Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1980.

Palac Wisniewski w Piekarach Slaskich-prosze o opinie

Polecane posty

Gość gość
miałam wesele we wrześniu. wszystko w miare ok, napewno mogłabym sie do czegos doczepic, ale po co psuc sobie ogólne wrazenie. Jedyne co mnie baaaardzo uderzylo to to ze w trakcie zalatwiania jednego wesela menadzerka zmienila sie 3 (!!!)razy... troche slabo to rzutuje na wiarygodnosc firmy i pewnosc ze wszystko bedzie tak jak ustalalismy z poprzednia osoba. troche stresu sie przez to najadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęcie weselne – początek września. Byłam uczestniczką tego przyjęcia. W trakcie rezerwacji i ustalaniu szczegółów , wrażenia bardzo pozytywne za wyjątkiem wyliczonego(chyba z sufitu) kosztu. Ale nic to. Przywitano nas sali w połowie przygotowanej na przyjęcie gości. Pierwsze wrażenie to takie , iż dopiero co skończyła się poprzednia impreza i nie było czasu porządnie i dokładnie posprzątać. W pierwszej części sali stały stoły z niekompletną zastawą. Na szczęście nasze przyjęcie odbyło się w drugiej części sali przy okrągłych stołach co do wystroju których mam wielkie zastrzeżenia. Jedynie stół młodej pary był udekorowany. Jedzenie serwowano do stołów prawie zimne (być może pierwsze osoby dostały ciepłe lecz zbyt mała ilość kelnerów uniemożliwiała zaspokojenie potrzeb konsumentów).Zakupione przez Pana Młodego wina tak czerwone jak i białe zostały natychmiast wszystkie otwarte (nie wiadomo po co?) Para Młoda zamówiła dodatkowo „wiejski stół” oraz „pieczonego świniaka”.Wiejski stół składał się z produktów dostępnych w sieci marketów i oprócz nazwy nie miał nic wspólnego ze swojskimi, wiejskimi wyrobami. Trzeba dać świadectwo prawdzie-świniak był dobry i dlatego być może w cudowny sposób się ulotnił po wydaniu kilkunastu porcji. Z moich obserwacji wynika ,iż nie podano do stołów całej wódki zakupionej przez Pana Młodego i nie rozliczono się z serwowanego alkoholu. Był zakontraktowany barman z „dużym doświadczeniem”,którego lista niezbędnych alkoholi i napojów została zakupiona mimo że zaspokoiła by liczniejszą imprezę. Cóż z tego . W dziwny sposób w trakcie trwania wesela zabrakło mu produktów ,które dodatkowo trzeba było dokupić. W połowie imprezy ,Pani „Menager” poprosiła o finansowe rozliczenie imprezy,co Pan Młody niestety uczynił. Po skasowaniu pieniędzy Pani ta natychmiast zakończyła swój pobyt na sali i zniknęła. Od tego też momentu obsługa całkowicie straciła zainteresowanie gośćmi. Nie można było doprosić się czegokolwiek. Parze Młodej bardzo zależało aby niczego nie zabrakło więc zaopatrzyła imprezą w nadmiar artykułów i produktów. Sporo zostało. Na prośbę o spakowanie pozostających produktów oświadczono że nie będą pakować i można to zrobić samemu. Piękny widok:goście pomagają Parze Młodej pakować a snujący się nieliczny personel przygląda. Jeśli samodzielnie nie spakujesz ciast,słodyczy,wędlin czy innych produktów ,to pozostają do dyspozycji obsługi. Dobrowolnie obsługa tego nie spakuje. Goście którzy nocowali w hotelu nie wierzyli własnym oczom gdy na śniadanie podano niektóre produkty z wesela. O swoich krytycznych uwagach chciałam powiadomić właściciela restauracji lecz nie udostępniono mi jego numeru telefonu. Kategorycznie zażądałam aby do mnie zadzwonił. Gdy wreszcie skontaktował się ze mną , to spokojnie wysłuchał moich uwag i zobowiązał się do wyjaśnienia zaistniałych sytuacji i powiadomieniu mnie o wynikach. Niestety do dnia dzisiejszego stosuje metodę „strusia z głową w piasku”(choć w jego przypadku to chyba w znikającym prosiaku) i przeszedł nad tymi uwagami do porządku dziennego. Jest tchórzem ,który nie potrafi przeprosić swojego klienta za uchybienia swojego personelu. Chyba że w tej restauracji jest to standard. Reasumując: bardzo złym pomysłem jest organizowanie przyjęcia weselnego (a sądzę że i każdej większej imprezy) w Pałacu Wiśniewski w Piekarach Śląskich, gdyż nie są w stanie zapewnić właściwej organizacji i obsługi tego jedynego ,wyjątkowego dnia dla Młodej Pary. Właściciel restauracji nie może być zaskoczony tym wpisem gdyż uprzedziłam go o konsekwencji braku reakcji z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje wesele miałam w innym miejscu, więc może trochę nie na temat ale tak sobie myśle o tym pakowaniu, że ja to bym nie chciała żeby mi ładowali wszystko jak leci do torebek czy pojemników. Co ja potem z tym mam zrobić? A tak, wiem co mam i ile gości mogę zaprosić na poprawiny :) Przy moim weselu kierwoniczki w ogóle nie było, więc skoro jest ktoś z kierownictwa przy obiedzie to chyba dobrze, bo jak inaczej można sparwdzić czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowoleni Goście
Temat świeży bo jesteśmy dopiero co po weselu. Zanim zdecydowaliśmy sie na wesele w Pałacu Wiśniewski dużo szukaliśmy -1,5 roku i chyba przeczytaliśmy wszystko co sie dało na forach. Nasze odczucie po weselu jest jedno - RADOŚĆ Z DOBREGO WYBORU !! wypunktujemy nasze odczucia: 1. Wszystko było dokładnie tak jak uzgodniliśmy 2. Pani menadżer pilnowała wszystkiego - i należy ją pochwalić za fachowość i profesjonalizm. 3. Ilość kelnerów adekwatna do ilości osób - bez problemowa obsługa zawsze wszystko było na stole na czas co miało być podane na ciepło to było ciepłe!!!!!!, nigdy niczego nie brakowało nawet jak nasi goście "narozrabiali" kelnerzy zareagowali na medal !! 4. Mieliśmy wszystko policzone i NIC nie zginęło !! 5. Butelki szampana i wina były otwierane od potrzeb a nie wszystkie na raz! 6. Jedzenie Super i naprawdę stoły były bardzo bogato zastawione, zimne płyty typu (platery rybne, owoce morza, sushi) także w dużej ilości i bardzo smaczne! 7. na weselu było 120 osób i nikomu niczego nie brakowało 8. PROŚIAK (dostaliśmy gratis!) Cała oprawa z podaniem przez kucharzy jest znakomita, porcje w sam raz, starczyło dla każdego!! 9. Wiejski stół ładnie wygląda - w większości korzystali z niego panowie :)) 10. POLECAMY Barmana z drinkami!!! jest to chyba najlepsza opcja!! Dzieci dostają drinki (oczywiście bezalkoholowe - jakie dumne chodzą po sali :P ) a goście też są zachwyceni ze mogą zażyczyć sobie drinka czy dobry coctail. Co do pakowania jedzenia: zostaliśmy poinformowani o takim fakcie, że jedzenie musimy sami wybrać i spakować we własnym zakresie po weselu, gdyż lokal nie odpowiada na drugi dzień za rzeczy spożywcze. Moja siostra robiła wesele w innej restauracji i wszystko dostali na drugi dzień tak jakby z miksera wyszło !!! sery ze śledziami - ale było spakowane! Teraz z doświadczenia wiem że lokal dobrze robi prowadząc taką politykę. Sami pakujemy tak jak chcemy i co chcemy !! PS. Wszystko można uzgodnić i ze wszystkim sie dogadać !! Apartament z super niespodzianką/Prosiak /Odwóz Busem gości -dostaliśmy gratis!!! Pani w recepcji też służyła pomocą -igłą i nitką gdy poprułam sobie suknię :) Są przygotowani na rożne okoliczności :) Podsumowując Sami bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowane wesele do samego rana i z czystym sumieniem lokal Pałac Wiśniewski polecamy każdemu kto chce bezproblemowego lokalu i chce mieć zorganizowane przyjęcie na najwyższym poziomie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANISŁAW gość
