Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallinka9

PODKłAD DO CERY SUCHEJ-JAKI POLECICIE?

Polecane posty

czesc, dziewczyny;) mam cere suchą, ale nie wrażliwą większość podkłądów jest matujących-a takie to zabójstwo dla mojej cery;) chciałam podkład, któy nie bedzie wysuszał skóry polecicie jakiś? chciałabym z l\'oreala ale nie ideal balance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeeeeeeeeee
Max factor colour adapt, l'oreal ma za ciezkie podklady moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z oriflame
aquaSURGWfoundation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakich oprocz ideal balance wczesniej uzywalas?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zus rulezzzz
aa oceanic rozswietlajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Rimmel Lasting Finish. Nie narzekam, troche trudno się rozsmarowuje, ale potem dobrze wchłania i jednocześnie nawilża. Nie widać skórek. Lekki podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma właściwości matujących (na szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie mam ten sam problem.Wolalabym jakis tanszy podklad niz te ktore wymieniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Nivea Visage Young Beautiful Skin - jest lekki, fajnie dopasowuje się do koloru cery i ma w sobie krem nawilżający.Ten podkład to dla mojej suchej cery istne odkrycie roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, już wolałam dac więcej (25 zł dokladnie) niż kupić tańszy a potem nie urzywać i wyrzucić do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie Young wydaj a się byc dla raczej młodziutkich. Zawsze się boję, że mi wysuszą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny- próbowałam już ideal balance, oraz dwufazowego z max factora...po za tym kremy tonujące- wszytko na nic:( och! już mam dość tych prób! ostatnio w sephorze dostałam próbke podkładu- MIÓD NA MOJĄ SKÓRE- wygłądził, wyrónał, NAWILŻYŁ FANTASTYCZNIE, rozświetlił-moja skóa wyglądała BOSKO! był to podkład z gevinchy- ale jego cena- 180 zł:/ chciałabym taki do 60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka poleciła mi true match z l\'oreala podobno fajnie dopasowywauje sie do skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 28
Mam taką samą cerę i od kilku lat używam Unifiance firmy La Roche Posay (polecany przez kosmetyczki), do kupienia w aptece, kosztuje około 70 zł, ale tubka wystarcza mi na rok!!! Jest kilka rodzai tego podkładu, najlepiej idź do apteki i poproś o próbki, wypróbujesz sobie spokojnie w domciu i zobaczysz czy Ci służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od Hildegard Braukmann. W moim przypadku na dużą zmianę trzeba było popracować, ale ogólnie - nie ma żadnych problemów. Cera w lepszej kondycji, miła w dotyku, zdrowsza, ładniejsza, odmieniona i głównie o takie efekty chodziło. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pharmaceris, mają kilka linii podkładów do różnych rodzajów cery. Z pomocą naszej apki możecie poszukać, gdzie w tej chwili jest na promocji :D Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Krem nawilżający wiesiołkowy Gal z apteki i podkład Rimmel - jak dla mnie najlepsze od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałaś może podkład z firmy Loreal ? Podkład nie jest ciężki oraz nie zapycha porów, dzięki swojej unikalnej strukturze podkład wygląda na skórze twarzy naturalnie . Możesz sobie poszperać w necie informacji o nim ale warto też w tym rankingu poczytać https://znawcaurody.pl/podklady-do-cery-mieszanej-ranking/ . Zanim kupisz dowiedz się jak anjwięcej o podkładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam _

Fluidy z AA.

Maybelline Affinitone  nawilżajacy  w tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×