Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agaW

Jakie perfumy na lato??

Polecane posty

Hej. Jakie perfumy na lato polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej wodę toaletowa
nie za mocna i cięzką ....lekki zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidoffa cool wather jest lekki ale jeszcze myslalam nad Jennifer Lopez live no i nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie trosszke slodsze i owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może 23 z fm to jest odpowiednik Amor Amor Cacharel, sama mam i gorąco polecam. Jeżeli byś chciał wiedzieć coś więcej daj znać na email prześlę Tobie cala ofertę. Perfumy są bardzo trwałe i zarazem tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaw, ja też uwielbiam słodkie zapachy, ostatnio sobie kupiłam truskawkę z Yves Rocher, używam na zmianę z Be Delicious DKNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billbowaa
Polecam na lato ORYGINALNE -Amore Amore Cacharel (podróbki są tylko podróbkami-brak porównania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaa
bruno banani :) pozostaje wierna temu zapachowi juz ponad 2 lata 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem, ale i tak są fajne i trwale i nie muszę za nie płacić nie wiadomo ile kasy. Mi odpowiadają więc je stosuje. Jak masz kasę to kupujesz oryginalne ja jej nie mam i kupuje takie na jakie mnie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczkaaaaaa
Lanvin oxygene..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka mmmmmm pewnie super zapaszek a jak wyglada flakonik z perfumami mieszkam za granica na Islandii tu nie ma podrobek wiec wchodza w gre tylko oryginalne perfumy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz tam sklepy Yves Rocher, to poszukaj serii Les Plaisirs Nature, znajdziesz tam masę ślicznie pachnących kosmetyków, perfumy są w prostych butelkach, malinka jest różowa (moja siostra twierdzi, że jej się z Barbie kojarzy) http://allegro.pl/item190148759_perfumy_framboise_yves_rocher_france_malina_.html tylko to jest wersja 20 ml :) jest jeszcze 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvy
A ja tam uwielbiam kosmetyki Pumy :) np. teraz mam create... mmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione \'Ralph\' Ralpha Laurena i Cool Water Game Davidoffa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wachalam cool wather Davidoffa no i je kupilam strasznie mi przypadly do gustu takie w sam raz na lato i ladnie komponuja sie z moja skóra bardzo dlugotrwale, a Ralph tez sa sliczne mamy podobny gust ale Perfumy Jennifer Lopez Live tez sa ekstra wic mozna wybierac hehe. Slyszalam ze fajnie sa pink of tuch lacoste ale jeszcze nie wachalam musze to sprawdzic. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniawania
Dkny summer rewelka tylko nie wiem czy sa juz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Banani Pure Woman ... Świetne na letni wieczór. Donna Felice z Faberlica też mi się ostatnio podoba i na lato byłaby idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam mgiełkę zapachową Little Black Dress specjalnie na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja mam Jenifer Lopez live- w kolorowym opakowaniu i jest super! śliczny owocowo-kwiatowy zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pachnie
DKNY Summer?? Uwielbialm zielone Be Delicious..... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ciekawe czy te perfumy Jennifer Lopez sa trwale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
Witam ! Przepraszam, że próbuje dotrzeć do Ciebie tą drogą ale jest ona dla mnie najłatwiejsza a naprawdę chcę zaproponować coś co jest okazją do dorobienia troszkę do naszych pensji. Od 11 lipca zajęłam się bardzo przyjemną pracą jaką jest sprzedaż perfum firmy FEDERICO MAHORA są to podróbki oryginalnych zapachów typu Chanel, Dior, Gabriela Sabatini itp. Niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł Są tam też żele pod prysznic, dezodoranty, wody po goleniu i takie małe 8 ml perfumetki. Jedyne co musisz zrobić, aby rozpocząć działalność to zakup Startera czyli takiej zgrabnej kosmetyczki z 90 próbkami, i dwoma zapachami 1 damskim i 1 męskim, które mogą później klienci powąchać i ułatwia to znacznie sprzedaż. Taki starter kosztuje 90 złotych jak uda ci się te dwa zakupione zapachy sprzedać po 30 zł x 2 to starter wyniósł Cię w tym momencie tylko 30 zł. Aby firma przesłała Ci przez kuriera bezpłatnie przesyłkę musisz zamówić 6 produktów więc do tego zamówienia trzeba domówić jeszcze 4 inne perfumy i wtedy już w tym momencie wychodzisz na czysto bo za każdy sprzedany perfum masz 9 zł czyli 4x9= 36 czyli 6 zł zysku. No a potem przy każdym zamówienie pieniążki już trafiają do Twojej kieszeni np. za perfum 9 zł, za żel 3 zł perfumetkę 5 zł Ja zajmuje się tym od 11 lipca jak Ci napisałam i zarobiłam już średnio 500 zł na m-c . Towar sprzedaje się naprawdę fajnie. Jak byś chciał/a w to wejść prześlij mi swoje dane: dokładny adres, ja przesłałabym Ci wtedy umowę z firmą, którą Ty wysyłasz razem z pierwszym zamówieniem. Odezwij się do mnie a jak byś chciał/a się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie zajrzyj na stronę www.perfumy.fm. Myślę, że warto w to wejść jak masz fajnych znajomych którym mogłabyś coś polecić, albo takich którzy pracują w jakiś instytucjach dajesz wtedy kosmetyczkę z próbkami jednej osobie a ona zbiera Ci zamówienia. Przemyśl to i odezwij się jak masz jakieś wątpliwości odpowiem Pozdrowiona. Raz jeszcze przepraszam jeśli sprawa Cię nie zainteresowała a zajęłam Ci czas,wiecej na aizdaj@o2.pl Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami27
chanel chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska2444444
hej ja uzywam DKNY biale i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×