Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubaski są łatwe

Grubaski niby się tu żalą, a większość z nich prowadzi bujne życie seksualne

Polecane posty

Gość Grubaski są łatwe

Żalą się na brak powodzenia, na brak seksu. Tylko ciekawe, że większość tzw. puszystych dziewczyn cnotę traci bardzo wcześnie (15-16 lat), spała z niejednym facetem (do cnotliwych to one nie należą), a pomimo tego, że miały po kilku-kilkunastu partnerów w łóżku i nieobcy jest im przygodny seks mają potem bardzo często fajnych mężów. Źle się prowadzą, mimo to potem mają porządnych atrakcyjnych mężów, a mimo to ciągle tylko narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucken
Znamiennym jest fakt że to właśnie z grubaską doświadczyłem analika - chude nie chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo maja duzy temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie potrafią
cieszyć sie z zycia a faceci to lubią cos w tym jest ja jestem okragła , nigdy na brak faceta nie narzekalam , męża mam cudownego, seks uwielbiam. Nie narzekam na tym forum. Raz próbuję być chudsza raz rosne ale w łozku kompleksów nie mam, wiem co robić zeby on nie narzekal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny duplkii
problemem nie jest to ze tluste wieprze nie maja seksu, z tym nie maja problemow. faceci ruchaja wszystko co sie rusza, takze i grube baby. problem polega na tym ze na seksie sie konczy, facet moze z taka grubaska "pochodzic" i rznac, jednak nigdy nie bedzie sie chcial z taka zwiazac. tak wiec jesli tlusciochy mysla ze jak teraz ich ktos bolcuje to w przyszlosci zalozy obraczke na palec to sie baaaardzo zdziwia. wiem ze sa wyjatki ale bardzo malo, zazwyczaj jakies psychole lubia tluste spaslaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg43t4jg3jt
to oczywiste ze maja duzo jednorazowego seksu, jak facet wytrzeźwieje i zobaczy jakiego potwora wyruchał to wiecej juz z nią nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Baaardzo ciekawe jest to co tu piszecie. Dowiaduję się nowych rzeczy o sobie. Roszę: jestem gruba. Dziewictwo stracilam w wieku 21 lat, notabene z moim przyszlym mężęm - jedynym dotychczas partnerem. Mój facet jest ze mną już ponad 2 lata, za rok bierzemy ślub. Nie jest psycholem - zupełnie normalny i przystojny (!!!) z niego facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy tylko w erze
Chude laski odreagowują na grubszych i nic się na to nie poradzi. A prawda jest taka że jak ma chuda żonę to szuka puszystej kochanki :classic_cool: Uświadomcie to sobie w końcu szkapiory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię grubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyworld9
Moja kolezanka jest gruba i ma zajebiscie przystojnego meza. 90% wieszkakow marzy, aby byc z takim facetem, a on uwielbia swoja zonke. Takze szkieletory nie dowartosciowujcie sie, bo nie ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych zawistnych
jesli jestescie takie atrakcyjne, szczuple to skad ta zawisc? cos mi sie zdaje ze faceta znalezc nie umiecie nie ze wzgledu na wyglad ale charakter ktory tu pokazalyscie , poprostu tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm..
sa gusta i gusciki...grube tez moze byc piekne o ile taka kobieta jest zadbana i cieszaca sie zyciem, jesli oprocz tego ma swietny charakter to wyglad schodzi na drugi plan, inaczej sie rzecz ma jesli mowa o otylosci,o kobiecie wazacej przykladowo ponad 100 kg noszacej rozmiar okolo 50, w tym momencie ciezko znalezc w takiej kobiecie walory fizyczne, a faceci uwielbiajacy takie gabaryty to raczej fetyszysci...takie jest moje zdanie, okragla dziewczyna moze byc seksi ale kobieta wygladajaca jak zawodnik sumo w doslownym tego slowa znaczeniu nie jest ani estetyczna ani zdrowa bo taki wyglad prowadzi do wielu chorob ...wybor nalezy do facetow, a my kobiety tez najczesciej same pracujemy na to jak wygladamy, albo dbamy o siebie i te pare kg wiecej naprawde nikomu nie przeszkadza, albo jemy w nie swoje duchy i doprowadzamy sie swiadomie do stanu kiedy bedziemy miale male szanse na to zeby ktokolwiek na nas spojrzal, rozumiem ze czasami wszystkiemu winne sa przyjmowane leki hormony itp ale w wiekszosci przypadkow po prostu same jestesmy kowalami swojego losu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Ja byłam gruba teraz jestem szczula i nadał nie mam faceta nie ma reguły ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie potrafią
