Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

jaką dolną fryzurkę lubicie u kobiet ?

Polecane posty

Gość do Bijou Brigitte
popieram - wygolona cipeczka - nie ma nic piekniejszego ! dodam tez ze nie jestem pedofilem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybrggkuabbgnf
chcialam tylko powiedziec, ze temat fryzurek jest swietny, bo sama czesto sie nad tym zastanawialam:)))) i nie mialam kogo zapytac:)) ja nie golę na 0, tylko mam trojkacik:)) moj maz woli go bardziej niz na zero:))) stwierdzil,ze zero jest wygodniejsze ale trojkacik wyglada ladniej i jest bardziej seksi:))) zatem .... kazdy woli inaczej:)) moja kumpela nie goli wogole i tez jest dobrze:) jak facet kocha to nawet przez dżunglę znajdzie drogę :)))) pozdrawiam wszyskich na forum:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
ŁAŁ facet.rocznik1978 PODNIECILES MNIE...ZNOWU :)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
o kurcze od samego opisu zakręciło mi sie w glowie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
Ty mnie nawet znasz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
a widzisz jaki ty mądry facet jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
facet.rocznik1978 uwielbiam to :)Chwilowo się nudzę,dopiero za dwa tygodnie rozwinę skrzydła.A Ciebie sledzę uważnie,więc nadal bądź grzeczny :;) Mój mąż sam stylizuje moje fryzury...cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
hairy-lover futra są niemodne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po romantycznej koalcji lubiłem dziewczynę zanieść na rękach do sypialni. Brało się też szmapana lub wino. I tylko jeden kieliszek -dla niej. Choć trunki spozywalismy oboje. Jak bawić się w zlizywanie trunków (lub bitej smietaly, albo innych smakołyków) z kobiecego ciała, gdy ma \"fryzurkę\" ? Przecież zlizywanie z tym miejsc też jest rozkoszne. Ach, jak ja jestem przeciwnikiem \"fryzurek\", tylko max.-wydepilowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy-lover
eliminacja----> Wiem, niestety. Pisałem to już z 1500 razy na różnych forach ale specjalnie dla Ciebie napiszą jeszcze raz: Ta cała głupia moda na kobiece golenie i depilację została sztucznie wykreowana na zlecenie producentów akcesoriów do tego służących. Oczywiście przy pomocy mediów, zwłaszcza tzw. prasy kobiecej. To olbrzymi biznes z obrotami rzędu miliardów dolarów rocznie w skali światowej. Dlatego wiem, że to co piszę jest walka z wiatrakami ale swoich upodobań nie zmienię! Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie i Dziewczyny, które nie idą z prądem i są CAŁKOWICIE NATURALNE! :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
facet.rocznik1978 no teraz to juz mi motyle latają wszędzie....:)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy-lover
facet r.1978 ----> jateż lubię takie zabawy. Ale, wiesz te włosy przecież gdzieś się kończą.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hairy-lover : Alez ja w poprzednim mailu (i wcześniejszych: np. ostatni na str.1) pisałem też o praktycznej przewadze wydepilowanych. Moda jest najmniej istotna. jestem typem faceta który wie czego chce - i wiem co uwielbiają moje usta i język ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy-lover
facet r.1978-----> Z praktycznego punktu widzenia masz trochę racji. Ale po pierwsze - idziesz troche na łatwiznę. Kto powiedział, ze droga języka do upragniego celu musi być łatwa i prosta. Po drugie - jesteś bardziej praktykiem a ja estetą. Piękna kobiecych fryzurek nie są dla mnie w stanie zrównoważyć żadne ułatwienia praktyczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli taki masz gust. Mi się fryzurki podobały jeszcze z 10 lat temu. Teraz wolę widok wydepilowanych. Tylko widok takich działa na mnie tak że odruchowo zasychają mi usta i przejeżdzam po nich jezykiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
to wpadnij do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w auchan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
no a jak myślisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma praktycznych zalet
wydepilowanego łona - tylko negatywne, znawco ty.. zapytaj dowolnego ginekologa - po co są włosy łonowe i jaką funkcję spełniają.. tak samo jak owłosienie pod pachami - zostało nam po przodkach, aby zapobiegać podrażnieniom i odparzeniom gdy jest gorąco, nie kwestionuję że jest średniohigieniczne, bo rozkłada się pot itd, ale nie jest sobie tak bez przyczyny to samo z owłosieniem łonowym - oprócz zapobiegania odparzeniom, podrażnieniom - chroni przed chorobami pochwy. niestety, to już lekarze alarmujmą - golą się kobiety na zero, ochrony nie ma, to że są odpowiednie bakterie kw mlekowego to nie wszystko, często noszą godzinami wkładki - kiszą się we własnych bakteriach i grzybach.. infekcja za infekcją, wszystko wnika do takiej kompletnie gołej pochwy, osadza się na wargach itd, a potem grzybki, infekcje, dokuczliwe upławy. niestety znam to z autopsji:( moja lekarka uczuliła mnie właśnie na tą deplację, teraz robię trójkąt, jak pisała jakaś babka tutaj, depiluję na gładko wokół trójkąta a sam trójkąt przycinam nożyczkami na ok 1 cm. od tego czasu nie miałam żadnego stanu zapalnego, żadnych podrażnień itd, więc coś w tym być musi. mój facet akurat nie znosi całkowitej depilacji, mówi że go to wręcz odstręcza, zniechęca do sexu i pieszczot więc tym lepiej dla mnie. ale golić się na zero i znosić wszystkie te niewygody dla facetów, to naprawdę jest totalnie bez sensu, bezmyślne.. facetowi może się podobać albo nie, ważne abyście wy były zadowolone i przede wszystkim zdrowe. więc o rzekomej higienie związanej z depilacją porozmawiajcie ze swoim ginekologiem, a nie z napalonym facetem zapatrzonym na .jpg.. ja mam 1cm włoski, mały trójkącik, nic mojego faceta w język nie kłuje, mówi że uwielbia tą delikatną szorstkość (zresztą świetnie rozumiem, ja też zdecydowanie bardziej lubię pieścic go oranie gdy ma ok 2cm włoski niż gdy jest ogolony za gładko, gdybym chciała idealną gładkość - całowałabym szyję czy plecy jego, takie same dla mnie wrażenia) czasem warto popłynąć pod prąd idiotyczym modom, najmodniesze we wszystkim od zawsze było zdrowie i oryginalność 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonic kotka nie znaczy
eee, sa przeciez prysznice, wanny, woda, kapiel, mydlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hairy-lover
w pełni Cię popieram.Ja też lubię obficie owłosione.Nie ma nic piękniejszego niż "przebijanie się" do źródła rozkoszy przez cudowne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonic kotka nie znaczy
super sa wlosy miedzy zebami :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×