie ma reguły ... co? i mimo to, że tempka 37 to ja nadal mam sie starać równie mocno :) ? Ty robiłaś to intensywnie do czasu skoku tempki ? ...i dziękuję Ci, bo jesteś najmilsza mi osobą tutaj :* ... nawet sobie teraz myślę, że jak mi się nie uda to nic ... i tak będę miała dzidziusia z tego samego rocznika co Ty :) bo innej myśli nie dopuszczam :D pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, ja nie mierzyłam temperatury, ale super, że masz taką wyraźną owulacje - śluz i temp. -myślę, że będzie dobrze = pełen sukces! :-) Cieszę się, że mogę pomóc swoją obecnością! Też jesteś mi bliska 🌼 (-kwiatek nie wiem czy wyjdzie, bo nigdy kwiatków nie robiłam - ...a jak się robi taką roześmianą, otwartą gębę?) ;-) I gdzie nam zwiała założycielka tematu - nadzieja_ona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D -> : D bez spacji ... MoniaAnia ... a jeśli dziś oprócz już tej wysokiej temperatury mam jeszcze śluz taki jakby mleczny? Już nie ciągliwy i nie przeźroczysty ... ? To już chyba po iwulacji co :) ? No własnie .. gdzie jest nadzieja_ona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może, ale ja bym jeszcze pomęczyła faceta... :D a co tam... mój do tej pory odpoczywa po tych 4 intensywnych miesiącach :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek *
Dziewczyny :) Gratuluje a za ciebie Kinga trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga Kinga Kinga !!! co tam u Ciebie słychać? jak się czujesz? jak tam temp? trzymam mocno kciuczki! Ja się czuję dobrze. Zero objawów. Dziś się kończy 6 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia :) dziękuję, że o mnie pamiętasz :D staranka trwają ... choć już nie tak intensywnie, bo Moim Zdaniem jestem już po owulacji :) staram się nie nakręcać ... więc już nawet nie mierze tempki ... ona i tak mi nigdy nic nie mówi :) jednak niby się nie nakręcam ale... sama wiesz jak to jest :) ...tylko nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że w tym miesiącu się nie uda ... takie mam przeczucia :o ...a zawsze było odwrotnie :) hehe ... ja już fiksuje ... :classic_cool: ... Pozdrowienia i buziaczki dla Ciebie oraz dla Twojej Fasolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha !! MoniaAnia !! ...ile miesięcy Ty sie starałaś ?? i czym się różnił ten miesiąc w którym zaszłaś .. ? od pozostałych w których się nie udawało ?? Może zgapie coś od Ciebie :D hihi :P ... buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, służę radą :-) (hmmm a jak się robi gębę z wywalonym językiem?? może tak: :d ?) Staraliśmy się od stycznia tego roku, czyli za 4 razem się udało. I też właśnie wtedy, gdy akurat w to nie wierzyłam (byłam nawet w saunie w 26 dc i pare razy piłam piwo - jeszcze nie wiedząc, -co mnie teraz męczy psychicznie...) Co w tym szczęśliwym cyklu robiłam wyjątkowo? - przeciągnęłam staranka aż do 24dc (tak jak pisałam) -bo wcześniej kończyłam najczęściej 16-go, no i te 30 minut z dupą do góry :D (czytałam, że niektóra sperma dopiero po 20 minutach się upłynnia i plemniki dopiero mogą przyatakować, więc 20min. to może być chyba nawet czasem za mało...) I gdzie z kolei zniknęła GOSKAA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: P - bez spacji :D ... a ja tak właśnie zrobię :) i posłucham wszytskich Twoich rad :D Poza tym w tak wczesnym okresie ciąży... to piwo o którym piszesz i którym się martwisz nie maiło prawa Ci zaszkodzic :) Nie Martw Się i Uważaj na Siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKKA
WITAM DZIEWCZYNKI troche mnie nie było umierałam z ciekawosci co tu słychac widze ze kinga działa trzymam mocno kciuki coprawda jeszcze nie poczytałam wszystkiego wiec jak poczytam to sie włacze do tematu ale juz musiałam sie przywitac ja czuje sie dobrze coprawda rano wymiotuje i bola mnie piersi i duzo bym spała ale wszystko oki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ... Kurde ... Kurde :D:D:D Też chcę Wymiotować !! ... Też chcę żeby mnie piersi bolały :D ... nawet bardzooo mocno i przez całe 9 m-cy ... chcę !! chcę ... chcę :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże Dopomóż :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×