Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia32

Dylematu 5 ........to dopiero dylemat....

Polecane posty

Wczoraj Telewizja Polska wyemitowała serial o dosc ciekawym tytule Dylematu 5 i dodam, ze ma to byc ponoc kontynuacja kultowego serialu Alternatywy 4.......Ogladając go wczoraj czułam ogromne zazenowanie scenariuszem, dialogami i gra aktorska.....szkoda czasu i naszych pieniedzy:O Gdyby nie Bareja, to polska telewizja byłaby bardzo biedna.... Czy widzieliscie wczoraj tę \"tragedię\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie nie umywa sie
do Alternatywy 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Po prostu czasy się zmieniły i nie bardzo jest nam do śmiechu. Bo z czego tu się śmiać ?! Dość już mamy programów w których wyśmiewamy polityków i ich afery. Kiedyś była cenzura więc przemycone w "Alternatywach" wątki wydawały się abstrakcyjne i mega śmieszne, dziś nie ma już żadnego tabu więc mało rzeczy nas może zaskoczyć, rozbawić czy chociaż zszokować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wczoraj zaraz potem
chyba na Polonii facet parodiowal Michnika i Leppera a sala szczerze siesmiala. Pareja mial talent i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiajace bylo takze to,ze aktorzy (z krwi i kosci) grali bardzo nienaturalnie, przesadzona byla mimika i ten watek z policjantem:ODno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rozczarował mnie Witold Pyrkosz, bo gra jak dziadek z M jak Miłość, a nie jak Balcerek z Alternatywy 4:O Poza tym ten krawat:O Balcerek i krawat? Nie rozumiem też dlaczego panna Ewa gra teraz Kolińską?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - mnie też strasznie rozczarował ten film. Alternatywy - to było coś! A to to żenada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
W sumie aktorzy powinni przed nagraniem przypomnieć sobie odcinki "Alternatywy" by wczuć się w tamte klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie a wyszła z tego totalna kicha bez akcji i tematu. Cały scenariusz się rozłaził. Przemęczyłam odcinek ale w sumie od początku aż do samego końca nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Może po przeprowadzce "ekipy" na ul. Dylematu coś ruszy z kopyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, bo serial ma fantastyczna obsade i mogłby byc przeciwaga do Kryminalnych czy podobnej szmiry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Faktycznie, "Kryminalni" się przejadli, jedynie dobre teksty spotkać można w "Odwróconych"....."Kryminalni" stali się przelukrowaną bajeczką o dobrych gliniarzach, sztampową i cholernie nudną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka 29
dzisiaj dalej leci i jutro -mi ten film przypomina Bulionerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy dzisiaj, ale nie wrozylabym temu serialowi kariery.....Bareja w grobie sie przekreca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam zażenowana bo jestem wielką fanką Alternatyw no cóż, ne będę już tegio oglądać wolę wersję gdzie Nad wszystkim czuwa gospodarz domu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz jestem ja juz nie zamierzam oglądać ani puł tego serialu nie bede sobie psuła wizji pierowzoru.alternatywy to był cudny film który uwielbiam a ten mnie rozłożył na łopatki fatalny szkoda było na niego kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało jak mawiał Sofronow zatem ja już nie obejrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zainteresowaniem usiadlam do ogladania, po 10 minutach znudzona przelaczylam na inny kanal.....obiecywalam sobie wiecej po tym filmie, przeliczylam sie :o Gdyby nie filmy z czasow PRL-u nie byloby nic ciekawego do obejrzenia z polskich filmow, no moze testosteron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po serialiku.....jednak nie mylilam sie......dno....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> redzia Safronow był ulubionym poetą Anioła :D :D :D ale szmira..wolę nie patrzeć..choć dziś sie zmusiłam.. a nóż..widelec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dzis bylo bo nie
widzialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
faktycznie dno do kwadratu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moscytek
okropny ten film i mam nadzieje ,ze iwecej odcinkow nie nakreca bo szkoda kasy na taka szmire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekałam na ten film ....
WSTYD,ZENADA,OBCIACH,BEEEEEEEEEEEEEEEEE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siebie oczywiście
bez pomysłu i bez powodu powstał ten film.Ani mądry ani śmieszny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszagryczana
DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedyna komedia, ktora smieszy jeszcze to ranczo. ale jak scenariusz dobry to jest co grac, a jak do kitu to i dobra obsada tylko sie osmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
Serial Dylematu 5 jest pop czy ja nie mam poczucia humoru ???? 21:01 jak uwazacie Nie smieszy mnie wcale , wydaje mi sie ze robia go na sile . 21:01 jak uwazacie w temacie mialo byc popie**olony 21:06 Fausti ten serial jest beznadziejny. Ten, kto pisał scenariusz, chyba nawet nie obejrzał porządnie "Alternatyw", np. pani nauczycielka (Stanislawa Celinska) była z docentem bardzo blisko, a w tym serialu gadają do siebie per "pan", "pani". Żony pozamieniane, serial jest bez sensu!!!!!!!!!!!!!!! 21:14 jak uwazacie Nie powinni robic kontynuacji , tamten serial jest kultowy i chociaz niby w innych realiach to nadal smieszy i mlodych i starszych , moze jest ktos komu sie jednak podoba ? 21:15 kacynka mialam ogladac ten serial z uwagi na sentyment do "Alternatyw", ale juz po pierszych scenach stwierdzilam, ze szkoda tracic czasu, nie trafili zupelnie, niestety nie da sie powtorzyc sukcesu i popularnosci "A 4", ktory zreszta byl utrzymany w innym klimacie - zreszta jakze inne czasy to byly... "It can't rain all the time" ------ RAINBOW---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×