Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mundus

pomoc domowa, ogrodnik

Polecane posty

Gość Mundus

Witam Poszukuje pracy jako pomoc domowa. Sprzątanie, pranie, mycie okien – generalnie wszelkie prace w tym temacie do wykonania w domu/mieszkaniu. Mogę zająć się zwierzętami (psy, konie – mam doświadczenie z pracy w stadninie koni, a jeśli chodzi o psy, to od dziecka zawsze jakiś plątał mi się miedzy nogami, nie było innej opcji jak psy polubić). Chętnie zajmę się ogrodem, samochodem, basenem, kortem tenisowym. Mam doświadczenie w tego typu pracy jeszcze z Polski – opiekowałem się prywatną posesją (przeznaczoną na działalność agroturystyczną, organizację zgrupowań), oraz zajmowałem prowadzeniem domu rodzinnego na wsi. Przez pewien czas, także w Polsce pracowałem jako asystent osobisty osoby niepełnosprawnej ruchowo (prowadzenie domu, pomoc w utrzymywaniu higieny osobistej, gotowaniu, ubieraniu i załatwianiu spraw „papierkowych”). Od września 2005 przebywam w Belgii. Pracowałem tu m.in. w stadninie koni, opiekowałem się ogrodami, a także, przez dłuższy czas dość sporą posiadłością (dlatego ten basen i kort tenisowy). Ponieważ interesuje mnie praca z zakwaterowaniem, może to być w mieście, może tez być na wsi, może to tez być miejsce całkowicie odcięte od świata. Aktualnie przebywam jeszcze w Belgii, a do Polski chce wrócić podczas wakacji, ale nie jest to „sztywny” termin. Dlatego, jeśli odezwie się ktoś, kto będzie zainteresowany moja osoba, będzie to kwestia dogadania się. Aby nie było wątpliwości, jestem mężczyzną, mam 25 lat i praca, której szukam jest pracą, którą lubię i która daje mi satysfakcję. Jeśli ktoś zwrócił uwagę na formę tego ogłoszenia, chciałbym zapewnić, ze mimo wszystko do swojej pracy podchodzę poważnie i odpowiedzialnie i nawet jako przysłowiowy „cieć” jestem osobą reprezentatywną i godną zaufania. Ogłoszenie swoje kieruje głównie do osób, które szukają pracownika na dłużej niż 2-3 miesiące i którym zależy na rozwoju i podwyższaniu kwalifikacji oraz atrakcyjności zawodowej tegoż pracownika. Oczywiście dysponuje CV, jak też referencjami zarówno z Polski i z Belgii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×