Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Warzywa Na Patelnie- Lubicie?

Polecane posty

Ja osobiscie uwielbiam ;) sczególnie z potrawą włoską!!!!!! Z czym je podajecie jakie najbardziej lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też najbardziej lubię z włoską ;) jem je same lub z ryżem lub z kurczakiem lub z kurczakiem i ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie jem same , ale smakowały by tez z kotlecikiem :D myslałam moze o jakiejs zapiekance z serem :) ma ktos przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
ale orietalne mi nie przejda przez gardło hehe tam sa jakies chinskie grzybki , bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym była ciekawa przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie
a jak robicie z dodatkiem ryzu? warzywa smazycie na patelni, a ryz gotujecie osobno czy ryz smazycie surowy jakos? i jakiej firmy warzywa najlepiej wam smakuja?bo tych firm jest sporo, a i rodzajow warzyw na patelnie tez sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi smakują
z hortexu albo z lodowej krainy (made in biedronka) :D pycha :) i jeszcze gdzie sa duze kartofelki mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam
a jak robicie z dodatkiem ryzu? warzywa smazycie na patelni, a ryz gotujecie osobno czy ryz smazycie surowy jakos? i jakiej firmy warzywa najlepiej wam smakuja?bo tych firm jest sporo, a i rodzajow warzyw na patelnie tez sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babisko
ja najbardziej lubię warzywa na patelnię z przyprawą orientalną z Hortexu. Smażę je na patelni, osobno gotuję ryż. Do warzyw dodaję tuńczyka,przyprawę, ugotowany ryż i posypuję serem żółtym pycha. Jak ktoś nie lubi tuńczyka może być usmażony i pokrojony kurczak. Mąż dodaje do tego jeszcze ketchup. Potrawa dla miłośników kuchni orientalnej (chińska, wietnamska, indyjska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ze w tej orietalnej znajduja sie włansie grzybki moon , nie przepadam za grzybami ogólnie...czy da sie to zjesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjj
pycha!! te grzyby tak jak imbir i bambus i sos sojowy to podstawa kuchni chińskiej!! a grzybki są malusie i niewyczówlane jako same - a dzięki nim mieszanka wychodzi prawdziwie chińska a nie jakaś psełdo chińskie polskie danie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do placka
Uwielbiam: Zielony Groszek z taka mala marchewka; Brokuly; ´Szpinak Krem; i takie rozne mieszanki warzywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikaja
ja uwielbiam z przyprawą orientalną HORTEX PYCHA! Podaję je z ryżem i piersią z kurczaka Te grzybki są pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodaaa
ja uwielbiam prawie wszystkie warzywa na patelnię, oprócz tych chińskich, bo jakoś mi te pędy bambusa i chińskie grzybki nie smakują ;P tylko, że nie przyprawiam tych warzyw tymi dołączonymi do nich przyprawami, tylko normalną vegetą, bo jakoś lepiej mi się komponują smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam te warzywa właściwie to cała moja rodzinka je lubi ale ja jeszcze dodaję od siebie warzywa typu pieczarki,cebula i papryka no i oczywiście mięso albo z kurczaka albo mielone i to wszystko na patelnie albo do rondelka i ryż gotuję oddzielnie i dodaje na samym końcu i przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka)
ja do warzyw dodawałam ugotowany ryż i wszystko razem mięszałam właśnie z wegetą, czasem wbijałam jeszcze jajko do tego kiedyś też zrobiłam ryżowe kotleciki i podawałam z warzywami z patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam kiedyś kotleciki z selera, czosnku, płatków owsianych, wbijałam jajko , przyprawiałam solą, pieprzem, dawałam tartą bułkę, formowałam jak mielone i smażyłam na oleju.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są te takie najtańsze, z kerfura :) 2, 50 za paczkę :) z ziołami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrraa
ja robię warzywa na patelnię tak raz w tygodniu np z makaronem świderki albo muszelki, kazde oddzielnie a potem mieszam, czasem dodaję kawałki kurczaka lub kiełbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz z warzywami gotuje tak
wlej na patelnie odrobine oleju badź oliwy do tego ryż surowy.Podsmaz zeby ryż był przezroczysty i zalej szklanka wody lub bulionu.Przykryj i poczekaj az lekko zmieknie.Do tego dodaj warzywa i poczekaj do zmiękczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na takiej specjalnej diecie i smażonego nie mogę. Warzywa Na Patelnie uwielbiam więc wymyśliłam swój sposób. Do parowaru je wsypuję, na nie filet z kurczaka, czosnek, odrobina oliwy i jakieś przyprawy. Pyszne wychodzi. Czasem osobno brązowy ryż gotuję. Mniam! :) I najbardziej tę orientalną wersję z Hortexu lubię. Hmmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie ale jak zrobie sama
bo takie kupne to taka "ciapa" i lubię sama dobierać swoje ulubione warzywa. Najbardziej lubię z filetem z kurczaka i ryżem, taka mieszanka a warzywa jakie używam to papryka (3 rodzaje: zolta,czerwona i zielona), pieczarki, fasolka szparagowa, kukurydza i groszek, czasami dorzucę inne jak mam ale te najczęściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judys210294
Jestem wielką fanką warzyw, mogę je jeść w każdych ilościach, nie zawsze jednak chce mi się przygotowywać świeże warzywa. Takie mrożonki są dla mnie idealnym rozwiązaniem. Warzywa Mrożone Hortex to idealny zdrowy i dietetyczny dodatek do dań. Można je łatwo i szybko przyrządzić. Smakują jak świeżo zebrane warzywa. Są bardzo proste w przygotowaniu. wystarczy wrzątek, sól i po kilku minutach są gotowe.Uważam, że mrożonki tej firmy są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hortex to teraz najwieksze dziadostwo,szczególnie te warzywa na patelnie sa beznadziejne,takze nie reklamuj g***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pisał, że mrożonki są niezdrowe, więc ja się przestraszyłem i nie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×