jest to najprawdopodobniej opis sponsorowany przez pałac wiśniewski.nic co tu napisano nie jest prawdą. przyszłe pary młode przestrzegam przed organizacją przyjęcia w tym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm , już bez przesady, że tak źle. Moja znajoma chciała tam zrobić wesele w 2016 roku i terminy są już ograniczone. Wydaję się więc że to lepsza rekomendacja- prawie brak wolnych miejsc, niż anonimowa wypowiedź na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara K
Zgadzam się z opinią wyżej. Łatwo jest anonimowo wypisywać negatywne komentarze. Stanisław jestem przekonana, że nawet nie gościłeś nigdy w Pałacu Wiśniewskich. Ja miałam tam wesele na 70 osób i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Jedzenie przepyszne, wszystkiego było aż za dość, bardzo miła obsługa. Bardzo się ciesze, że nikt mi nie pakował jedzenia, bo to by było nieporozumienie. Bardzo dostępna pani manager, dopięła wszystko na ostatni guzik. Napewno będziemy organizować tam kolejne przyjęcia. Mogę z czystym sumieniem polecić ten lokal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie czy ktoś miał może wesele w sobotę w Pałacu Wiśniewskich i jaka jest cena menu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś zbyt często pojawiają się tutaj pochwały dla pani manager czyżby to ona we własnej osobie je pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam teraz w sobotę wesela, ale mi zaproponowali cenę 225zł za osobę. Menu jest ok (obiad, deser, zimna płyta, chyba 3 ciepłe kolacje + prosiak lub udziec jeśli będzie min 60 gości). Cena nie uwzględnia alkoholu, napoi zimnych, owoców, ciasta, tortu. Jaką Wam cenę zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:14 dokładnie, ciągle pochwały jaka to pani manager świetna, a jaka miła, a jaka kompetentna... no właśnie - a jaka jest naprawdę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Jest Super Lokal
Pani Menadżer jest bardzo przyjemna i konkretna warto posłuchać jej rad :) Jesteśmy po weselu i naprawdę polecam !! pomimo 100 osob na sali wszystko ciepłe i dobre obsługa dawała radę na medal! Wszyscy mili i sympatyczni - super obsługa w recepcji hotelu !! Naprawdę polecam !! PS. myśmy rezerwowali wesele dwa lata wcześniej - terminy mają dłlllugie :) ale to dobrze świadczy o lokalu !! POLECAM POLECAM i Dziękuje Hotel Pałac Wiśniewski za ten dzień :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciekawe o ktorej p. manager piszą, bo te zmieniają się jak rekawiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha, ha ha ha w dobrej knajpie managerowie są ci sami od lat - a tutaj co trochę nowa twarz... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na weselu,i to co pisza powyzej to raczej fantazja.Po pierwsze nic nie oddaja ,chyba ze to co sie samemu przynioslo. Po drugie wszystko na wysoki standard,jedzenia pod dostatkiem,roznosci,mozna znalezc cos wiejskiego i cos nowomodnego. Duzy plus ze jak 100 osob na weselu to noclegi gratis,tylko za sniadania trzeba zaplacic a bez sniadania sie nie da wziasc darmowych noclegow,ale sniadanie 40 zl ,wiec nie taki wielki wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadanie w żywieniu zbiorowym za 40 zł? toż chyba podają kawior i najprawdziwszego rosyjskiego szampana, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam niedaleko. Knajpa w najgorszym guście, chociaż wiem, że niektórym się to podoba, niestety :( Po prostu knajpa dla nowobogackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściciel kawał chama. Jedzenie nie specjalne. Mało a na stole znalazł się nawet paprykaż. Co do organizacji to obsługa nie wie co ma robić. Brak jakiego kol wiek zgrania. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opłacony przyjaciel królika
