Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anccaria

nie wiem od czego zaczac?

Polecane posty

Gość anccaria

planujemy slub na wrzesien 2007roku co prawda wybralismy date ale nie wiemy jak zabrac sie do przygotowan od czego zaczac , jak to wszystko ogarnac???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie że jesli chcesz
wesele to mozesz go nie zrobic. W 4 mies to nie jest mozliwe. Samą kiecke zdązysz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
nie nie pomylilam cie ale to nie bedzie nic wielkiego bliska rodzina znajomi jakies 150 osob mamy duzo oszczednosci pracujemy za granica a wiec to tylko kwestia zalatwienia kilku spraw tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
nie jestem wybredna a kiecke juz wybralam no ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła prowokejszyn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 osób to mało?? Ja mam ślub we wrześniu i większość spraw mam załatwione a wesele na 70 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
150 osob -- to bardzo duzo... Od czego musialabys zaczac.. hhmm.. Macie zalatwoina sale? -->> najwazniejsze chyba!! do tego.. slun chcecie miec w kosciele? zalatwcie ksiadza... na to tez trzeba czekac.. nie zapominaj , ze oczywiscie musicie przejsc nauki przedmalzenskie... ale jesli np jestescie w Anglii bez problemu w polskiej parafii mozecie to zalatwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
anccaria jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
aha.. wiec juz chyba dalej nie ma sensu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
slub bedzie w kosciele ewangelickim tam nie musimy czekac i pobierac nauk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
z sala chyba tez nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
anccaria -->> procz Kosciola masz sporo do zalatwienia , i szczerze mowiac bardzo malo czasu... Sala -_ przede wszystkim orkiestra fotograf itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
moj chlopak jest z malego miasta a tam nie ma takiego tloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co tu robisz skoro z niczym
nie bedzie problemu? spadówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
z sala nie bedzie propblemu? no nie wiem... biore slub we wrzesniu .. sale bukowalam w zeszlym roku w pazdzierniku i to byl pierwszy wolny termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
chyba musze rezerwowac juz teraz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
u nas nie ma chyba takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anccaria
moja siostra brala slub w zeszlym roku i zdozyla wszystko zalatwic w 3 miechy ale teraz nie mamy kontaktu jest w australii nie maja neta a tel drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
proponowalabym najpierw zorientowac sie jakie sa wolne terminy na salach , a pozniej decydowac sie na miesiac... bez obray, ale to naprawde pozno.. 4 miesiace wczesniej to powinno byc juz wszystko zalatwione.. orkiestra - nastepny wiekszy problem , no chyba ze byle jakich grajkow sobie wezmiesz.. lae wtedy te twoje 150 osonb moga byc niezadowolone kucharz-- jesli bedziesz robic na sali bez wliczonego jedzenia.. na to wszystko potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
3 miesiace nerwowk? oj dziekuue bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże samarino
po co ty sie tak smucisz nad tą babą, przeceiz to prowokacja nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
boże samarino -->> az wybuchnelam smiechem.. :D no faktycznie , to chyba zadanie niewykonalne.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarina
no wlasnie jesli siostra wyrobila sie w 3 miechy , a Tobie raczej dobrze sie powodzi zadzwon do niej i zapytaj jak sie zalatwia sprawy weselne w tak krotkim terminie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zareczylam sie
w lutym,w czerwcu bierzemy slub. To takze 4 miesiace i ze wszystkim sie wyrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, nie wiem czemu uważacie że to niemożliwe!!! My z mężem, choć juz od dawna wiedzieliśmy, że weźmiemy ślub, na początku chcieliśmy mieć jesienią tego roku, ale potem (pod koniec stycznia br.) uznaliśmy że po co tak długo czekać i wybraliśmy datę 5.05.!!! Trzy miesiące i parę dni. I Wszystko się udało, a przyznam nawet że wiele rzeczy i tak odwlekaliśmy na maxa bo lenie z nas... I wszystko udało się załatwić :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zalatwilam wesele w 5 dni w polowie stycznia na 2 czerwca. Sala, orkiestra, fotograf, kamerzysta, suknia, catering. Reszte zostawiam na 13 dni przed slubem, bo przyjezdzam do Polski 20 maja. W miedzyczasie zrobilismy sami zaproszenia i wyslalismy je, zalatwilam tylko obraczki tzn poprosilam mame zeby oddala nasz projekt i nasze rozmiary do jubilera i czekamy 5 tyg na odbior (28.05.07).No i nazeczony kupil sobie gajerek. I tyle. Nauki mielismy w UK (trwaly 10 mn) i ksiadz przeslal wszystkie papiery do naszego ksiedza. Wesele we Wroclawiu na 90 osob. Mam nadzieje ze wszystko sie uda, bo to juz za kilkanascie dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×