Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

hej :) no nie wrócili jeszcze a szkoda mi sie zaczał rok akademicki i mam zawrót głowy ale na pewno za kilka dni sie wszytko unormuje no ijeszcze tylko 82 dni do powtotu mojego kochanego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia a ty znowu...
dziewczyny są spokojne, nie dołują sie przez wypisywanie smutków, zapewne każda, układa życie samotne jak może- a Ty piszesz, że to niedobrze... Przeglądając to forum, tak sobie myślę, że siedza tu dziewczyny(na pewno nie wszystkie, nie uogólniam), które wręcz się nasycaja złymi informacjami, ktoś z kimś sie rozszedł, ktoś zdradził... Panny się wypytują co się dzieje niby to z życzliwości, porzucona/nieszczęsliwa opisuje a tamte juz maja pożywkę- Typowo Polskie podejscie- jeśli ja jestem w złej sytuacji spojrzę na kogoś kto jest w gorszej- na pewno pomoże :| A, no i co ważne- myślę, że 16 latki raczej nie mają za wiele do powiedzenia w ogóle, a co mowic o małżeństwie, jak tu koleżanka w stoce ma...:D Ale o tym już było. Dobra. Uciekam już bo mnie zjecie:P Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki powrocvilam do starego ncku, jestem juz w domu, w polsce, ale cuje sie tu zle, samotna, jakbym byla w zupelnie obcym miejscu, zle mi bez niego, a w nocy jak wrocil z pracy i jak polozyl sie spac napisal mi smska, ze smutno i pusto mu beze mnie i ze ma lzy w oczach, jak ja juz tesknie, pewnie zobaczymy sie dopiero po swietach, ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia a ty znowu... czasami pytam jak u dziewczyn, zwlaszcza jak widze ze cos zlego sie dzieje i....mimo iz sama zostalam na lodzie to nie zycze zle zadnej z nich :( i przykro mi ze tak ktos moze to odbierac. pozdrawiam wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia a ty znowu... >> wezme slub kiedy bede chciala nawet teraz ale to nie twoja sprawa...bede robic co zechce i z kim zechce i napewno nie pojde sobie stad bo ty sobie tak zyczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekalam sie ... Dzis wieczorem przyjezdza... Ale wczoraj wywinal numer i powiem Wam ze wcale sie nie ciesze na jego przyjazd jak myslalam ze bede sie cieszyc :( No coz zobaczymy jak to bedzie.. ale napewno nie pozwole sobie na takie traktowanie :( :( Moze mi sie uda cos napisac w przerwie, a jak nie to napisze jak pojedzie czyli w niedziele albo poniedzialek :) Trzymajcie za mnie kciuki, zeby bylo milo .... siedze i placze co u Ciebie slychac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuje mnie to czekanie :( W dodatku nie zdarzyl na pociag i bedzie godzine pozniej :O jeszcze 4 godziny czekania ... Ratunku !!!! Ale juz jestem troche bardziej optymistycznie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak mam swoje Kochanie w kraju, ale nie na wyciągnięcie reki. ale dzwonimy i piszemy nonstop, więc to całkiem inaczej wygląda niz w wakacje. u mnie na studiach juz kołowrotek, ięc ciagle biegam i biegam. poza tym przezywamy drugie poczatki naszej znajomości i jest pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak sobie :( mam duzo nauki :( i na nic nie mam czasu a i ostanio miedzy mna i moim chlopakiem jest nie za bardzo ale to przez to ze nie mamy dla siebie wogole czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam mase nauki ale narazie sobie odpuszczam dopiero jak mnie przycisna na praktykach to bede musiała sie nauczyc a moze i sie tak uda ze sie przeslizgne :D a tak poza tym mam dzis dzień doła :/ jejku z co znow u was co wy sie tak czesto kłucicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klocimy az tak ostro tylko sprzeczamy bo mamy dla siebie malo czasu i to wszytsko przez to :( ale czasem juz mam go dosyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zazdroszcze chociaz ja sie ze swoim nie widuje wcale tylko telefon i smsy i skype no a duzo macie do siebie km ze tak zadko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro mało to czemu tak zadko ja wiem ze on pracuje no ale wiesz jak sie chce to wszytko mozna ja pamietam jak kiedys moj kochany jechał 170 km zeby byc ze mna tylko kilka godzin i potem znow wracał te 170 km to były czasy pełen romantyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie sie zastanawiam czy on chce :( pracuje do pozna do tego ma troche pracy w domu ale zdazyłby przyjechac...ale on jest uparty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w czym sie ta jego upartość objawia w tym ze nie chce przyjechac czy sie tak umowiliscie ze tylko w wolne dni sie bedziecie widywac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilismy ze kiedy bedziemy miec wolna chwile to sie bedziemy widywac mialo byc co dwa dni ale jakos mu to nie wychodzi :( kiedys on przyjedzał nawet na 20 min zeby sie spotkac a teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×