Widzę, że spirala nienawiści się nakręca :-) Zatem dołożę coś od siebie: dla wszystkich którzy skoncentrowali się na najmniej istotnym, tak naprawdę, elemencie jakim jest pakowanie jedzenia do pudełek. Przykro mi to czytać, bo skoro porównujecie Pałac Wiśniewskich do ekskluzywnych miejsc, to pewnie tak chcielibyście się tam czuć, i być podobnie traktowani. Zatem kto w ekskluzywnym miejscu, zachowuje się w ten sposób? wynosi z ekskluzywnej restauracji jedzenie? Przychodzicie się tu pobawić i dobrze zjeść, spotkać się z rodziną i znajomymi? Czy też zabrać jak najwięcej z pańskiego stołu do domu? Proponuję zatem jeść więcej na przyjęciu, lub też mniej zamówić :-) Moi drodzy. Nie bądźmy materialistami! Za dobry humor trzeba płacić, a jeśli chcecie lepszy lokal to zapraszam tylko do Rezydencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wesele w Pałacu Wiśniewskim w lipcu 2015. Ogólne wszystkim bardzo podobał się lokal, jedzie też było bardzo dobre. Goście chwalili wykwintne potrawy, sposób podania i menu. My jako para młoda nie wiele jedliśmy, ale byliśmy zadowoleni :) Wszystko odnośnie wesela ustaliliśmy wcześniej z managerką, w wielu kwestach można było się dogadać, negocjować, czy prosić o rabaty/gratisy. Goście chwalili też obsługę. Są jakieś elementy, do których można się doczepić jak np. miał być szampan dla dzieci na toast, a nie było, po obiedzie trochę czasu minęło zanim podali ciasto, w pewnym momencie było pusto na stołach - a nie chciałam żeby tak było, ostatnie ciepłe danie miało być od razu po oczepinach około 00:30, a było o wiele za późno chyba około 1:30, a wtedy już część gości się zbierała do domu. Pod koniec wesela kiedy goście chcieli już jechać i mieli wracać busem z hotelu, dowiedziałam się że bus należy zamówić około 1h lub 30 minut wcześniej, bo tyle się jeszcze na niego czeka - nikt wcześniej nam o tym nie mówił. Mimo tych drobnych elementów, o których już wszyscy zapomnieli było na prawdę fajnie. Wszystko szczegółowo mieliśmy ustalone, jednak w trakcie wesela już nie ma się za bardzo na nic wpływu, więc też nie warto się wszystkim denerwować. Ogóle wrażenie bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam wesele,wszystko idealnie zorganizowane,jedzenie super,bardzo ladnie podane i smaczne..Mysmy po obiedzie mieli deser,ciasta a potem tort.Dopiero po torcie byly zimne przekaski.Raczej nie bylo to problemem,tylko goscie sie cieszyli ze moga chwile odpoczac po sutym obiedzie. Co do pakowania resztek ze stolu to my nic nie bralismy,nie wiem czy cos oddaja,nam na tych resztkach nie zalezalo wiec nawet nie pytalismy. Dostalismy 30 miejsc noclegowych gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeże małżeństwo
