Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

czekam na niego :P i sie szykuje :) ale jakos nie moge wyłaczyc kompa :) uzalezniłam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuchy-- ja to tak z doskoku -brak czasu a teraz jak weszłam to szok ale się tapik rozwija.. wiecie mój przyjeżdza za 3tyg.. już tylko 3tyg.. no i tylko na 3tyg,, szkoda ..wiecie jak tak czytam wasze posty i o tych kłopotach z waszymi misiami, że nie dzwonią i nie esmsują to ja ze swoim jesteśmy chyba z innej bajki bo rozmawiamy codziennie przez skaypa 1-1,5 godz. rzadko któcej chyba że barzo zmęczony lub coś musi zrobić to krótko...czsami w ciągu dnia sms .. a i pokłócić się też potrafimy.. ale na drugi dzień nie ma sprawy.. szkoda czasu na głupoty.. no a jesteśmy 13 lat po ślubie.. Witam - Fisiową i Sarpanitu po długiej nieobecności.... a ta skandynawia to naprawe nas chyba łączy... podobna pogoda u ciebie i u mojego no i ten dzień w ciągu nocy,,, i długo by można jeszcze.. wiecie musze chyba zmykać bo syn chce też jeszcze do kompa się dopchać... a dopiero co skończyłam gadać z mężem... drugi raz dzisiaj.. ale się rozpisałam ,, pozdrawiam i pa pa a co z Helunią - wiecie coś,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Madzi to też zwróciłam uwage -- bardzo dojrzałe wypowiedzi jak na twój wiek Madziu, potraktuj to jako komplement...pozdrawiam i dzięki za słowa otuchy przy ostatnim mioim dołku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
anek fajnie Ci ze niedlugo bedziesz ze swoim, ja na mojego musze troszke poczekac jeszcze, nawet na gg nei mozemy pogadac dzis byl pierwszy dzien w nowej pracy i chcialam sie dowiedziec co i jak, wdocznie nie jest nam dane dzis pogadac, wiecie dzis mojeje koelzance oswiadczyl sie jej facet, ona jest w moim wieku, ciesze sie ze tak sie stalo, zwlaszcza ze jestem pierwsza ososba ktorej to powiedzieli, tylko zazdroszcze jej tego, nawet nie wiecie jakbym chciala zeby moj chlopak mi sie oswiadczyl, ale na to musze poczekac, wiem ze bedziemy razem zawsze, ale tak bym chciala zeby to bylo juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Wstawac szkoda dnia:D No anek juz coraz ciemniej tutaj na szczescie, podejrzewam, ze jak tu to i w Finlandii tez:) Ale za to pada znowu non stop:( Ale to akurat my w takim regionie jestesmy, chociaz podobno i w Szwecji leje i w Polsce tez. A z tym anek to my chyba tez z innej bajki, bo fakt moj jak nie bylismy razem tez czasem smsow nie pisal, ale nie zdarzylo sie zebysmy nie pogadali w dzien chociaz przez chwile:) A z tymi smsami to faktycznie nie znosi wysylac. Kupil sobie teraz nowa komorke i jak juz musi to podlacza do kompa i wysyla normalnie z klwiatury:) Hehe, swir:D Ale w sumie zawsze byl swirniety, bo chyba trzeba miec jakies predyspozycje zeby do skandynawii jechac. Malo kto wybiera akurat te kraje ze wzgledu takiego, ze chce tu byc, ale to inna sprawa. Oj szkoda, ze chormonka nie ma, szkoda:( Zawsze to ona wszystkie witala, a teraz nie bedzie mial kto:( A z Helunia nie wiadomo co. Nawet nie wiadomo, czy do nas zaglada. Helunia jak zagladasz to odezwij sie:D lilia nie chodz smutna. Ja wiem, ze Ci ciezko, ale nie mozna tak. Wyjdz gdzies na pwo z kumpelami, czy chociaz na spacer, nie czekaj az on sie odezwie. Wiem, ze niby prosto mowic, ale zobaczysz, od razu bedzie Ci lepiej:) Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie bojcie sie kobiety, niedlugo zaczne pisac krotsze posty:) To wszystko przez to, ze nie bylo tego internetu. Nie spac, zwiedzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ja dopiero wstałam i jem sniadanie bo wczoraj sie połozyłam gdzies o 3 :P bo ten wariat około północy uczył mnie jezdzic samochodem :P...wezcie bo mnie zawstydzacie tym ze mam takie dojrzałe wypowiedzi :P nie wiem po czym wy to widzicie :) buzaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiTAM- co tak cicho dzisiaj u nas.. Sarpanitu wcale twoje długie posty mi nie przeszkadzają ,dziewczyną chyba też nie, wręcz jestem za.. może to oznaka gadulstwa bo ja jestem straszną gadułą i też dużo pisze...a czy Norwegowie też mają takie lajtowe podejście do życia jak Finowie .. bo oni niczym się nie perzejmują można powiedzieć że żyją z dnia na dzień .. straszni plotkarze..a jedyną ich rozrywką w wekend to gril i piwo..no i dyskoteki nawet dziadki tam chodzą .. ale za to są uczciwi i mają fioła na punkcie ekologi-powinniśmy brać z nich przykład... -taką mam opinie o nich po rozmowach ze swoim. .a u mojego też pada i chlodno ... Lilia na ciebie też przyjdzie czas i też się zaręczysz może nawet nie długo.. kto wie..Madzia to tylko twój wielki plus... może jesteś jedynaczką ...bo przeważnie jedynaki są bardziej dojrzałe od swoich rówieśników.. matko ale się rozpisałam a gdzie reszta????babek śpicie u mnie pada pogoda barowa... pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
