Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja_ona

3 dni przed można robić test??

Polecane posty

trzymam kciuki:):):):):):):):):) same dobre znaki, jesli w tym miesiacu nic nie bedzie to, aczne sobie temp mierzyc:):) zobaczymy, ja dopiero mam 21 dzien cyklu, wiec jeszcze troche poczekam sobie:( straszne to czekanie, dluzy sie i dluzy. chcialabym juz wiedziec:( ja mam cykle 28 dniowe i bardzo male, i krotka@ wiec u mnei jajeczkowanie jest jakby, w 10-11 dniu, tak mi test owulacyjny wskazal. kinga koniecznie sie odezwij i powiedz jak tam z toba, a masz jakies oznaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei nic nie bedzie na pewno, jestem w 21 dniu cyklu i dostalam jakis plamien czerwonych, chyba okres, ale po 21 dniach???? nie wiem sama, normalnie mam co 28 dni, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avena moze cie pociesze ja dostalam plamień w 26 dc i tez myslalam ze okres po 3 dniach ustalo a dzis zrobiłam test i II kreski jestem przeszczesliwa A jak wczoraj podczytywałam ten topik to tak sie balam tego testu uff udalo sie w 10 cyklu staran A jak u reszty czekających????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKKA
WITAMM KINGA I JAK TAM DOŁAZYŁAS JUZ DO NAS PISZ TUTAJ SZYBKO CO U CIEBIE SŁYCHAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowa82
Cześć dziewczynu chciałabym do Was dołączyć można mnie chyba już nazwać staraczką :) tak naprawdę to jest dopiero pierwszy cykl starań takich porządnych. Jestem pełna obaw że jednak @ przyjdzie a spodziweany termin @ na 8 czerwca dzisiaj mam 27 dzień cyklu, żadnych pbjawów nie mam chociaż zauważyłam duże ilości mlecznych bezwonnych upławów i wczoraj wieczorem mierzyłam tem i miałam 37 stopni,co wy o tym myślicie? Jestem ciekawa co tam u Kingi czetalam wsz topik od początku i strasznie wszystkim kibicuje!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowa82
Oj szkoda,że nie ma jeszcze nikogo na topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGA, odezwij się wreszcie!! powiedz, że świętujesz... Anastazja ...congratulations... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kinga odezwij sie i zdaj relacje. ja cały czas myśle o tym czy dostane okres niby staram sie nie łudzić ale podświadomie licze jednak że malutka fasolka już sie zagnieździła. Robiłam test osiem dni po \"domniemanym zapłodnieniu\" i wyszedł negatywnie a robiłam QV wiec nie wiem czy mam szanse na dzidzie w tym mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!! KINGA, bardzo się cieszę !!! a jak Ty się cieszysz - to sobie wyobrażam !!!!! Opowiedz - dziś robiłaś test? jak się czujesz? i - zostań tu koniecznie!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE GRRRRRRRRRRATUUUUUULACJJJJJEEE!!!!!!!!!!!! Bardzo sie cieszę i zazdroszcze:) Możesz poopowiadać jak sie czujesz ijakie były pierwsze objawy Bo ja jestem teraz w takim stresie i nie wiem co o tym myśleć Jeszcze raz gratuluje!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze że chyba zostałam sama na topiku, wszystkie dziewczyny już sie cieszą a ja stresuje! Ehhh życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga GRATULACJE!!!! termin porodu pewnie bedziesz iec podobny do mnie :D Biały sluz wskazuje na ciaże ja mam taki cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatkowa nie denerwuj sie trzeba poczekac choc ja tez szalałam z niepewności co do objawów ból piersi, są większe i takjakby mam spuchnięte brodawki, no i zasłabłam raz bardzo słabo sie czułam w upały, jakbym sił nie miała temperatura i rano i wieczorem powyzej 37 stopni. Brzuch mnie cały czas tesz pobolewa, ale jak masz śluz bialy to juz jest pierwszy objaw, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura tylko wtedy jestmiarodajna, gdy mierzona jest przy styku z błonami (pochwa, odbyt lub usta) o stałej godzinie, nie później niż o 8, codziennie rano zaraz po przebudzenu, przed wstaniem z łóżka.Tempkę spod pachy, lub mierzoną o różnych porach i dotego spod pachy - nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały śluz jest objawem poowulacyjnym. Ciąży na jego podstawie nie można podejrzewać, bo występuje zawsze w drugiej fazie cyklu - różnice zależnie od cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za wszystkie informacje muszę poczekać do 8 czerwca i wtedy będę trochę więcej wiedzieć. trzymajcie kciuki prosze! