Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewazzne

Zdradziłam chłopaka on mni e zgwałcił i nadal jesteśmy razem

Polecane posty

Gość nieeeeeeeee
hehehehee nie no zazdroszcze wam to to dopiero miłośc...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
wg mnie wasz zwiazek to patologia Puszczajaca sie laska i gwalcacy i znecajacy sie nad nia fizycznie partner.. nie wroze przyszłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrrina
powinni płaciś za ludzką glupote moja cena wywoławcza to 10goszy! Byzlabyś milionerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlehlehlee
ja bym nasłała kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
21:09 byc moze... 21:09 zgadzam się z twoja rodziną JESTES NIENORMALNA 21:10 bedziesz jego workiem treningowym..... 21:11 ejjjjjj ejjj co zaraz wierzdzacie na faceta! A ona co??W porzadku była!! 21:12 to teraz ty zgwalc jego 21:12 kokolinoo To jest twoja wina powinniście ze soba skończyć, bo to i tak nie ma przyszłości. On ci zdrady nigdy nie wybaczy, pomimo że teraz jest dobrze. 21:15 123232 "Na koniec jak już emocje zdwóch stron opadły przytuliliśmy się" Ale romantyczne..Zgwałcił pewnie brutalnie bo raczej wnerwach jak z jakiem się z toba nie obchodził zbluzgał pobił a na koniec się przytuliliście.....buhahahahaha nie masz do siebei szacunku 21:16 fakttt historia rodem z romansów............ 21:18 ttt23 nie macie szany.takie moje zdanoie 21:19 O bożże Zostaw damskiego boksera 21:20 taaaaaaaakkk dl amnie nie jestes normalna 21:22 taaaaaaaakkk nie wybaczyłabym na twoim miejscu.. nie wyobrazam sobie seksuz kimś kto mnie zgwałcił i pobił... A ty sobie wyobrazasz znim teraz normalnie sie kochać? 21:24 Wrom Kobieta zupełnie inaczej przeżywa "gwałt" faceta, z którym już od dawna sypia i jest z nim w dłuższym związku niż gwałt zupełnie obcego mężczyzny. Zwłaszcza jeżeli sama dopuściła się rzeczy niemoralnej, w tym przypadku zdradziła partnera z innym - podświadomie spodziewała się jakieś kary za to co zrobiła. Trudno wyrokować o przyszłości związku. 21:26 jestescie siebie warci 21:26 taaaaaaaakkk Gwał to gwałt 21:27 myslle ze jezeli naprawde się kochacie macie szanse 21:30 facet nie potrafi kierowac nad emocjami. Wróże ci że bedziesz ofiara przemocy w rodzinie 21:32 ewwwwka zgłosiłabym policji gwałt i pobicie i zrobiła obdukcje a nie się przytulała z oprawcą... SZOOOOOOOK 21:32 multimilioner jeżeli się naprawdę kochacie- macie szansę... 21:33 Wrom Przecież dziewczyna po tym co zrobiła na pewno nie spodziewała się, że jej facet powie aby się nie przejmowała, gdyż miała słabszy dzień, każdemu mogło się zdarzyć a na koniec ją przytuli. Od mężczyzny oczekuje się zachowań "męskich". 21:40 nnnnnd nie masz godności 21:43 robbert dobrze ci tak dzwiko To facet nie ma honoru że potym chce jeszcze z toba byc 21:44 fffaaccett Zgadzam sie ten jej gośc to jakiś pantoflarz powinien ja kopnąc w d...e 21:58 fffaaccett 00:57 sandra23 ja bym do takiego nie wróciła. nie dziwie sie rodzicom ze sie denerwuja 01:00 Amant Wszech czasów k.odwetowa Zastanawia mnie kto z tych 2 jest bardziej stuknięty ? http://www.youtube.com/watch?v=dsw8Xhn0elg http://www.youtube.com/watch?v=rhI8L29zxTk http://www.youtube.com/watch?v=-5CqbHWRs9U http://www.youtube.com/watch?v=1mwUCaXgDLg A tu dzieweczki zapraszam : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995&st art=0> 01:02 hahhhaaa napoczatku tez tak myslałam ale po chwili zastanowienia zmieniłam zdanie.... miłość jest jednak piekna...Patrz oni po tym wszystkim nadal chca być razem wybaczyli sobie nadal się kochają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baakkaa
