Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnessw

fryzura na komunię

Polecane posty

Gość agnessw

Witam, moja córeczka w tym roku idzie do Pierwszej Komunii a ja nie wiem jak ja uczesać. Ma bardzo długie, gęste i grube włosy, może ktoś ma jakiś pomysł, bardz proszę o fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantona
nic innego nie znalazlam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessw
problem w tym, że włosy mojej córeczki są bardzo cięzkie i jesli je podkręcę to loki wytrzymaja nie dłużej niż godzinę, a o koku i tym podobnym upieciom ona nie chce słyszeć, wiec nie wiem co zrobić....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
to może przed komunią idz do fryzjera z córką...coś wam na pewno doradzi...może też zróbcie próbną fryzurkę i będziecie widzieć czy fryzura wytrzyma cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczyca.
Nie dziwię sie , że nie chce się zgodzic na koka. Wyglądałaby jak stara-maleńka. Jak ma takie fajne włosy , to można po prostu zostawić rozpuszczone, mozna tez zrobić 2 normalne warkocze. Zwykłe , normalne , dziewczęce fryzury dla dziecka , a nie jakieś dziwolągi jak dla starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessw
Bardzo dziękuję za ciekawe pomysły, zastanawiałam sie nad dobieranym warkoczem, ale mamy już wianek, który był w komplecie razem z sukienką i nie będzie dobrze się prezentował na warkoczu. Myślałam, żeby powpinac maleńkie jakies kwiatki we włosy na końcach, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniiia
a jakiej długości ma włosy? Jeśli dłuższe niż do pasa to na pewno trudno zrobić fryzurę która nie będzie po prostu po godzinie opadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąba wspaniała
No dajcie spokój, dzieci komunijne wlec do fryzjera na fryzury próbne ? W tym dziecka cały urok, ze jest naturalne i świeże. A nie jak jakaś stara lampucera w koku. U mnie na komunii mamusie porobiły córkom jakies przewstrętne anglezy i ledwie parę dziewczynek wyglądało jak dziewczynki. Dziecku trzeba zostawic włosy jakie ma, podciąć końcówki, żeby nie wisiały takie jak bozia dała i zrobic prostą, dziewczeca fryzurę. Mogą być rozpuszczone, mogą być 2 warkocze, może być 1 warkocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamietam ze
jak miałam komunie mama mnie uczesałą w warkocza dobieranego, czy tez tzw. francuza. Miałam wianek, i nie rozumiem czemu miałoby to przeszkadzac? Mam kilka zdjec i wyglądałam naprawde ładnie, skromnie, dziewczęco i uroczo. Matki moich kolezanek pozaprowadzały je do fryzjerów i niektóre miały koki prawie jak na bal. Blleeeh. Przeciez to jeszcze dziecko. Zaplec jej dwa warkocze albo dobieranego i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosta fryzurka najlepsza. Duże koki zagłuszają delikatną urodę dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. a ja miałam koka.. i z perspektywy czasu nie wydaje mi się żebym wyglądała jak stara maleńka.. Zresztą nie wszystkie koki są strojne.. I próbną fryzurke też miałam z tym że fryzjerka przyjechała do mnie do domu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruba
dzien wczesniej zrob dwa warkocze na mokrych wlosach potrzebne beda wianek biale wsowki i spinki zabki w;losy najlepiej uimyj wieczorem rano rozpusc wlosy zepnij wsowkami przypnij wianek zabkami sory ze pytam a twoja corka jak ma na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jola
hehe, stary patent, tylko włosy na głowie pozostaja proste i zygzakowate są dopiero od miejsca, gdzie zaczynały sie warkocze niezbyt to fajnie wygląda, lepiej juz zostawić proste, tylko wyrównać końcówki, albo nakręcić na grube wałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruba
moja siostra zawsze po kapieli zaplata sobie warkocze a nawet i s fajne jak dla ciebie to chyba nie a masz gg jesli masz przysle fajny fryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinda1
Weż jakieś zdjęcie z Komunii (moze być galeria nawet na stronie parafialnej) i popatrz na fryzury dziewczynek. Najlepiej wygladają skromne i ładne fryzury - warkocz, gładko upiete włosy, albo rozpuszczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssica
a ja na mojej komuni bo zaledwie 2 lata temu miala pofalowane wlosy przez ciocie popryskala mi troche lakierem i na noc zalozyla mi walki i na nie chuste a nie jakis glui kok i ialam wianek i rospuszczne pofalowane wlosJa 18:22:37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluś
no niewiem co powiedzieć tak dużo tego jest opisanego na ten temat naprawde niewiem co powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×