Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

ile wam wejdzie w usta ?

Polecane posty

Gość qubek
20 cm i 6 w obwodzie - jednoczesnie - buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak się dobrze wczuję to wejdzie prawie cały.... a tak to z 2/3. pocieszę Cię, że potrafię doprowadzić mojego faceta do orgazmu czasem nawet poprzez ssanie całej końcówki.. jak nie możesz to nie próbuj na siłę, bo jeszcze bardziej się zrazisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokis
Nastepnym krokiem jest odbyt a nastepnie usta. Nalezy juz zaczac przyzwyczajac sie do kalu w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skj
wy sie na tym nie znacie jak chcecie to mozecie. ja tam biore calego w usta i pozniej wytrysk w gardlo mowie wam bosko. jak jest wytrys na twazr i na biust tez jest niezle. najlepsza przyjemnosc partnerowi sprawia kiedy zlizuje rezstki orgazmu z glowki. a tak w ogole penis mojego partnera ma 19cm i co tak jak mowie niemam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Żeby zaspokoić swojego faceta wcale nie musisz wkładać jego penisa całego du ust. Wystarczy zająć się główką. Odciągnij napletek, przytrzymaj i obejmij całą dłonią penisa od nasady w górę.Liż główkę, ssij ją delikatnie aż do wędzidełka. Szybki orgazm murowany:D Żeby przyjąć do ust większą długość wystarczy ustawić się pod odpowiednim kątem....tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsik
kiedys laska wzieła mojego siusiaka do ust w stanie spoczynku całego bo ma wtedy 10cm a jak stoi 12-14cm.poprostu zalezy od dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly
moja ukochana bierze calego byla to nasza wspolna fantazja mam 20 cm nie ma problemu teraz mam tylko problem bo nie pozwala sie spuszczac na twarz i cycki tylko zawsze chce zebym jej konczyl jak najbardziej dopchniety w gardle i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego jeszcze żadna nie zmiesciła niestety a to jest mojm marzeniem dał bym wszytsko za to jestem z warszawy 25lat Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały ma wchodzić, to podstawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem marcin jak da sie wlozyc oba jadra w usta to chyba niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody z duzym
Czy jest tu chętna pani co zrobi głeboko moge zasponosorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody z duzym dziś pewnie, podaj @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody z duzym
gość a ty kto ? ccriss1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umiem, trzeba tylko wytrzymać pierwszą chwilkę, później wszystko zależy od właściciela sprzętu, to znaczy na jak długo pozostaje cały w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj tak rozpalilem moją żonę że pierwszy raz wzięła mi całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może pozostać długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdemu facetowi ktory mnie piepszy biore calego do buzi wole jak mam calego w cipce i to dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś kochankę która po około roku nauczyła się brać całego dlatego że bardzo zależało jej na mnie, była cudowna. Żona bierze tylko do połowy ale za to zgadza się na face f****ng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie calego biore do buzi bo juz wytrenowalam glebokie gardlo po tym jak mi wycieto migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego 21/14,5 dała byś radę połknąć w całości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego meza biore calego do ust ale kochanka nie dam rady calego wlozyc bo ma dluzszego a o ile nie nie mierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to mozna powiedziec ze gwalce zonke w usta nie lubi tego ale nie ma sily sie bronic :) jak bym mogl to i jaja bym wsadzil. Najlepiej jest jak ja zwiaze ze niby delikaty sex a wale ja w usta az placze i prawie wymiotuje. Raz w miesiacu zawsze da sie nabrac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam zamiar wsadzic jej w pupke z zaskoczenoa, juz widze jak bedzie sie darla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_19
Raz wzięłam araba chyba z 22 cm ciągłam, ale nie dało się ssać do tego spuścił mi się w gardło. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×