Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawel22

Wiem zaraz zostane wyzwany od zbokow i idiotow.

Polecane posty

Gość Pawel22

Ale dziewczyny ja naprawde nie wiem ile jeszcze wytrzymam bez seksu. Wiem wiem psycha troszke siada,ale dzisiaj po prostu nie moglem sie powstrzymac otoz bedac dzisiaj na stadionie(tam zawsze jest duzy tlok)no po prostu lapa mi sama poszla na posladek dziewczyny oczywiscie nie zauwazyla,na szczescie dla mnie,ale naprawde poczulem sie jak zbok,ale coz instynkt i temperament mnie po prostu rozpiera ehhh kobiety sa okropne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala250
Skoro kobiety są okropne to znajdź sobie jakiegoś przystojnego geja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że w tłumie ktoś Cię łapie za pośladek - odwracasz się, a tam stoi obleśny dziadziuś i ściska Twój pośladek. Uczucie wstrętu i obrzydzienia, aż się żygać chce, nie? Teraz wiesz, jak poczuła się tamta dziewczyna. Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel22
wiem wiem fu to okropne,ale ja ja tylka dotknalem nie obmacalem tylka delikatnie dotknalem za jej tyleczek . wiem,ze zachowalem sie jak kretyn,ale jednak no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam przesadzacie
Po pierwsze Paweł mówi że dziewczyna nie zauważya a po drugie chyba nie jest starym obleśniakiem. Ale uważaj Pawle bo w ten sposób możesz w pysk zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel22
wiem wiem nie jestem zboczuchem oblesnym dziadem ok chyba zaprzestane takich praktyk bo to obrzydliwe,ale chcialem wrweszcie o tym napisac. Bo bez seksu ciezko wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×