Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość lilia nad stawem
upppps to ja jestem tym slonkiem, ide spac bo zaraz zaczne pisac jakies glupoty jeszcze, ale brat mecz oglada, dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiecie ze teraz z moja wypowiedzia bedzie juz 992 wypowiedzi, ciekawa jestem ktora napisze 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki.co tam slychac?ja mam jakis super humor mam nadzieje ze nic mi go nie popsuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- no faktycznie pusto.. pogoda się zrobiła to każda gdzieś wybyła.. ale mi się zrymowalo.. ja też dopiero co wróciłam byłam na ognisku u rodzinki fajnie było ale obowiązki zmuszają do powrotu do domu, to do jutra kobietki... też ma być słonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety! Ale wam zazdroszcze normalnie, ze macie tam slonce. U mnie znow pada, w piatek wyszlo na chwilke to posiedzielismy sobie w ogrodku:) I znowu nam internet szwankuje dlatego sie tyle nie odzywalam. A moze Cie w koncu zlapalam anek? Bo ja to sie ze wszystkimi mijam ostatnio:( Madziu, ta ksiazka jest w pdfie to do otwarcia potrzebny Ci taki program acrobat reader, spojrze pozniej skad go sciagnac bo mozesz nie miec. A co Ci wyswietla jak chcesz otworzyc? Bo mniemam, ze rozpakowalas:) Buziaki dla wszystkich i dzis w koncu troche popisze, chyba ze internet znowu zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sarpanitu- jestem ale tak z doskoku bo gotuje obiadek.. no właśnie u nas dzisiaj upał juz w tej chwili jest 31s no i myśle gdzie tu się wybrać z dzieciakami bo nie będe siedzieć w domu,,, no nie wiem może pojedziemy nad zalew.. zobaczymy co się jeszcze wykluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anek! :D A my siedzimy dzisiaj znowu w domu, bo w ta pogode to nie wiadomo co ze soba zrobic. Na dokladke internet dziala jakby chcial a nie mogl, to nawet zadnego filmu nie idzie sciagnac ni nic:( Oj poszedl by chociaz do parku, ale strach z domu wychodzic bo co chwile pada. Juz kurcze tak sie do deszczu przyzwyczailismy, ze jak troche mzy to pogoda ladna jest:p W Finlandii tez tak maja? Bo wiem, ze w Szwecji to samo. W calej Skandynawii deszcz, nie polecam chwilowo na wakacje, podobno w sierpniu ma byc ladnie, ale jak patrze za okno to watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam rozmawiać ze swoim też u nich poda od paru dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak maja lepiej, bo tu juz tak prawie dwa tygodnie. Ehh, skandynawia...juz myslalam ze po tych trzech miesiacach deszczu w zimie nic gorszego sie nie zdazy, a tu masz:p Trzeba bedzie chyba wyemigrowac na polnoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie oststnio sie bardzo duzo dzieje w zwiazku :) dlatego mnie ciagle nie ma :P nareszcie kryzys minał ale sie ciesze. i sloneczko moze wkoncu bedzie :) sarpanitu no otwieram tym acrobatem ale wyswiatla sie ze jest jakis blad czy cos uszkodzone :( chcialabym to przeczytac a nie moge :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze faktycznie plik jest uszkodzony? Czekaj ja Ci wysle i zobaczymy, moze sie otworzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu juz powinnas miec:) A co tu tak malo dziewczyn dzisiaj? Anek tez gdzies znikla, ale to dobrze, znaczy ze w Polsce pogoda ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomianka
witam. Tez niestety naleze do tego klubu. Najgorzej u mnie bylo tuz po wyjezdzie. Pierwsze 2 m-ce. Teraz i dzieci wyjechaly. CZasami sie wsciekam. ALe w sobote, niedziele dzwonia. To mnie bardzo cieszy. Czasami sms-ki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki po wczorajszej rozmowie z chlopakiem mialam porzadnego dolka, ale poplaklam sobie i dzis jest w miare oki, chcialabym aby wrocil jak najszybciej zeby tam pojechal na gora 2 miesiace, a on cche tam pobyc minimum do swiat, dla mnie to bardzo dlugo, wiele moich koleznak w najblizszym czasie wychodzi za maz, jest w ciazy, a ja czuje ze nasz zwiazek zamiast isc do przodu to sie cofa, nie robimy zadnych planow