"miłość jest jednak piekna...Patrz oni po tym wszystkim nadal chca być razem wybaczyli sobie nadal się kochają...." W sumie to racja.Moze ci młodzi zbładzeni ludzie naprawde sie mimo to wszytsko kochają.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmysle
że baardzo się kochają.. Puszczajaca sie dziewczyna bijacy i gwałcacy ja chłopak... to tak się terz okazuje miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego co sie
stało nie wymarzecie od taak sobie z pamieci bedzie sie za wami ciagnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahaha tak tak miłość jest piekna.....\' jezuuus co wy bredzicie...wy widzicie w ich zwiazku milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzyna
Alez oczywiscie, ze macie szanse. Masz szanse na to, ze on bedzie Cie bil i gwalcil, a potem wmawial ze to wszsytko jest Twoja wina i powinna sie cieszyc, ze Cie nie zostawil po tym jak sie puscilas po pijanemu. jezeli tego chcesz, to powinnas dalej to ciagnac. O Boze! Skad sie tacy ludzie biora? Ona sie puszcza po pijaku, a on bije i gwalci, ale ona chce dalej ten koszmar ciagnac. Przeciez to patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleff
W sumie to nie wiem co doradzić.Dziwna sytuacja. W sumie danie w dziób za puszczenie się nie powinno dziwić, ale..... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjejku
swiat kobiet i swiat mezczyzn to dwa rozne swiaty... wiesz czemu gatunek nie wyginal? dzieki temu ze kobiety sa naiwne i glupie, ty jestes tego dowodem, przepraszam za okreslenie ale takie juz poprostu jestesmy: brutalne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok zdzich
no,oczywiscie kobiety jak sie mozna bylo tego spodziewac--->>jednoglosnie za soba-to sie nazywa solidarnosc jajnikow,tylko,...nie mowcie NIGDY,ze jestescie sprawiedliwe!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
bardzo interesujaca jest technika wykonywania gwaltu, prosze wiecej szczegolow. W tym przypadku godne polecenia sa strony BDSM moze wniesc duzo innowacji do tego jakze interesujacego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zakim mamy być
jak facet zdradzi kobiete,dziewczyne to n adrugi dzień nie chodzi z podbitym okiem-tak jak autorka postu... i nie jestteż brutalnie gwałcony...... to żadna solidarność jajników bronie zawsze słabszych a kobieta wtym wypadku jest słabsza..nie ma możliwości obrony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok zdzich
po pierwsze-nie wyobrazam sobie zeby to byl gwalt.W zwiazku z tym,rozumiem,ze po krotkiej klotni po prostu sie kochali.Przeczytajcie sobie obiektywnie(jesli potraficie...)wszystkie wypowiedzi--i co?jaki wniosek?Zaraz znalazly sie te,ktore same,albo "ich kolezanki"przezyly podobne(basniowe) historie.Oczywiscie zawsze z facetem w tle jako winowajca.Dlaczego akurat nigdy zadna z was nie pisze o takich sytuacjach,gdy wina kobiety jest ewidentna?Kazdy z nas zna conajmniej kilka takich historii.Wy jednak zawsze znajdziecie dla niej wytlumaczenie.To jest wlasnie ta solidarnosc jajnikow.Zawsze probujecie przedstawic siebie w jak najlepszym swietle,wg.schematu:ona-piekna,swieta,on-brutalny psychopata,glupol i zboczeniec.Na szczescie w zyciu bywa roznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałammm
takie doświadczenie..Chłopakowi wybaczyłam to zachowanie bo przeceż sama nie byłamw pożadku-zdradzajac..Wiec go usprawiedliwiałam jak się potem okazało to był bład bo facet poczuł się bezkarny że wszystko mu wolno i nastepnym razem dostałam z bardziej błachego powoddu. NIECHECIAŁAM ISC DO JEGO MAMUSI NA KOLACJE.... Oczywiscie potej akcji odeszzłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhaa
