Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

siedze i płacze - wiem co czujesz... Ale tzrymaj się!!! A ja mam ten sam problem... Wysyłać życzenia, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
wieeem czytałam przeglądalam przed chwilką poprzednie wpisy...nieźle;/ Tutaj kazdy sie interesuje losem innych... :* włączyłam telefon nic nie napisał :(:(:( No Booooże:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Czuje sie jak jakas idiotka..::(:( olewka totalna z Jego strony. Ale ok. sam chcial tak zrobic...nie bede sie narzucała! Nie odezwe sie do Niego w ogóle!!! nawet jak bedzie do mnie pisał!!! Wysle ostatniego smsa o północy z zyczeniami. I to juz bedzie koniec. trudno:( No i musze przez Niego płakać:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on mysli ze to Ty nie chcesz sie do niego odzywac skoro wylaczasz caly czas komurke ??? Moze nie ma czasu ?? hmmm dziwne to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz Maelństwo- On niedługo wraca, do tego czasu postaraj się przeczekac, przemyslec. nie zadręczaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Ja pisałam dzisiaj do Niego z internetu wysłałam 3 smsy pierwszy czy jest na mnie obrazony drugi ze mam nadzieje ze nadchodzace wesele kuzyna spedzimy razem trzeci "buziaczki " i nic... Kogoś ma ....nic innego byc nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Kocane prosze Was poradzcie mi co ja mam teraz robić?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że Moj M w ogole nie potrafi czytać moich zagrywek. tez czasem wyłączałam telefon, jescze przed jego wyjazdem. Oni nie są dobrzy w nasze gierki. trzeba powiedziec prosto z mostu \" zraniles mnie, nie umiem sobie tego wytłumaczyć. nie wiem juz czy Ci na mnie zalezy ...\"itd. prosto, bez ogródek, bo Oni czasem nie maja pojęcia, że jest coś nie tak ąz na taką skale. przynajmniej mój Misiek nie czyta aluzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl ze kogos ma :( to wcale nie musi byc to ... A smsy z internetu mogly nie dojsc, moze on tez ma wylaczona komorke :O Nie wiem co Ci doradzic :( chyba tylko czekac na jego ruch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
poczekam, chce zeby zalował tego co robi... z drugiej strony boje sie ,ze gdy nie bede sie odzywac to pomysli ze nie ma czego u mnie szukac... no i gdy bede natarczywa ...wysylala te smsy gdy on nie bedzie do mnie nic pisal....odrzuci mnie jejuuu jakie ja mam problemy:( Przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aj Polusia ma rację, mój M. też czytać między wierszami nie potrafi... choć zdarzają się Mu przebłyski... ;) ale z mężczyznami nie można na około... Oni w przeciwieństwie do Nas nie szukają ukrytych podtekstów nawet tam gdzie ich nie ma... musisz z Nim porozmawiać otwarcie i szczerze... bo należą Ci się wyjaśnienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w sumie masz racje, sama nie wiem co powinnas zrobic, bo nawet nie macie mozliwosci porozmawiania :O Ja bym chyba zapytala czy jestesmy dalej razem czy nie i niech sie okresli o co chodzi bo najgorsza jest niewiedza :O Nie przepraszaj !!!!!!!! nie masz co przepraszac, ja tez czasami lapie doly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszaj, nie masz za co! hm, ja też nie wiem. nie odzywaj się ze dwa dni. zyczenia wyslij, bo jeśli jetsescie razem, to wyslij. jemu może być przykro i może faktycznie pomysli, żenie ma czego szukac. ale tylko zyczenia. pozniej poczekja, niech On zacznie się starać. w sumie nic takiego nie zrobil, jeśli chodzi o ten numer telefonu. a że się nie odzywa teraz- to już co innego. ja bym wysłała tylko zyczenia. potem czekała, chociaz wiem, że to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Albo moze napisze mu zeby zadzwonil do mnie...poprosze Go ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
poczekam...wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to jest najlepszy pomysl :) przynajmniej nie bedziesz sie meczyc :) ale napisz z komorki, zebys byla pewna ze to dostal, zeby potem sie nie zastanawiac czy dostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
ok to juz wysyłam.Jak nie zadzwoni to bedzie dla mnie ciężkie. Wysle wtedy zyczenia i juz nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trzymam kciuki:* i nie wierzę, że mój kochany już jutro bedzie ze mną:):):) dostanie po uszach za swoje, bo też czasem mnie złościl, ale to już jak Go wyściskam i wycałuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
POLUSia zazdroszcze.... Gdyby Mój był w kraju.....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Kochane gdybyscie juz nie chcialy z kims byc ....to byscie to napisały??? wyłączyłybyscie telefony??? On ma normalnie wł. telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Ja czekam 2,5 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
a On wraca za ok.30 dni... na 5 dni... Potem z powrotem....i wraca na swięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi mi od kiedy czekasz? a nie ile zostało- bo nie wiem, czy się zrozumiaysmy;) mało tcyh wspolnych chwil na razie, bo tylko kilkanaście godzin, ale może za tydzień w weekedn nadrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, ojj, to dużo krócej niz ja, ale rozumiem, że tęsknota wcale nie zalezy tlyko od dlugości rozłąki. ja juz jetsem okrutnie stęskniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze - może ma rozładowany... myślę, że będąc z kimś jakiś czas (zakładając, że jest to związek między dojrzałymi ludźmi) nie byłby tak podły by po prostu przestać się odzywać bez słowa wyjaśnienia... Trzymam kciuki... będzie dobrze - musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×