Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

ile wam wejdzie w usta ?

Polecane posty

ile wejdzie wam penisa w usta? bo ja tlyko 1/3 długosci .. keidys probwalam do polowy ale juz mi sie zbierało na wymioty.. a to ma byc przeciez przyjemne .. najprzyjemniej mi jest jak tlyko troche zanurzal w usta a wy ? ja nie wiem czmeu mezczyzni maja jakies dziwne fanstazje zeby do polowy albo najlepiej calego wziac w usta.. przeciez to nienormalne bo albo sie dusisz albo chce ci sie ży*ać! najpierw zanim o tym chociazby pomysla powinni sami wlozyc sobie ogorka czy cos.. zaloze sie ze 100 na 100 facetow by od razu zyg*eło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia wprawy
techniki i pozycji, podstawa to to by kobieta sama decydowała o ruchach i partner się nie poruszał, wtedy łatwiej zapanować nad odruchem wymiotnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia wprawy
mało jeszcze wiecie dziewczynki, myślicie że obejrzycie filmik i się nauczycie.....praktyka czyni mistrza, ale trzeba mieć mądrego partnera a nie głupiutkiego niepohamowanego narwańca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie wlaśnie
wtedy łatwiej zapanować nad odruchem wymiotnym.... a to przecież ma być przyjemność :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie.. ja probowalam z wibratorem takim wylaczonym i dalej i tak nie wejdzie bo jak tlyko go poczuje glebiej to od razu mam odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia wprawy
haha też bym miała odruch wymiotny jakbym sobie wibrator pakowała do ust ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu sobie nie wsadzicie
rury od odkurzacza to dopiero przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniak.
Jak facet ma 18 cm penisa, to pewnie wejdzie 1/3 lub 1/2, ale jak ma 10 cm malucha, to pewnie i cały się zmieści. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no poprostu chcialam potrenowac zeby pozniej zaskoczyc mojego chłopaka. a co co wam chdozi ? zazdroscicie mi ze mam wibrator czy co ? poprostu za kazdym razem jak robie lodzika chlopakowi to dalej nie moge niz do 1/3 dlugosci probuje dalej to mi sie wymiotowac chce bo czuje ten ucisk na jezyk ( jak u laryngologa) i mimo ze jestem na maxa podnecona i chce jemu zrobic dobrze to nei moge wlozyc glebiej.. wiec postanowilam nauczyc sie na wibratorze skoro wszyscy mowia ze to kwestia wprawy .. ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wygodne byłoby gdyby
faceci sami swojego małego mogli połykać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma
ja tez mam vibrator i juz umiem caly zmiescic w ustach i mojego pana tez mieszcze cala dlugosc, ale dluuugo cwiczylismy, i w koncu sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniak.
Ma więcej? Obciąć i się cały zmieści! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ten filmik. ale gadalam z moim laryngologiem i on powiedzial ze 90% pacjentek ma odruch wymiotny przy wladnaiu patyczka do gardla.. wiec tlyko 10 nie ma .. troche osob pisze ze niby mozna to wytrenowac zeby wszedl caly , wiec jak to mam zrobic? lodzikow robilam juz setki i nic .. wiec o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
A mój Pan ma 18cm i tak długo zmuszał mnie do przyjęcia całego aż się udało. Prawie codziennie ćwiczył mnie i powolutku jakoś udało się go zmieścić. Teraz mogę go zadowalać w taki sposób w jaki sobie tego życzy. teraz wpadł na pomysł żeby strzelić mi prosto do gardła jak będę go miała całego w buzi. trochę się boję ale chcę zadowloić mojego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tam...zenua
i oto mamy typowy worek na sperme:) patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
i oto mamy typowy worek po spermie patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cwiczyl na tobie ? a co ty jestes ? dziewczynos zanuj sie troche bosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
Ale ja kocham mojego Pana. Pewnie tego nie zrozumiecie. Napisałam jak to było z tym połykaniem a Wy od razu mnie osądzacie za inne rzeczy niezwiązane z tematem. Nie rozumiem was. Robicie to specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkkaa
takk popieram! TO się naprawdę da wyćwiczyć. Ja napoczątku mogłam włozyć jedynie1/4 penisa Potem ćwiczyliśmy i wchodziła już 1/2 Teraz cały aż po jądra! Sama nie wiem jak to zrobiłam napoczatku wydawało mi się to niemozliwe bo mam małą buzie! Ale wchodzi już mi cały!!! Mój mężczyzna jest wniebowzięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkkaa
"przeciez to nienormalne bo albo sie dusisz albo chce ci sie ży*ać!" Tak napoczątku to normalne!mnie też brało na wymioty raz nawet troszke zwymiotowałam! Ale niemożna się zniechecać pózniej wszystko ci się tam w środku przyzwyczaja! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
suczka dzięki za poparcie. ja też miałam z tym kłopot ale teraz jest OK. Gdybym tego nie robiła z moim Panem to tez bym nie uwierzyła. W cipkę i tyłeczek to wchodzi po sam koniec i nie mam z tym problemu. Ale buzia to co innego. Ale teraz już wiem jak to robić i mój Pan jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale dziwkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie.. Czasami jak się źle czujemy, mamy potrzebę, żeby zwymiotować, ale sami z siebie po prostu nie damy rady.. wtedy wkładamy głęboko palce do ust powodując odruch wymiotny.. A wy koleżanki jak sobie ulżycie, kiedy już nie macie tego odruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkkaa
jeżeli bardzo zle się czuje!To wystarczy,że włoże palec i wymiotuje! Ale podkreslam jezeli bardzo zle sie czuje! Jak czuje się dobrze tomoge wkladać i wkladac i nie wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyleczyć się... i ćwiczyć - jeśli naprawdę Ci na tym zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \" o żesz kur*wa\" hehe... nie pasuje Ci? Nie lubisz tego? Nie oceniaj i nie komentuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
Jak jesteś bulimiczką to masz dobrze. Prosisz swojego Pana żeby ci włożył do gardła i wtedy wymiotujesz. Przyjemne z pożytecznym. ale chyba nie robisz tego na jego członka? A jak ci różni magicy wkładają sobie miecze do gardła. Też kwestia wyćwiczenia. Wszystko jest kwestią świadomości. To ona decyduje czy masz wymiotować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×