Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

a u mnie pracowicie, a potem leniwie i milusio. pogoda boska :D dziś ja pisąłm na piasku swoje imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a gdzie byliście - domyslam się zM dzien w ogrodzie a spanie do 1 popołudniu Ł.rano Julkę przejąół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z M. byliśmy zobaczyć na budowie mojej siostry a że tam sterta piachu była to aż żal się było nie powydurniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu powywiewało ludziufff umyję sie i wracam- dziś też robimy ciut ponad normę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - dzisiaj tylko się witam i życzę owocnych rozmów :) znikam bo mam do napisania jakieś g***ne raporty - niestety u mnie z podzielnością uwagi dziś kiepsko :) melduje, że u mnie pogoda też była zajefajna - ino że ja z tej radości że mam wolny dzień przeleżałam go w łóżku :) a jutro poniedziałek - grrrrrrrrrr i wszystko od początku no i te badania wt, śr ........... buuuuuuuu ale mam stracha spadam - buziaki rodaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj K**** 🌻 a ja jutro o 8 badanie krwi- nawet nie wiecie jak sie boję igły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadam żeby się przywitac i pożegnac🖐️ dziś był zły dzień dól wielki teraz Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri /wyjazd nie wypalił a ja mam doła choc nie ma wielkiego powodu No cóz tu już hormony działają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone to ja wielkiego buziaka ślę . Odpocznij, wyśpij się...to zawsze pomaga na doły- przeczekanie wewnętrznej burzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziję, poczytam sobie w piątek wieczorem. Bo jutro jade na wygnaie ale w tym tyg trochę dłużej bo do piątku ( jeszcze w piątek mam prakytyki) bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zrobic jeszcze cus i tez ide spać bo główka mi pęka. dobranoc babeczki- jutro się jeszcze przed wyjazdem odezwę :D 💤 dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc Basiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????? ej laseczki, mam cicho-pomarańczowych wielbicieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to byłam na tym badaniu krwi z 6 zleconych zrobią mi tylko 4 badania a dwa musze prywatnie...aaaaaa zaś mnie kłóć będą - jasny gwint!!!!!!! :( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co to za badanka robisz? Wygłąda na to to że to jakiś cichy pomarańczowy wielbiciel Myślę że nie zobaczysz za wiele sronnic ale to sie okaże K*** acha dziś 22 na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!!! Iwone :D a co Ty nie w pracy?? no zobazymy jak i kiedy się wielbicil ujawni :D a mnie dziś nie będzie na posterunu :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w systemie zmianowym więc ten tydzień na drugą czyli od 13-20 właśnie gotuję obiadek tzn mięsko się dusia a ja przy kawce na k@fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri to ty się uczysz na dziennyc??? To pewnie jesteś na stancji a jak Ci się podoba miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem na dziennych , ale dziś mam od 15. ja od pierwszego roku mieszkam w akademcu a miasto?? klimatyczne, choć niestety to nie mój kochany Krków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia ja już uciekam Wracaj do nas szybko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, napewno do Was wrócę.. tylko że w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja poczekam
do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri Nie ma co każda czeka na Ciebie do zobaczenia w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Sayuri niema - ja widać topik ledwo dyszy więc podnoszę :) iwone - co tam u ciebie? _acha_ - a u ciebie co tam ... no toszkę mnie nie było, ale wracam :) 14.05 - u mnie straszna burza, net wysiadł na amen 15.05 - wizyta u gina 16.05 - HSG ____________________________________________ a że do lekarza mam średnio 80 km - niemiałam już siły na net po powrocie, dzisiaj też mi niebardzo - badanie było koszmarne, jeszcze czuję dyskomfort - poszło ok pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ k*** ruszamy z nocną zmianką????? hsg to badanie na drożnośc jajowodów????? napewno nie należy do komfortowych ja miałam robione przy laparoskopii więc w znieczuleniu ogólnym a na żywca trochę sobie nie wyobrażam A u mnie w porządku na razie sobie odpuszczam na 3 miesiące bo tak szczerze to mam dośc a zajmę się sobą tzn postaram się o lepszą formę a pozatym mam urlop od wtorku w piątek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**** acha sayuri K*** będę na Ciebie polowac na gg:):):):):;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×