Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

one_breath

Starcie ostateczne...BRZUCH... zapraszam

Polecane posty

Yhy... niestety ;| czas na mnie. Mam nadzieję, że ktoś chętny się przyłączy... lubie otrzymywać i dawać wsparcie. Nie jestem gruba, ale po porodzie (4 lata temu) mam poważne problemy z brzuchem... gdzieś wcieło mi talie... . Próbuje od dana... Dziś pierwszy dzień na olimp thermo speed extreme i niezlym wycisku...co dalej? To się okaże... Jeśli ktoś to brał proszę o opinie... Ja miałam z nim niezla \"jazde\" dzisiaj :| Zapraszam także wszystkich chętnych, mile widziane będą dla mnie rady, choc mnóstwo ich na forum i wiele przeczytałam... ale to moja walka i dlatego mój temat. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz trochę
ja tez to stosowałam dwa dni ale strasznie sie po nim czułam!!! lepiej uważaj ja po 2 dniach wyrzuciłam to świnstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzu
a co to wogole jest? a ile masz w talii? ja cwicze 6 stke weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! :) Ja na szczescie czuje sie po tym bardzo dobrze, jak nigdy mam energie do cwiczen, prawie mnie one nie mecza a efekty są( poki co w postaci poteznych zakwasow) ćwiczę ABS stretch,arms,legs,buns i na koncu brzuszek. Poce sie litrami bo to termogenik,ale nie mam zadnych zlych objawow typu kolotanie serca,zaburzony rytm czy mdlosci bole glowe... . Trening mam zamiar pociagnac do konca sesji egzaminacyjnej na studiach a potem dla podtrzymania efektow co 2/3 dzien. Ogolnie srodek bardzo polecam, dziala takze na osrodkowy uklad nerwowy ale w stosunku do mnie bardzo pozytywnie,wszystko mi sie podoba,wszystko mnie bawi (w granicach rozsadku). Czuje sie wysmienicie, ale wiadome jest ze ogolnie wysilek fizyczny stymuluje endorfinki wiec jest fajnie:) a mowa o olimp thermo speed extreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzuzu... w talii mam 72cm ;( a w biodrach 90...wiec juz wiadomo o co chodzi...talia ;/ A6w owszem probowalam, skonczylam na 28 dniu z powodu silnych boli miesiaczkowych trwajacych dwa dni... nie dalam rady. Problem z A6w polega na tym ( oczym sie dowiedzialam po fakcie od trenera fitness) ze owszem ładnie i szybko ksztaltuje miesni... ale te miesnie beda po tkanka tluszczowa ktora i tak je zakryje... Bedac na 28 dniu patzrac z perspektywy czasu...to mial racje. Prawie ms treningu, miesnie proste gorne ladnie wyrzezbione ale tam tluszczu nie mialam a miesnie proste dolne i skosne na talie... niestety :( miesnie byly ale pod tłuszczykiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze schudnąc....
czyli wychodzi z tego ze same cwiczenia siłowe nie wystarczą trzeba tez cwiczyc aerobowo by spalic tłusz by było widac wyrzeźbione mięśnie.. ale coraz wiecej widze tekstów o ultrashape i zastanawiam się czy nie skorzystac z tego..raz a dobrze chce się pozbyc zbednego tłuszczu a to nie wychodzi... a mój facet ma super miesnie nie biega nie cwiczy a potrafi 3 pizze przed snem zjec i nic nie tyje!!! a ja? ciagle licze kalorie próbuje sie pozbyc duzych ud i bioder i nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy moze schudnac... swieta racja...aeroby sa potrzebne...ja nie mam czasu na typowe bieganie rower itd...wychowuje sama synka, chlopak za granica...ale duzo chodze na uczelnie,do miasta itd i wtedy poprostu chodze szybkim tempem, kolezanki juz dawno przestaly chodzic ze mna na zakupy :) a faceci tak maja niektorzy... nie wiem jak to jest ale tez mnie to wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atiss
ehhh... Ja mam 1.72 tak jak poprzedniczka i w talii 72 cm... I ani troche nie uwazam że to dużo... A no i w biodrach też 90 ;) Mi sie tam mój brzuszek bodoba. Tylko teraz musze troche poćwiczyć żeby wyglądał jeszcze lepiej. Mi wystarczy tydzień zebym była z niego zadowolona w 100% :] Ale mi sie nawet przez tydzień nie chce ćwiczyć :P Lenistwo do potęgi ;) Pozdrawiam. Aha.. I mam jeszce pytanie ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata.. jeszcze :D Ciesze sie,ze jestes zadowolona ze swojej talii...ja akurat mam na jej punkcie swira to moj slaby punkt i przestalam sie zadreczac wyrzutami tylko wzielam za siebie... Chodzi mi chociaz o 5 cm...choc to duzo z moja budowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 8 cm więcej od was i 72 w talii a chciała bym 65 ... mam bzika na pukcie brzuszka i w tali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawajka25 ja niestety choruje na to samo... Przy Twoim wzroscie to juz widze, ze faktycznie przeszlo to w manie, ale ja nie przecze ze rowniez w tej manii jestem i to od dawna... Musze cos z tym robic inaczej dreczy mnie samoocena, gdy cwicze czuje sie porpstu lepiej... dzis jeszcze aeroby...z 45 minut :) Jestem po callanetics 50 min. 8 minutes legs buns abs arms i strech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj paskudnie paskudnie... Przyszla burza. woda sie leje z nieba, ciemno, cicho, glowa peka..a tu czeka godzina callanetics, 40 minut 8 minutes i bieganko wieczorem... . Chyba nadszedł pierwszy kryzys...ale nie dam mu sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy kryzys pokonany :) Powoli zaczynam widziec pierwsze efekty...jutro tydzien intensywnego treningu na olimpie... brzuch nie jest juz taki galaretowaty a dzieki zdrowej diecie przeszly wszelkie wzdecia :) Nie chce myslec kiedy przyjdzie kolejny kryzys a wiem, ze przyjdzie... jednak tego dnia on nie dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej ja dziewczyny polecam hula hop, ćwiczę codziennie ( prawie) od połowy marca, spadło mi w talii z 65 cm do 59 poważnie, polecam ten rodzaj ćwiczeń ale na efekty czeka czekać i ćwiczyć wytrwale, ja kręce tak 20- 25 minut dziennie, warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop jest the best
ja tez polecam, sama na sobie wyprobowalam ja cwiczylam okolo 40 minut, w tali stracilam okolo 7 cm, w biodrach 3-4 cm, przy tym dieta - ale tak dosc lagodna - nie obzeralam sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narinari
hey co prawda juz jakis czas chodze na zajecia ale chciałabym zwrócic waszą uwage , może tez bedzie miały ochote . Chodze na taniec na saska www.kontaktpm.pl zajecia sa we wtorek o 19 do 20 , grupka kameralna dość sympatycznie grupka poczatkująco -srednio zaawansowana zajecia prowadzi Ewa Dzanan. zapraszam pozdrawiam narinari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ws umie czaje sie na to hula hop i czaje...tylko musialabym cwiczyc pod nieobecnosc mojego szkraba bo by mi zabral :P i chyba jednak sprobuje... moze uda mi sie te 30 minut dziennie gdzies zabunkrowac:) bo jak normalnie cwicze to z obciazeniem...brzuszki np z obciazeniem 19 kg :P nie opowiadam co sie wyprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×