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałam dziś rano :D Dwie mocne krechy :D ...jak je zobaczyłam to zdębiałam ... do teraz nie mogę w to uwierzyć :D Bardzooooo Się Ciesze - te słowa to nawet za mało by opisać moje uczucia :) Dzięki MoniaAnia za rady :* to dzięki Tobie :) Wam dziewczyny też dziękuję za Gratulacje i Wsparcie :* Trzymam kciuki za staraczki :D aleeee jestem happyyyy !!! :D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga gratulacje, jak przxeczytalam to az mnieciarki przeszly, ciesze sie strasznie, teraz musisz ty opowiedziec co i jak robilas ze sie udalo:):):) witam nowe staraczki:):) u mnie 23 dzien cyklu chyba te krwawienie bylo jednorazowe, 21 dc, niew eim, teraz juz nic nie leci, tylko wtedy raz zobacze do okresu co sie stanie, a potem moze pojde do lekarza, troche bol, bo w anglii, nie chodzi sie do ginekologa:( tylko do pierwszego kontaktu, i oni moze tak moze nie cos poradza. nie moge spac:( wczoraj o 6.30 rano a dzis o 7.30, a powinnam odpocza w weekend:) ale sie ciesze ze zaszlac kinga, moze ten topic ma jakies pozytywne wibracje?:):):) i pomaga, ze skutkiem natychmiastowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ania a ty jak sie czujesz? mam nadzieje ze wszystko oki jest:) a co do tej tem, to ja mam pomimo tego krwawienia nadal podwyzszona, moze chora bede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 :) ja nadal trzymam kciuki za Ciebie :D ...trochę zamieszania, bo czeka mnie teraz przeprowadzka, i kilka spraw mam na głowie więc nie było mnie tu :) i będę bywać rzadziej, a potem wcale :o ...bo tam gdzie się przeprowadzam nie będzie na razie podłączenia do internetu ... ehhhh !! ...ale będę o Was pamiętała ...i pojawię się jak tylko będzie okazja :) Jestem w Wami - staraczk i zafasolkowane :P hehehe Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssss
Witam Często was podczytuję. gartulacje dla zaciążonych. Piszę bo chciałam się dowiedzieć gdzie robicie pomiar tempki? w ustach czy pochwie. Gdzie jest bardziej mairodajny? Ja próbowałam porównać i pomaiary dużo różnią się od siebie. W ustach mam zazwyczaj po skoku 36.8-36.9 a w pochwie 37.1 37.2. Dlaczego taka różnica? myślałam ,że tempka powinna być jednakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ustach mierze, w pochwie podobno zawsze cieplej:) tycie. hej kinga, a jak mialas z ta temp? jakie objawy mialas ogolnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u mnie z tempką było dziwnie ... Szalała ... z 36,8 nawet do 37,5 :o z tempką różnie jest ... ja się tym nie bardzo kierowałam :) Objawów wcale... poza brakiem @ i jednym omdleniem rano :O w terminie spodziewanej @ Poza tym czuje się jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę, arvena, u mnie wszystko w porządku. Piersi wylewają się ze staników, innych zmian nie ma. Wczoraj wreszcie opuściła mnie senność i rozleniwienie, więc znów mam powera - robiłam racuszki, a dziś piekę ciasto! Dziewczyny! piszcie co u Was, jak starania ? Kinga, tylko nic nie dźwigaj przy tej przeprowadzce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ania - wiem, wiem :D Jestem teraz królową ... Wszystko zrobią za mnie... Mogę ewentualnie poukładać na pułeczkach ... buehehehe! Moje piersi nie chcą się jeszcze wylewać ... i pewnie się nigdy nie wyleją bo zawsze były małe :( a szkoda! :o Poza tym zadnych zmian ... arvena4 - trzymam cały czas kciuki Pisz co u Ciebie? MoniaAnia - Ty też na Siebie uważaj !! Racuszki mmmm zjadłabym sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny gratuluje kingo, my rowniez staramy sie o dziecko ale dopiero pierwszy miesiac jednak okres spuznia mi sie juz niby 3 dni jednak zadnych objaw nie mam poza bolem sutkow i wiekszym apetytem jedna okres mam nieraz nieregularny ,boje sie zrobic test i sie rozczarowac . co wy na to dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poczekaj jeszcze ze 2-3 dni i zrob sobie tescik rano zp ierwszego moczu. zoabczymy co z tego wyjdzie, trzymam kciuki:) u mnie 26 dc. nie jestem raczej na 99% w ciazy, bo po pierwsze zadnych objawow, nic zero, nawet brzuch na @ bardzo nie boli w wlasciwie wcale. no ale juz psychicznie szykuje sie na przyszly miesiac. kinga super ze sie dobrze czujesz i monia ania rowniez:) ciesze sie razem z wami:) prosze bardzo, bardzo bardzo, napiszczie mi, jak wszystko sie stalo, dokladnie ile dni maja wasze cykle itp. zebym mogla zaczac tak na powaznie starania w tym miesiacu. prosze prosze prosze. pozdrowionka i czekam z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×