Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

jaką dolną fryzurkę lubicie u kobiet ?

Polecane posty

Gość gfdsa
"jak mu ssa m" no comment :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
facet.rocznik1978 z kwadracikiem ;)na buziaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy-lover
nie ma praktycznych...------> Dzięki za naukowe wsparcie! :) 🌻 Tak jak u Ciebie jest już do przyjęcia. Chociaż ja wolę całkiem naturalne nie tknięte żadną maszynka ani depilatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma praktycznych zalet
zbyt częste mycie pochwy wymywa naturalne bakterie i przyspiesza i pogarsza stan infekcji, wiadomo. higienę bez problemu można zachować bez ogolenia się na łyso, ale już w tej "fryzurze" nie jest to takie proste. ja piszę po prostu, co powiedział mi lekarz, a jego wiedzy nie kwestionuję. trochę pomyślcie logicznie.. wiadomo, że jak jest takie owłosienie nietknięte, jak pisze hairly lover, trudno jest ta higienę zachować, bo włosów jest dużo, są gęste i pot dodatkowo się nich rozkłada, ale gdy tej bariery przed zewnętrznym otoczeniem nie ma w ogóle, jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonic kotka nie znaczy
to ty bez majtek smigasz po miescie, zeby wlosy ci zapewnialy bariere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy-lover
Bez przesady! Wystarczy po prostu dbać o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOŚCI : Intymne fryzurki Autor : webmaster Dodano: 08-10-2005 - 01:15 05-235 BYŁY TATUAŻE, KOLCZYKI, A TERAZ PRZYSZŁA MODA NA... Były już tatuaże i kolczykowanie w miejscach intymnych, a teraz przyszedł czas na modę na intymne fryzury. Taka nietypowa usługa pojawiła się w jednym z lubelskich salonów piękności. Za kilkadziesiąt złotych panie mogą sobie zamówić farbowanie i wycinanie fantazyjnych wzorków na łonie. Renata Plesińska, kosmetyczka, która przygotowuje w „Babskim świecie” intymne fryzury braziliano, twierdzi, że fantazyjne wzorki dają wiele frajdy i bardzo pomagają w utrzymaniu więzi między partnerami. – Klientki są bardzo zadowolone, a proszę tylko pomyśleć, jak bardzo zadowoleni są panowie. W końcu robią to dla mężów albo swoich narzeczonych – komentuje Renata Plesińska. A jaką fryzurę może sobie kobieta zażyczyć? – Nie ma ograniczeń, a szablonów jest bardzo dużo, choć największym powodzeniem cieszą się przede wszystkim serduszka. Oczywiście w grę wchodzi też koloryzacja – zastrzega nasza rozmówczyni. R. Plesińska modę na intymne strzyżenie przywiozła do nas z Krakowa. – Mieszkam i pracuję tutaj od roku i widzę, że tego typu zabiegi są coraz chętniej wybierane – komentuje. – Na początku panie przychodziły z wielką ostrożnością, ale później zaczęły się przełamywać. Zresztą specjalistek, które robią intymne fryzury, nie ma znowu tak dużo i podobno w Krakowie moi dawni klienci chodzą po salonach w poszukiwaniu podobnej oferty – tłumaczy pani Renata. I od razu zastrzega, że panowie nie są mile widziani. – Niestety, nie wykonuję takich fryzur u mężczyzn. Jeśli panowie chcą przygotować fantazyjny wzorek w miejscach intymnych, muszą sobie z tym radzić sami. A skąd ten pomysł? – Zobaczyłam to kiedyś w telewizji i stwierdziłam, że będę to robić, a w zawodzie pracuję już od 12 lat – mówi. – Następnie całą technikę opracowałam samodzielnie. W końcu to dosyć delikatna sprawa. Depilacja gorącym woskiem nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. AA KURIER ZAPYTAŁ Czy lublinianki są skore do robienia sobie fryzur intymnych braziliano? Zapytaliśmy o to kilka pań tuż przy witrynie salonu. – Nie, zdecydowanie nie – odpowiedziała niska blondynka, unikając dalszej rozmowy. – Ja bym się wstydziła – twierdziła następna zapytana osoba. Jednak, jak się okazuje, intymne fryzury nie są znowu taką nowością w Lublinie. – Czasami dziwiłem się, jakie wzorki prezentowały panie. Nieraz zdarzało się, że oprócz serduszek były też błyskawice i inne wymyślne kształty – zdradził nam jeden z lubelskich ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×