Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agaW

Jakie perfumy na lato??

Polecane posty

Gość fdgdfg
a co myslicie o tommy hilfiger __> true star (beyonce go reklamuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep_odziezowy_IMAGE
Calvin Klein - CK one Summer bądź coś z KENZO. Ogólnie mistrzami świeżości są Calvin Klein i Kenzo z tymże kenzo ma bardziej kwiatowe niemniej jednaksa to zapachy typowo letnie. Lekkie kwiatowe nie męcza. Davidoff również jest dobrywm wyborem np. Cool Water. Pozdrawiam. Tak wogóle to zajmuję się sprzedażą markowych perfum więc jak coś trzeba to można się odezwać na maila :) W ofercie mam chyba wszystko :P PERFUMY.ELK@GMAIL.COM Towar rzeczjasna nowy nieużywany zafoliowany i oryginalny. Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep_odziezowy_IMAGE
U mnie Tommy Hilfiger True Star Woda perfumowana 100 ml za 180 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep_odziezowy_IMAGE
Takie ceny to ja mam bez promocji. Zapraszam GG 11565259 lub mail: perfumy.elk@gmail.com Produkty nowe, zafoliowane i oryginalne. Sprowadzane z Francji z hurtowni. Przykładowo: Calvin Klein - truth 100 ml EDP - 160 zł Cacharel Amor Amor EDT 100 ml - 200 zł Davidoff Cool Water EDT 100 ml - 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście tej wiosny i lata mam zamiar używać Calvin Klein CK One. Jest świeży i delikatny - taki jak lubię.Chyba najlepiej skomponowany ze wszystkich unisexów jakie znam.Moim zdaniem zapach bardziej kobiecy. Nie jest on przeznaczony dla prawdziwych mężczyzn, raczej dla metroseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
ja uwielbiam fair away avonu Kocham,kocham,kocham Seksownie i waniliowo A faceci padaja jak muchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Burberry
Nie polecam burberry summer z edycji limitowanej. Kupiłam takie w fioletowej butelce, pachną krócej niż najtańszy szit. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może DOLCE & GABBANA - LIGHT BLUE? Mnie się one baaaardzo podobają, od dawna je zamawiam na goia.pl i idealnie spełniają swoją funkcję, polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamasa55
o ja tez je lubie! ale kupiłam sobie rozlewane z perfumyinspirowane.pl - są trwałe, tańsze od oryginałów ...no i można różne ilości kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×