sarpanitu to nie jest tak ze czekam na swojego calymi dniami, po prostu powiedzial ze psostara sie byc n gg i porozmawiac ze mna, wczoraj byl jego pierwszy dzien pracy i bylam ciekawa co i jak, zreszta kolezance chlopak sie oswiadczyl i chcialam mu o tym poweidziec, a jak tam lubie jak piszecie dlugie posty przynajmniej jest co czytac, milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anek jestem jedynaczka :P tylko ja sie zastanawiam po czym wy to poznajecie :) ehh ja tez bym chciala byc juz starsza i sie zareczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
madzia ty chyba jestes romantyczka, jak i ja, chocaz wiecie mojej kolezance chlopak nie oswiadczyl sie zbyt fajnie, ja bym, chciala zeby naprawde porzadnie sie napracowal zeby wszystko bylo idealnie, i najwazniejsze zebym sie tego nie spodziewala, jak z nim porozmawiam teraz na gg to wspomne o zareczynach znajomych moze zaczai ze i j bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a ja neidawno z pracki wrocilam buu.jeszcze 25 dni i go zobacze:) a 24 dni do wyjazdu:):):) ahhh nawolniej czas w pracy płynie:( bo nie ma co robić czasami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madzia- wiesz po czym interesuje się psychologią a to klucz do człowieka szkoda że nie poszłam w tym kierunku... co do tego że chcesz być starsza to się nie spiesz ja się chętnie z tobą zamienie chciałabym mieć teraz twoje lata i ten rozum co teraz.. no i mam syna 13letniego i przez 10lat byl jedynakiem więc też odstaje od rówieśników jest rozważniejszy od nich.. bo jak się ma jedno dziecko to poświęca się mu więcej uwagi i takie dzieci szybciej dorastają ale to wychodzi dla nich na plus tak myśle.. a co do tych romantyczrk to chyba każda kobieta nią jest.. tylko ci nasi faceci nie zawsze są nimi.. ale tak to z nimi jest z nimi czsami żle a bez nich jeszcze gorzej,,,ojej znowu.... długo.. pada u mnie to mam czas posiedzieć na kompie a syn wybył do kolegi .. więć nikt nie marudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OleNka2233- witaj, mi zostalo 22dni,więc będziemy razem odliczać a gdzie pracujesz jeśli można spytać że czas ci wolno tam leci.. Madziu chyba nie pomarudzisz bo musze spadać ,cos niecoś do zrobienia .. póżniej może wpadne ..pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje jako asystentka w biurze, czasami jest tyle pracy ze nie mam czasu zjesc i nie wiem w co raczki wlozyc, a czasami siedze i sie nudze:) a co do Ciebie Madziu...za pare lat bedziesz zdziwiona jak ten czas szybko leci. Ja dopiero co mialam 16 -17 lat. teraz mam 22 lata a zcas leci coraz szybciej i szybciej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
puk puk, jest tutaj ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
Moglby mi ktos przeslac tego ebooka, o ktorym tutaj byla mowa?:) Ladnie prosze. Moj mail:zla-kobietaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale straszna pogoda:( Prawie caly dzien siedzimy w domu. Moje kochanie chore, to pewnie i ja zaraz sie zaraze:( anek, popatrz, coraz wiecej mamy wspolnego:D Ja tez interesuje sie psychologia:) Tylko, ze zamierzam w tym kierunku skonczyc studia, konkretnie terapeuta do spraw uzaleznien, ale to zobaczymy jak to pojdzie, bo mam zamiar zaczac tutaj w Norwegii, a do tego potrzeba jeszcze pare glupot urzedowych. lilia, mi nie chodzilo o to, ze Ty caly czas czekasz az ten Twoj sie odezwie, tylko o to, zebys starala sie nie czekac i nie myslec o tym, tylko o tym ze juz coraz blizej do spotkania, a wtedy wyjasnicie sobie wszystko w cztery oczy. Olenka a dokad jedziesz? Bo ja moglam niedoczytac:) Normalnie taka zakrecona chodze przez ta pogode, ze masakra. A w ogole to widze, ze jak ja akurat tu jestem to juz w ogole nikogo nie ma, no jak pech to pech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potajemnie, probuje Ci wyslac tego ebooka, ale cos mi tu chwilowo nie dziala, jak zadziala to Cie poinformuje, ze poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarpanitu- no widzisz nie tylko skandynawia nas łaczy ciekawe co jeszcze... fajnie że chcesz iść w tym kierunku, ciekawe studia ale ciężkie no i jeszcze w Norwegi-podziwiwm ,a spod jakiego jesteś znaku jak można wiedzieć, ja ryba stu procentowa...mnie z psychologi interesuje osobowość ludzka ,psychika ,zachowanie w różnych sytuacjach,wpływ różnych sytuacji np, z dzieciństwa na dorosłe życie...sama odkryłam dlaczego mam fobie na punkcie pająków i ciemności - wszystko z dzieciństwa ale to temat rzeka - ale będzie jeszcze okazja , jakoś nie możemy się zgrać na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×