Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vandamka

Jak dobrać strój kąpielowy do figury?

Polecane posty

Jestem niska-mam 1.60, lekko przy kości, ponoć moim typem figury jest \"jabłko\"-szerokie ramiona, brak wcięcia w talii, duzy biust. Chcialąbym kupić dla siebie strój kapielowy, zawsze nosiłam jednocześciowy. Czy pasował by mi dwuczesciowy, albo tankini? proszę o poradę, gdyż za miesiąc wyjeżdżam na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kORZYSTNE JEST WSZYSTKO CO PODNOSI BIUST I MODEKUJE GO.mODNE WZORKI ODCIĄGAJĄ OD MANKAMENTÓW FIGURY...MOŻESZ NOSIĆ KOSTIUM STYLIZOWANY NA TANKINI- KOPERTOWY FASO(BOCZNE MARSZCZENIA) MIĘKKIE MISECZKI Z PRZODU GORSET. MOZE BYĆ TEŻ 2 CZĘŚCIOWY Z GÓRĄ KTÓRA SIĘGA DO BIODER., ALBO DO PĘPKA JESŚLI BRZUSZEK ZANADTO NIE WYSTAJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie. Tutaj poczytaj o doborze góry kostiumu: www.bra-fitting.eu/kostiumy-kapielowe/ A tutaj są zasady doboru dołów: www.bra-fitting.eu/kostium-kapielowy-dol/ Podstawą będzie dobrze dobrana rozmiarowo góra bo inaczej biust będzie wisiał, więc musisz sięgnąć po porządne firmy, z szeroką rozmiarówką (Comexim, Freya, Panache, Fantasie). Na biodrach możesz zawiązać asymetrycznie krótkie pareo, co zrównoważy mocną górę ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×