Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takowa_zainteresowana_w_takim

Panowie- czy czujecie jakis emocjonalny zwiazek z swoja ex?

Polecane posty

Rozstalismy sie jakis czas temu. Ciekawi mnie tylko, czy czasem o mnie mysli...Martwi mnie ta jego obojetnosc. Panowie czy po zerwaniu czujecie jakis emocjonalny zwiazek ze swoja byla partnerka czy po prostu staracie sie o wszystkim, jak naszybciej zapomniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paj
nie mysle o ex bo mam kobiete swojego zycia przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicnic
ja czasami mysle lubie sie z nia spotkac pogadac na gg nigdy nie zrywam kontaktow z bylymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie myslisz...
... ze to raczej zalezy od tego kto porzucal? Nie wiem, czy plec ma tutaj decydujace znaczenie? Czy to nie symptomatyczne, ze czytajac Twoje slowa: czasami jestem ciekawa, czy o mnie mysli - od razu wiem, ze to Ty poszlas w odstawke. A odpowiadajac na Twoje pytanie: TAK faceci tez mysla czasem o Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ajk u Ciebie po tym co piszesz wnioskuje,ze sie nie odezwal,moj tez milczy,ale dzisija swiat byl dla mnei laskawszy,jak to jest,z etyle facetow w kolo wiele by dlao by byc z emna a on mnie nie chce:(po tym jak sie wczoraj nie odezwal postawilam krzyzyk,wie,ze gdy meni zoabczy to bediz echcial wracac,ale dlaczego?dla mojego ciala,dlatego,ze moz etakiej laski jak ja nie spotkac nigdy,nie dlatego,z ekocha ma czas na odezwanie sie do 7maja jezeli odezwie sie pozniej,dopiero jak mnei zobaczy tzn,ze nie kochal i tzreba sobei dac znim spokoj pozdrawiam i 3maj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o mojej byłej nie mogę nawet na dzień zapomnieć, a rozstaliśmy się już ponad rok temu. Tyle tylko, że ona ma innego i to ja się zastanawiam czy ona czasami myśli o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tęchsnie za samym faktem posiadania dziewczyny. Nie za nią ! Bylismy razem trzy lata, rozejście w miłej, wyrozumiałej atmosferze. Dwa razy po rozejściu u niej byłem. Do \"wspomnienia\" poprzez uprawianie sexu, nie chciała się zgodzić (miała już nowego chłopaka) więc uznałem że szkoda czasu na kontaktowanie się z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to prof. Lew-Starowicz słusznie powiedział: NAJLEPSZE LEKARSTWO NA NIEUDANY ZWIAZEK TO NOWY ZWIAZEK Głowa do góry i wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×