Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubaski są łatwe

Grubaski niby się tu żalą, a większość z nich prowadzi bujne życie seksualne

Polecane posty

Gość a ja byłam gruba
teraz jestem szczupła więc mam porównanie :) powiem Wam, że wcale jako grubaska nie byłam zgorzkaniała i niczego nie zazdrościlam szczupłym dziewczynom no może ubrań, bo nie mogłam na siebie dostac niczego fajnego, wazylam ponad 90 kg ale nigdy sama nie byłam, podobałam się meżczyznom, miałam wielu znajomych, wychodziłam z domu teraz jestem szczupła, mam od dwóch lat tego samego chlopaka, jak go poznałam wazyłam 73 kg, a teraz ważę 57, przy wzroście 170 cm on kocha mnie jaka bym nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam gruba
a i chciałam jeszcze dodac, że nie jestem łatwa :) a już właśnie na pewno nie łątwa we współżyciu :p przed moim narzeczonym , mialam jednego kochanka właśnie jako taka klasyczna grubska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
E-psik --> mowienie o kims, ze jest spiety, sztuczny i jakis taki nie przyjemny dla innych to nie jest przezywanie :) przezywanie to jest mniej wiecej cos takiego : "tluse wieprze", "grube baby", "tluscioch", "spaslaki" --> cytuje z pierwszej strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema reguły to zleży od temperamentu ,chude czy grube libido zalezy od wielu czynników: stanu zdrowia ,poziomu hormonów,także partnera. Faktem jest ,że miałam koleżankę wazacą 90 kg ,która lubiła ten sport ,na jedną noc zawsze kogoś znalazła ale na stałe było trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sugerowanie,że sztuczność,jadowitość i spięcie to cechy chudych to taka ot obserwacja... Nie cytujesz jakoś moich przezwisk? Czy po stopniu mojej jadowitości jesteś w stanie określić ile ważę? Bo wiadomo,że jest to nierozerwalnie związane-waga i charakter,kultura osobista... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epsik - nie wiem czemu mnie cytujesz. ja nikogo swoim postem nie obrazam. tylko jak ktos wyzywa innych od grubasow to znaczy ze raczej sam gruby nie jest. chyba, ze siedzi tam jakis grubas i wyzywa sie na innych zeby sobie humor poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_in_red21 Najpierw piszesz,że chude-zawistne,zazroszczą, pózniej,że grube na chudych się nie wyżwają,(dla mnie te wypowiedzi są dziwaczne,bo sugerujące,że ludzie zachowują się tak jak im ich waga nakazuje i że gorzej oczywiście chudzi)... a dopiero na koniec piszesz coś z czym mogę się zgodzić; \'\'wiem jednak, ze zaden facet nie zniesie zawistnej, zlosliwej baby, ktora obwnia o swoje niepowodzenia caly swiat zamiast cos w tym zrobic. niewazne czy gruba czy chuda.\'\' tyle,że ja bym to odniosła do ludzi ogólnie,nie tylko facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odwrót-szczupłe są ładne, więc miewają bujne życie sexualne,a grubaski długo pozostają dziewicami,chyba,że jakiś grubas je rozdziewiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×