Gdyby nie właściciel naciągacz to można ocenić wesele na 10/10. Jedzenie,lokal,obsługa bardzo dobrze oceniane przez nas i wszystkich gości-cena proporcjonalna do ilości i jakości potraw.Ale przytrafił się wypadek w postaci uszkodzenia sofy przez gościa, nota bene starej i wcześniej już lekko chyboczącej,co właściciel chciał wykorzystac do wyciągnięcia od nas dodatkowych pieniedzy, poniewaz wycenil ja na 8000 zl. Skonczylo sie na naprawie przez nas zaplaconej 1000zl,co niestety bardzo zasmuciło wlasciciela, ponieważ cytuję "mielismy szczescie bo moglibysmy sie nie wyplacic do konca życia". Dlatego jesli nie macie w rodzinie prawnika lepiej zastanowic sie nad wyborem tego lokalu lub wybrac Muzeum Śląskie jesli chcecie sie bawić wśród antycznych mebli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, robiliśmy tam wesele, niedawno . Niestety nie należało to do naszych udanych decyzji życiowych . Tak jak poprzednicy od razu powiem "UWAGA NA WÓDKĘ" !!!! Nam na "szczęście" :) zginęło tylko kilka butelek, ale tradycji stało się zadość . Prezent w postaci wieprzka od firmy to ściema, stare mięso w naciągniętej skórze wymieszane z kaszą . Jak płacąc kilkadziesiąt tysięcy za imprezę poprosicie o spakowanie jedzenia które zawsze zostaje, dostaniecie ściepy z poprzednich imprez, jakieś stare wędliny których nie mieliście na stole i stare ciasto, którego w ogóle nie dostarczaliście :) Kelnerzy, no cóż nie będę przesadzał, nie pracują tam na umowe, więc za te klipcioki tez nie bardzo im się chce, tu się nie dziwię . Poza tym po godz. 00:00 zostawiają tylko jedną osobę, która nie wie gdzie biec :( Są też pozytywy, sala faktycznie ładna, ale to tyle . Ogólnie, nie polecam !!! Najpierw cię skasują, potem okradną, a potem oleją, za jedyne 225 PLN od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, robiliśmy tam wesele, niedawno . Niestety nie należało to do naszych udanych decyzji życiowych . Tak jak poprzednicy od razu powiem "UWAGA NA WÓDKĘ" !!!! Nam na "szczęście" :) zginęło tylko kilka butelek, ale tradycji stało się zadość . Prezent w postaci wieprzka od firmy to ściema, stare mięso w naciągniętej skórze wymieszane z kaszą . Jak płacąc kilkadziesiąt tysięcy za imprezę poprosicie o spakowanie jedzenia które zawsze zostaje, dostaniecie ściepy z poprzednich imprez, jakieś stare wędliny których nie mieliście na stole i stare ciasto, którego w ogóle nie dostarczaliście :) Kelnerzy, no cóż nie będę przesadzał, nie pracują tam na umowe, więc za te klipcioki tez nie bardzo im się chce, tu się nie dziwię . Poza tym po godz. 00:00 zostawiają tylko jedną osobę, która nie wie gdzie biec :( Są też pozytywy, sala faktycznie ładna, ale to tyle . Ogólnie, nie polecam !!! Najpierw cię skasują, potem okradną, a potem oleją, za jedyne 225 PLN od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy świeżo po weselu córki. Bardzo polecamy ten lokal. Jedzenie w "standardowej " ilości nie do przejedzenia. Obsługa bardzo miła Dla gości przyjezdnych pokoje w bardzo przystępnej cenie z łazienkami czyste. Czytając poprzednie komentarze trudno w to uwierzyć że mogły być tak drastyczne uchybienia.Sam lokal , wystrój i obsługa zasługuje na miano PAŁACU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przyjemne miejsce. Byłam tam na weselu i bylo świetne. ładnie, urokliwie, wszystko fajne zorganizowane. Obsługa bardzo ogarnięta że tak powiem. jedzenie bardzo dobre. ogólnie panna młoda to moja dobra znajoma i mówiła, ze oni byli ogólnie z tego miejsca mega zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat organizował wesele wlaśnie w tym Pałacu. To była świetna decyzja, ponieważ pałac wiśniewski jest przepięknym obiektem. serwuja bardzo dobre jedzenie, ładnie podane. Sala jest duża, pomieści sie dużo gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź opinie na www.gdziewesele.pl/slaskie/ może dowiesz się czegoś więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×