Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topi1234

gdzie kupic czarne rurki?

Polecane posty

Gość topi1234

poszukuje czarnych spodni rurek.moze byc jeans, albo material.z kieszeniami u gory? gdzie moge takie znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
ja też szukam czarnych rurek :) fajne są ze złotymi koronami na kieszeniach. mam tylko watpliwosci czy mi sie oplaca...bo moga przestac byc mone niedlugo :( mam nadzieje ze nie!! :D a fajne rurki sa w takim sklepie "boutique"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.
Carlings albo levis. Chociaż w innych sklepach też można trafić, ale z idiotycznymi złotymi dodatkami, guziczkami i zamkami. Zawsze możesz sobie kupić czarne jeansy w big starze ex. i przerobić na rurki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można kupic fajne rurki materialowe np satynowe no wiecie oco m ichodzi zeby nie byly z dzinsu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaaaaaaaaaa
pimke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozi
Allegro....tam znajdziecie wszystko....tylko ze nie zawsze Ceny są najnizsze........i zawsze jest ryzyko ze mogą nie pasować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _truska_weczka_
kupilam super rurki w VERTUSIE za 120 zl. Sa proste bez zbednych ozdob i swiecidelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllauudiiaa
H&M Albo House tam widziałam fajne rurki. Ja też na nie poluje ;pp;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiaczekk
a ja mam czarne rureczki juz od paru dobrch miesiecy sa super pasuja do wszystkego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
zanim kupicie rurki obejrzyjcie się dobrze w lusterku, a nie ślepe podążanie za modą, rurki bezlitosnie podkreslają nogi więc pasowałoby mieć je chociaż trochę zgrabne!!!!a nie dwa balerony+dupa jak szafa, albo duży tyłek i dwa patyczki, albo na beczce prostowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w house, z nowej kolekcji sa z błyszcząceco materiału a'la satyna za 69.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nikt sie nie zorientował
ze ten ktoś potrzebował te rurki w 2007 roku w maju ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklkjhedfghj
takich spodni to ja mam całą szafe.. najróżniejsze kolory.. mam różowe ziolone jasny jeans ciemny jeans czanre białe błękitne żółte fioletowe.. no wszelkie kolory.. mam ich chyba z 40 par.!.. jestem z ostrowa wielkopolskiego i u nas można je kupić wszedzię.. tylko ze w naszej ostrowskiej galerii kupuje je za 36zł a w sklepach np. Pumy (co mnie bardzo zdziwiło ze puma ma sopdnie nie tylko dresowe) kupiłam białe rurki za 69zł.. więc trzeba patrzeć gdzie najlesza cena.. ja ogólnie jestem zadowolona z tych spodni są wygodne i nie mysze sie bać o to ze gdzieś mi coś wisi albo źle leży bo są dopasowane :)) polecam.. pozdro bye :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklkjhedfghj
ahh.. i nie bójcie sie ze rurki wyjdą z mody!! mają teraz znowy wejść szwedy (bleeeeeeeeee) _ale moe was dziewczyny zapewnić ze nikt ich nie bedzie nosił!! rurki nigdy nie wyjdą z mody !! mohge wam to zapewnić.. a powiem wam ze coraz więcej chłopaków widuję w takich "ala" rurkach :D ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk.
ja ostatnio kopiłam w diverse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mogę zapewnić
że rurek nigdy nie włożę :P są tragiczne, wolę dzwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurki są fajne ale wchodzą teraz szwedy(znaczy już weszły ale jeszcze nie dokońca u nas hehe) i do rurek trzeba mieć figurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigaaaaa
\'Zawsze możesz sobie kupić czarne jeansy w big starze ex. i przerobić na rurki .\' - jak je przerobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×