Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam czerwone paznokcie

z iloma sie calowałeś/aś?

Polecane posty

Gość tak jak decha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzann90
mam 19 lat... 41 facetów i 6 lasek. jesli chodzi o to czy lepiej... dziewczyny bardziej wiedza co jest dla nich fajne,wiec wiedza czego potrzebujesz... ale nie ma tej iskierki co w pocalunkach z facetami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyimaginowana0109
Ja ogólnie całować się lubię więc facetów nie zliczę:) Dziewczyny łatwiej zapamiętać - było ich 4:) Co do tego jak jest z dziewczyną - technika się nie różni, jedni faceci dobrze całują, inni gorzej, z dziewczynami jest tak samo. Jedynie emocje są różne. Jeśli pocałunek z dziewczyną to coś nowego i innego to odczuwa się to inaczej niż pocałunek z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche niesmialy
3 dziewczyny, z czego z dwoma tylko raz i to jednego wieczora :D a ta trzecia to po ponad 4 letniej przerwie no i jakos tak sie juz prawie rok calujemy (i nie tylko :D) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 facetow 1 dziewczyna mam 22 lata. o wiele bardziej podoba mi sie z chlopakami, moze dlatego ze calowalam sie tylko z jedna dziewczyna jak do tej pory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany kto podniósł taki stary topik? Czy powinnam przejść na pomarańczę, żeby wpisać swoje "dokonania" w tym temacie? :D Ja nie mogę, ale się wam nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dao123456
Ja mam pytanie calkiem nie na temat. Ale moze ktos mi odpowie ; jak wy robicie te znaczki.. kwiatki , usta , twarze ? Dzieki , z gory za odpowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dao123456
No to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dao123456
MASTURBATOR1982 Problem tu mam bo ja korzystam z tej polskiej strony. Ale tego nie widze, na jakiej zasadzie to u was dziala. Bo normalnie na innych nie mam tego problemu. Ja tego nie potrzebuje z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikutka
20 chłopaków i 4 dziewczyny. byłam z trzema z nich, z resztą to był tylko pojedynczy incydent. a z tymi dziewczynami się powtarzało kilka razy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profffessional
Pewnie z jakieś 60, ale tak naprawdę nie mam pojęcia.. Dziewczyny mnie nie kręcą.. więc 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 8 facetami
1 dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani razu
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never endin stoooryyy aaaaa
o matko duzo tego bylo... liczac z kolonijnymi milosciami kiedy to sie mialo 12, 13 lat to bedzie ze 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może coś klasycznego
"Jestem ci ja robot młody, nie boję się ja wody. Gdzie woda to ja - hyc! Nie boję się nic a nic. Oj danaż moja dana do białego rana."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Moja Klaudia całowała się tylko ze mną i z nikim innym. Jestem jej pierwszym chłopakiem i zarazem arcydzielem. Uwiodłem kobietę która nie miała nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagroda za odkop miesiąca wędruje do... ... ... ... Rafał1991!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×