Powinnaś raczej zapytać o radę czy nie iść z tym na policję a nie czy macie jescze szanse?!!! Dziewczyno, jestes młoda, naucz się szanować siebie! Mimo że jest to Twój "chłopak" i bardzo go kochasz. Tak nie można po prostu!!! Jak nie będziesz się szanować chłopaki będą mieć Cią za szmatę, bić i pomiatać Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaa
a ja poszlabym na gliny,potem zrobila obdukcje i wsadzila skurwiela za kratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale auroka postu
po tej romantycznej sytacji wolała wybrac inna drage. Pisze"przytuliliśmy się"rzuciła się oprawcy w ramiona... jakież to piękne aż łzy wzruszenia ciekna po policzku....chlip chli[p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhaaa
nie no fakt rodemm z telenoweli peruwieńskiej takie romantyczne......haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok zdzich
No zastanowcie sie troche kobiety!!Znacie tylko wersje jednej strony...Dlaczego z gory zakladacie jego wine?Ani slowa potepienia zdrady...to doprawdy zadziwiajace...No tak,tak,wiem-winny jest zawszw on,niezaleznie od winy kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczytany
I jak się po tym czujesz ? Rzucił sie na ciebie i cię zgwałcił .. Nie powinnaś go zdradzać skoro go kochasz . Prawdopodobnie umocniło to wasz związek. Ale jeśli mój chłopak zrobił by mi coś takiego a w dodatku uderzył w twarz zerwała bym z nim. Nie dziwie się twoim rodzicom że maja takie zadanie a nie inne. Bez urazy ale jak chłopak uderzy dziewczynę -- to chyba koniec związku .. ( a tym bardziej zgwałci ) nie wiem jak mogłaś potem się do niego przytulić . Ty też nie jesteś święta .. Powinnaś być wierna ..! Pozdrawiam ..;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitangwinciaż
I jak zwykle w takich sytuacjach winny jest zawsze facet... no jasne nigdy żadna kobieta nie potępi innej kobiety. A wiecie może co myśli jej facet. Ja bym swojej nie zgwałcił ani nie uderzył ale nie wiem czy byłbym skłonny wybaczyć łatwo się pisze jak się nie przeżyło. I te wszystkie wypowiedzi że moja koleżanka miała taki sam problem... hhehhe śmieszne zaraz znajduje się zgraja psiapsiólek które są gotowe udzielać porad egzystencjalnych po przeczytaniu kilku linijek. Nie mam zamiaru komentować waszego postępowania ani doradzać cokolwiek bo to wy musicie postanowić. A tym wszystkim pseudo koleżanką z blogu życzę połamania palców na klawiatórce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety mają to do siebie,że zawsze powiedzą,że wina leży po stronie faceta. Tylko,że jak świadczy o autorce to,że deklarując,że kocha swojego faceta pieprzy się z innym na boku,he?Teoretycznie on nie powinien tak zareagować,a praktycznie- na prawdę aż tak się dziwicie? A Ty,autorko,nie smęć tutaj.Twoje życie,Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszarda
dziewczyno ratuj sie poki mozesz z tego "związku" ? jezeli mozna tak to nazwać? !!! skoro Cie zgwałcił raz, bedzie to robił co raz częściej!! On to zrobil Ty nie zareagowałaś to był twoj najwiekszy błąd bo teraz bedzie sie czuł bez karny. Chyba ze cos zmyslasz i to nie był gwałt tylko Ci sie to podobało i lubisz troche hardkoru w seksie. Jak by Cie zgwałcił na prawde nie mogła byś na niego patrzec i czuła bys do niego obrzydzenie a Ty masz dylemat co masz zrobić ?? Glupia jestes !! Ale Brnij w to dalej a zobaczysz ze bedzie co raz gorzej i bedziesz ryczec wtedy do piero bedziesz miała prawidziwy problem , życie to nie bajka . Rodzice mają racje po za tym czemu Ty sie jeszcze zastanawiasz. Rodzice przeciez zapewne znają życie i dobrze Ci radzą . Powinnas uciekac od niego jak najszybciej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×