na przyszlosc zayjemy z dnia na dzien, a ja juz mam tego dosc, to nei jest tak ze bym chciala wyjsc od razu za maz i miec dzieci, ale jakies konkretne plany na przyszlosc, jestesmy juz razem rok i 8 miesiecy, to dosc duzo, i on zawsze mowi ze chce byc ze mna, ale chcialabym czegos konkretniejszego, on ma 27 lat ja 23 i zadnych konkretnych wspolnych planow na przyszlosc, przylatuje w sobote, w niedziele dopiero sie pewnie zobaczymy, za tydzien o tej porze bedziemy pewnie razem, ale jakos nie cieszy mnie to, bo wiem ze przed nami bedzie powazna rozmowa, cos mnie pod sercem z godzinke boli jak gleboko wdycham powietrze, ale mloda jestem to moze nic powaznego, rozpisalam sie troche ale chcialam to wszystko z siebie wyrzucic, fajnie madziu ze u was jest dobrze i jestescie pogodzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
i zapomnialam dodac ze piosalam wam ze mam wesele u kolezanki w pazdzerniku i ze chcialam abysmy poszli razem, zeby on pojechal popracowal i kilka dni przed weselem wrocil juz na stale, nie chce isc sama na wesele, choc prawdopodobnie bedzie kilka mlodych samotnych osob, my jeszcze nigdy nie bylismy razem na zadnym weselu, a wiem ze jak pojedzie na dluzej to nei przyjedzie na slub, teraz za bilety samolotem w obie strony plus dojazd do londynu placi 1000 zł wiec kwestia finansowa tez gra tu role, ale wiecie co mi powiedzial jak sie spytalam czy nie mialby nic przeciwko temu zebym poszla z kolega na wesele??? ze nie ma jezeli bede grzeczna, ale nei mam takiego kolegi z ktorym moglabym pojsc, on to chyba nei jest o mnie zazdrosny ani troche skoro tak mowi i zowu sie rozpisalalm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia ale wiesz ile mnie to kosztowało nerwow...teraz znow mnie wkurzyl ale nie moge mu tego pokazac bo znow sie pokłocimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
studia mam od pazdziernika, egzamin na prawo jazdy w sierpniu, poza tym on mieszka katem u kuzynki w salonie, nawet wlasnego pokoju nie ma, a umowe ma tylko do konca tego tygodnia a co dalej sam nei wie co bedzie po urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
madziu ale jak bedziesz ukrywaal ze ciebie wkurzyl to wyjdzie wczesneij czy pozniej i bedzie jeszcze gorzej, klopoty trzeba rozwiazywac gdy sie pojawia, a nie czekac az sie nawarstwia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiem ze bedzie dobrze, mam tydzien na wymyslenie argumentow dlaczego powinien wrocic wczesniej, powiem mu ze niech wyjedzie do pazdziernika potem niech wraca a w nastepne wakacje pojedziemy razem, potem ja wroce zostanie mi jeden semestr, obronie sie na 5 i mozemy jechac na ile chcemy za granice, to chyba dobry pomysl nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dzisiaj wzielo mnie na przemyslenia...wszyscy znajomi na urlopach albo zajeci...teraz gdy On wyjechal widze kto mnie mial w dupie tak naprawde. moja najlepsza znajoma...coz,...kiedys przyjaciolka, ile razy spytalam czy by nie wyszla gdzies dosklepu, zakupy...nie miala czasu bo wlasnie cos musiala...teraz mieszka z facetem i tak z nim wsyztsko robi.a wiecie co slyszalam przed jego wyjazdem???\"bedziemy wychodzic razem, spedzac czas itp\" nawet raz nie spytala czy pojde gdzies....nawet RAZ.przez ponad 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
odbiegajac od tematu, ma ktoras z Was jakis dobry depilator, albo wasza kolezanka ktory moze polecic? bo planuje zakup a nie mam pojecia jaki, a nie chce mi sie maszynka golic codzinnie nog, dzis z lenistwa chodzilam w spodniach zeby ukryc moje kudly, ale ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarpanitu - no niestety albo ja nie umiem alebo sie nie da otworzyc :( lilia ale to chodzi o moja zazdrosc :P OleNka ludzie sa fałszywi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
olenka wem co czujesz, niby najlepsza przyjaciolka a tak anprawde to ma ciebie gdzies, ale teraz wiesz kim jest ona naprawde dla ciebie, lepiej nie miec przyjaciol niz miec takich jak tamta twoja znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×