Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kokojambo

COŚ SKUTECZNEGO NA BÓL ZĘBA!!!!

Polecane posty

Gość InfernalAngel
Na ból zęba są dobre tabletki musujące. Solpadeine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleve ma w składzie naproxen ale nie ma to jak PYRALGIN w tabletkach lekarz stomatolog wstrzykuje pyralgin w ampulkach jako znieczulenie!!! opakowanie kosztuje około 6 złotych możesz wziąść jedną tabletkę i jej mniejszą część wsadzić do dziury ulga niemal natychmiastowa ale najlepszym lekiem przeciwbólowym jest oczywiście dentysta i odpowiednia higienia jamy ustnej ale to już tak na marginesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem wielu sposobów ale najlepszy okazał się wywar z goździków. Wywar ten zrobiłem następująco, około 1/2 paczki goździków i 250 ml. wody, następnie gotowałem goździki aż zostało około 150 ml. wywaru. Można płukać tym wywarem ale gęba drętwieje, polecam kawałek waty nasączyć i przyłożyć do zęba, a następnie do dziąsła koło zęba. Naprawdę polecam nawet Ketonal nie przynosił ulgi. Jeśli wywar nie pomoże to zostaje tylko Tramal ale to ostateczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję mycie ząbków nadtlenkiem wodoru i węglanem potasowym i zawsze działałó:classic_cool:.Niszczy mikroby i zabezpiecza przed kwaskami:classic_cool:.Gorzej jak jest to ciało obce w zębie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligtowo
najlepsze jest ziolko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
ja brałam antidol i nic nie pomaga owszem pomógł mi raz na jakis czas a teraz nie mogę z bólu wytrzymać masakra!!!! już trzeci dzień pod rząd mnie napierdziela!!! nie wiem co robić aż mi się gorąco robi!pomózcie mi plis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaallllaaaaa
kurwa juz od 3 dni nawala mnie tak zab ze nie moge wytrzymac wzielam wczoraj 2 ketonale i troche pomoglo ale dzisiaj juz nie chce bo zoladek mnie od tego boli co robicccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyralgina
Jak ząb straszliwie boli nie do wytrzymania , zażywam Pyralgine i przez parę godzin nic kompletnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o9i8u
Na ból zęba najlepsze są czopki ponieważ działają bardzo szybko tzn. jakieś 15 minut po aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arichia
amolem dziąsło posmarować i tak kilka razy co jakis czas, albo amol na wacik i do zeba przyłożyc i dziasła. dziąsło drętwieje i ząb przestaje bolec. Tabletke też proponuje zazyc chocby ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek26_London
najlepszy lek jaki znam to masc, nakladasz troszke na palec i smarujesz dziąsło i okolice zęba, odrazu przestaje boleć. Pytaj w każdej aptece - nazwa leku "SACHOL" nie ma nic lepszego jest to malutka tubka mam zawsze przy sobie jedna w portfelu druga w aucie, nie mam problemu z zebami ale gdy kiedys bola mnie kuresko zab i probowalem wszystkiego w polsce jedynie co pomoglo i to odrazu to wlasnie ta masc, SACHOL.Od tamtej pory nosze zawsze poniewaz - a niech zacznie bolec, lub kogos w moim otoczeniu.. znam ten bol dlatego zawsze chetnie wtedy wyjme żel i komus dam... satysfakcja gwarantowana:) pamietac boloząbki ;) SACHOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek26_London
MOZE WAS ZASKOCZE ALE NAJLEPSZA Z TABLETEK JEST ZWYKLA "POLOPIRYNA" ROZPUSCIC W 1/5 SZKLANKI HERBATY CZY CIEPLEJ WODY WYPIC I PO KILKUNASTU MINUTACH ULGA NA KILKA/KILKANASCIE/KILKADZIESIAT GODZIN (W ZALEZNOSCI OD PRZYPADKU) MI POMAGA NAKILKANASCIE GODZIN. TAK WIEC PAMIETAJCIE, ZWYKLA POLOPIRYNA LUB POLOPIRYNA S I ZAB BANKOWO PRZESTANIE BOLEC, PRZY LEKKIM, DOKUCZLIWYM BOLU ZAZYWAM JEDNA A PRZY MOCNIEJSZYCH PRZYPADKACH SMIALO DWIE TABLETKI (ZAWSZE ROZPUSCIC W CZYMS CIEPLYM/LETNIM)SATYSFAKCJA GWARANTOWANA PRZYNAJMNIEJ W MOJEJ RODZINIE ZAWSZE TO POMAGA SAM GDY MIALEM BOLE ZEBOW TO POLOPIRYNA RADZILA SOBIE SUPER A JESZCZE LEPSZY JEST ŻEL STOMATOLOGICZNY O NAZWIE "SACHOL" NAKLADAMY TROSZKE MASCI NA PALEC I SMARUJEMY DZIĄSŁO WOKOL BOLACEGO ZEBA, OKOLICE JAK I SAM ZABEK :) SUPER SRODEK NA KAZDY BOL!!! ULGA NATYCHMIASTOWA, SMARUJEMY DZIASLO, ZAB I OKOLICE I ODRAZU NAM DRETWIEJE POSMAROWANA CZESC USNIEZA BOL NAWET BARDZOSILNY - POLECAM NA KAZDY RODZAJ BOLOW ZEBOW!!! LUB PROSTY SPOSOB ZWYKLA POLOPIRYNA JESLI JEST POZNO I APTEKI POZAMYKANE WTEDY POLPIRYNKA LUB DWIE I DO LOZKA LULU (USNIECIE BEZ BOLU - OBIECUJE) A RANO JAK OTWORZA APTEKI TO PO ŻEL O NAZWIE "SACHOL" POZDRAWIAM Z LONDYNU INTERNAUCI HEHE NIE NIE LEBIEJ "BOLOZĄBKI" HEHE NARKA BOLOZĄBKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakaso
A może po prostu systematyczne wizyty u dentysty? Lepiej zapobiegać. Moja metoda jest banalna - 3 razy dziennie mycie, co pół roku dentysta, dobra i systematycznie zmieniana szczoteczka i pasta ajona. Bólu zęba nie odczuwałam od lat, bo nawet do niego nie dopuszczam. Czy tak nie jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioijgoirejgoisdjdgio
"Lekarz" dentysta, ktory resztke ulamanej podczas zabiegu igly zostawi w korzeniu to nie lekarz tylko konowal - powinien zaplacic za koszty powtornego leczenie plus nawiazka za bol i dolegliwosci. Dlatego chowam wszystkie rachunki i notuje gdzie, kiedy i z jaka dolegliwoscia bylam i co zostalo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakaso
Oczywiście to co piszesz jest w 100% zgodne z prawdą. Jeśli faktycznie pozostawił w zębie coś takiego, to powinien ponieść karę. Wiadomo, że nie mówimy o wielkich pieniądzach, ale jakieś zadoścuczynienie powinno się pojawić. Przecież takie zachowanie jest niedopuszczalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatką
Wsyp trochę pieprzu do zeba . Nie raz mi pomogło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.ból
Bardzo boli mnie ząb bo 5 napiera na 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabene1
prpponuje dentyste a jesli nie ma szans to DENTOSEPT (płyn) znieczula totalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Piasecki
Polecam co prawda nie na czasie nurofen plus,nie ma mocniejszego leku na rynku zawiera codeine za długo nie można go brać bo ma się po nim jazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
APO NAPROXEN 250 Kiedyś był taki lek... Już go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dentosept zel rewelacja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaC3625
Korzystaliście z preparatu co się nazywa Metafen żel Forte? No bo wyszukiwałam informacji na temat tego preparatu i nic nie mogę znaleźć. Może moglibyście coś opowiedzieć mi o tym prepearacie? Warto go kupować, znacie jakieś zamienniki? Tutaj zanalazłam trochę komentarzy o Metafen żel Forte: http://www.listalekow.pl/metafen-zel-forte/ - myślicie, że to sprawdzone informacje? Wolałabym się nie naciąć i zmarnować bezsensownie kasę, dlatego mam nadzieję, że coś mi doradzicie. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sll
@trakoso - super rady na prawde, tylko moze sie zdarzyc ze boli zab ktory dentysta 'wyleczyl' dwa miesiace temu ktory w ogole nie bolał tak jak mnie wiec nie pisz o zapobieganiu bo nie zawsze dziala ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
METAFEN bez recepty tani.. SKUTECZNY bo jest nie tylko przeciwbólowy ale też przeciwzapalny. czyli skuteczniejszy chyba ze antybiotyk Clindamycin 600... sa apteki gdzie sprzedaja bez recepty ja kupilam go za 31 zl ale przestalo bolec i ropa zeszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Metafen to najsilniejszy lek przeciwbólowy dostępny bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kupiłabym antybiotyku na własną rękę i w dodatku bez recepty..... a metafen znam i jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wyrastają mi 8 i strasznie mnie boli. Gdyby nie metafen chyba bym umarł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego leku ale spróbuję może i mi pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×