"kolejny duplkii problemem nie jest to ze tluste wieprze nie maja seksu, z tym nie maja problemow. faceci ruchaja wszystko co sie rusza, takze i grube baby. problem polega na tym ze na seksie sie konczy, facet moze z taka grubaska "pochodzic" i rznac, jednak nigdy nie bedzie sie chcial z taka zwiazac. tak wiec jesli tlusciochy mysla ze jak teraz ich ktos bolcuje to w przyszlosci zalozy obraczke na palec to sie baaaardzo zdziwia. wiem ze sa wyjatki ale bardzo malo, zazwyczaj jakies psychole lubia tluste spaslaki." jestem Okrągła , pewnie wiekszosc forumowiczów okresliła by mnie spaslak albo grubas choć 100 kg nie wazę ale mam kawałek ciałka i poza jednym przygodnym związkiem na jedną noc reszta moich factó była raczej dłuzej niż krócej wiec bez takich banałów jak zacytowany powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ! dlaczego chude jest takie zawistne? seksu zazdroscie? a co wam przeszkadza isc do lozka? bylam gruba i znalazlam sobie faceta. jestem 15 kilo chudsza i dalej mam tego samego. i jestesmy szczesliwi i wiem, ze mnie kocha za to jaka jestem a nie za to ze moze sie mna pochwalic kumplom. chociaz sie chwali bo teraz i dobrze wygladam i mam fajny charakter. znam mnostwo chudych lasek, ktore docinaja grubasowm za to, ze te grubasy sa zadowolone z zycia. nieraz bylam swiadkiem, ze w restauracji siedzi taki szkielecik i je sama surowke z marchweki i slina mu cieknie jak widzi grubaske wcianajaca frytki i hamburgera. ale zawsze rzuci jaki nieprzyjmeny komentarz, bo sama sie umartwia i musis swoje frustracje odreagowac. powiedzcie mi dlaczego zadna gruba dziewczyna nie wyzywa sie na chudych? no powiedzcie? gruba moze i nie akceptuje wygladu ale nie obwinia calego swiata o to ze nie ma faceta. natomiast kiedys przeczytalam tu opinie ze grube dziewczyny czynia ze swoich duzych biutow atut a chude wtedy nie maja szans. nie wiem na co leca faceci w wygladzie bo jak sie spojrzy na ulicy to facetow maja rozne dziewczyny, i chude, i grube, i szczuple, i niskie i wysokie i rude i blodynki i te z pryszczami i z ktorkimi nogami. a nieraz i modelki nie maa znalezc nikogo kto je pokocha. wiem jednak, ze zaden facet nie zniesie zawistnej, zlosliwej baby, ktora obwnia o swoje niepowodzenia caly swiat zamiast cos w tym zrobic. niewazne czy gruba czy chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
mam 170 i waze 63kg. dla jednych to bedzie duzo dla innych malo, jeszcze innych w sam raz wiem jedno, mialam powodzenie jak wazylam 84kg, 75kg,70kg.itd.i teraz tez je mam :) wiec nie ma znaczenia ile sie wazy ale "jak sie wazy" ja zawsze bylam zadbana, fajny ciuch i fryzura, do tego usmiech na twarzy i zalotne spojrzenie :classic_cool: ale wiecie co zauwazylam, ze te szczuple (czyt.chude) dziewczyny sa jakies takie spiete, sztuczne i bardzo, bardzo jadowite - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie wszystkie szczupłe dziewczyny sa jadowite ,wam sie tak wydaje,wyzywacie nas od szkieletów ,wieszaków itd ,itp a tak naprawde to nam zazdrościcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'o kurde ! dlaczego chude jest takie zawistne? seksu zazdroscie?\'\' \'\'powiedzcie mi dlaczego zadna gruba dziewczyna nie wyzywa sie na chudych?\'\' \'\'wiem jednak, ze zaden facet nie zniesie zawistnej, zlosliwej baby, ktora obwnia o swoje niepowodzenia caly swiat zamiast cos w tym zrobic. niewazne czy gruba czy chuda.\'\' Trzy fragmenty wypowiedzi jednej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa maniu - mowilas ze nie odwiedzasz forum erotycznego bo nie potrzebujesz ... a nie odchudzam sie juz, tylko stopka zostala. chudym niczego nie zazdroszcze bo wygladam teraz tak, ze raczej to chude zazdroszcza mi. ladnego bisutu, kraglej i wycwiczonej pupy, zgrabnych ale nie koscicstych nog ... to wlasnie chude sa jadowite jakby czegos zazdroscily. jakos na zadnym forum nie widzialam topiku o tytule \"chude siepuszczaja a potem maja fajnych mezow\" albo dla odmiany \"jak patrze na wystajace zebra to chce mi sie zygac\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
ja nikomu niczego nie zazdroszcze i nikogo nie przezywam :) ani tych chudych ani grubych, nigdy nie wiemy co nas czeka i jakie bedziemy za rok czy dwa, poza tym nie musze sie przez to dowartosciowywac :) ale moze niech sie wypowiedza faceci jak nas widza, jak widza te szczuple i jak widza te pulchniejsze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'ale wiecie co zauwazylam, ze te szczuple (czyt.chude) dziewczyny sa jakies takie spiete, sztuczne i bardzo, bardzo jadowite - dlaczego?\'\' \'\'ja nikomu niczego nie zazdroszcze i nikogo nie przezywam \'\' Znów wypowiedzi jednej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-psik ta osoba ma jadowity charakterek ,ciągle się odchudza z nikłym skutkiem ,dlatego taka cięta na te szczuplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grubaski kochaja zycie
nie umartwiaja sie,lubia przyjemnosci i sobie nie zaluja - dobrego jedzonka i romansow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
E-psik --> w zdaniu: ''ale wiecie co zauwazylam, ze te szczuple (czyt.chude) dziewczyny sa jakies takie spiete, sztuczne i bardzo, bardzo jadowite - dlaczego?'' nie przezywam nikogo, stwierdzam co widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×