Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jap

nie tylko dla facetów

Polecane posty

Gość jap

Cześć Dziewczyny, Chciałabym obwieścić Wam, że mój facet, informatyk, wpadł na genialny pomysł; stworzył portal, w którym każdy Pan może się niejako dokształcić na potrzeby życia codziennego w domu, przy dzieciach. W serwisie każdy z nich znajdzie też informacje dla siebie, o swoim hobby (dział "Nasze męskie zabawki"). Jest też dział z prostymi przepisami (takimi na możliwości wykonawcze facetów), pt. "Ugotuj sobie sam". Zamieszczone są też takie kategorie jak: "Faceta zdrowie własne" (urologia, seksuologia, psychologia, medycyna ogólna), czy też "Facet w gąszczu przepisów" (przepisy z zakresu podatków, drogowe, rodzinne + wzory pism urzędowych). Innym, ciekawym działem dla Panów/ojców jest dział "Gdy zostajesz z małym dzieckiem sam w domu..." - tutaj są i będą zamieszczane artykuły o małych dzieciach (pielęgnacja, żywienie, wychowanie, zdrowie) - chodzi o to, żeby każdy ojciec nie był już bezradny i "nic nie wiedzący o dzieciach", kiedy dzielą z kobietami opiekę nad dziećmi, czy też zachodzi potrzeba, by zostali z dziećmi sami w domu (np. gdy my, kobiety, idziemy do pracy itp.). Myślę, że pomysł jest naprawdę świetny. Zamysł jest taki, by faceci zyskali wiedzę o swoim zdrowiu, dzieciach, domu, gotowaniu (czyli tym wszystkim, co, pod przykrywką "nie znam się" zrzucają nadmiernie na kobiety), a jednocześnie, w jednym miejscu znaleźli coś dla siebie, o swoich zainteresowaniach hobby. Jak to działa; mój facet i ja publikujemy, na razie samodzielnie, artykuły w poszczególnych działach. Ale to nie do końca o to chodzi. Współtwórcą tego właśnie portalu może być każdy, niezależnie od płci. Każdy może się zarejestrować i tym samym zyskać uprawnienie do publikowania swoich własnych artykułów. Piszesz artykuł na jakiś ciekawy temat (nie musi być obszerny) i przesyłasz do publikacji Administratorowi. Oczywiście Wasz artykuł podpisany jest Waszym autorstwem. Kontrola administratora sprowadza się jedynie do cenzury pod kątem netykiety (chamskie odzywki itp.) oraz właściwej technicznie publikacji. Chodzi tylko o to, by nie zapomnieć jakie jest przesłanie serwisu - artykuły mają być ukierunkowane na facetów, skierowane do nich i o sprawach, które właśnie ich dotyczą. Osobiście myślę, że jest to o tyle lepszy pomysł niż odgórne narzucanie tematów, że tutaj to właśnie przede wszystkim faceci piszą sobie w tym portalu to, co ich naprawdę dotyczy, interesuje. Poza tym mogą dzielić się swoją wiedzą z innymi facetami, którzy jej jeszcze nie posiadają, a powinni. To taka trochę giełda rad, poglądów, informacji. Wielu z nich pewnie zainteresuje dział Sport, gdzie rusza "Euro 2012". Portal cały czas się buduje, codziennie dostarczamy ok. 10,17 artykułów, mam nadzieję, że zechcecie włączyć się w tę akcję; Wy i Wasi Panowie. Zapraszam Was i Waszych partnerów bardzo serdecznie do częstych odwiedzin tego portalu współpracy z nami. Oto adres: manin.pl (F jak facet). Z pozdrowieniami dla Wszystkich Was, jap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×