Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani łosoś

ZIAJA-DOBRA I TANIA

Polecane posty

Gość pani łosoś

co sądzicie o kosmetykach ziaji,lubicie je,czy raczej omijacie szerokim łukiem?wasze doświadczenia z tymi kosmetykami,wpisujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie ale tylko nie ktore... np piling z ogorka do twarzy jest super.... tak samo uzywam płynu do demoakijarzu do oczu wrazliwych i mleczka tez do demakijarzu sa super... ja mam bardzo wrazliwe oczy i uzywałąm roznych firm nawet tych drogich i na wszystko milalm uczulenia... ale te naprawde polecam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam :D właśnie dlatego, że dobra i tania, a wypróbowałam naprawdę sporo - toniki, kremy do twarzy, pod oczy, balsamy do ciała, płyn do demakijażu oczu (mój faworyt, delikatny i jako jedyny nie podrażnił mi oczu), kremy do opalania, a ostatnio szampony i odżywki :) i z wszystkiego byłam zadowolona, a mam cerę mieszaną i wrażliwą, w związku z czym wiele kosmetyków odpada po pierwszym użyciu :) a Ziaja moja kochana nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demakijaŻ jeśli już
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani łosoś
moje hity z ziaji to: 1-żel do mycia twarzy aloesowy,wydajny,dobrze się pieni,nie wysusza skóry,dobrze oczyszcza i kosztuje niecałe 5 zł:) (przynajmniej ja tyle za niego zapłaciłam) 2-tonik aloesowy,dobrze tonizuje a w promocji można go dostać nawet za 2,99zł!!! 3-krem masło kakaowe,b.tłusty(używam tylko na noc),ale można przymknąć na to oko ponieważ nawilża bardzo przyzwoicie i jest niedrogi (3,90zł). mam zamiar wypróbować też inne kosmetyki ziaji.które szczególnie polecacie dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani łosoś
wpisujcie,wpisujcie,napewno nie jedna z was jest miłośniczką ziaji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krem oliwkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam zwłaszcza szampony - chyba sąbardzo niedocenione, bo mniej reklamowane (właściwie wcale ich się nie reklamuje), a są naprawdę super - ostatnio miałam z proteinami ryżowymi :) mam delikatne, cienkie włosy, a po tym szamponie nie puszyły się, nie elektryzowały, ani nie były oklapnięte :) krem do rąk Kozie mleko! kolejny koło płynu do demakijażu oczu absolutny hit ;) pięknie pachnie ;) a tak przy okazji, widziałam dzisiaj nowe opakowanie płynu do demakijażu, takie bardziej nowoczesne, wiecie czy to ten sam płyn co w starej niebieskiej buteleczce z białą zakrętką? czy jakiś nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani łosoś
też widziałam ten płyn .W eklerku we Wrocku kosztuje 2,79zł! niezle nie>?:) mi się wydaje ,że to ten sam płyn,ale możliwe,że został troche ulepszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ziaji polecam żel z tonikiem z serii Herbika Plant, ten w zielonej butelce oraz krem bionawilżający z tej samej serii (z białą herbatą). Balsam z tej serii też jest dobry, ale tylko do normalnej skóry, bez problemów z przesuszeniem. Kosmetyki do opalania i po opalaniu też OK, chociaż mają trochę zbyt tłustą konsystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię polskie kosmetyki, więc mam kilka faworytów Ziaja :) krem do biustu, żel Lipocell, tonik alosowy, masło kakaowe (krem+balsam), płyn do higieny z korą dębu, zastanawiam się jeszcze nad peelingiem enzymatycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię ziaji
masło kakaowe krem i balsam żel do higieny intymn. migdałowy krem do opalania dla dzieci (filtr 25)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×