Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

meskie aseksualne błedy facetow.. robimy liste

Polecane posty

Po pierwsze, niech się każdy interesuje sobą, bo dziewczyny u nas się też ubierają tak, ze nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać czasami;) Poza tym ubranie to małe piwo, zawsze można zdjąć:p Najgorsze sa krzywe plecy i grube brzuchy... Poza tym wszystko może być. Nie ma się co dopierdalać do ludzi. Najlepiej udoskonalać siebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i \"ciekawa\" ola ma racje, że większość się nie potrafi ubrać..., ale chuuuuuj mnie obchodzą obrzydliwi faceci, ja zwracam uwage jedynie na tych z sexy tyłeczkami :classic_cool:. Nie oglądam się na jakimś wąsaczem w białych skarpetkach na plaży... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutorka
Nie damy jej spokoju, bo jest obrzydliwie przemądrzała. Jesli jeszcze jakiś durnowaty temat założy twierdząc, ze forum erotyczne jest po to, by się jej wszyscy podporządkowali, to ja stąd odchodzę. Aż drgawek ze złości dostaję, jak ją czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
bez przesadyzmu w zadna strone nie pojde w wytartych dzinsach na ekskluzywne przyjecie bo by mnie wywalili, ale byc niewolnikiem mody to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wyrocznię w sprawach mody męskiej :P Choć sam nie chodzę w majtkach na basen,nie ubieram skarpet do sandałów,a jak widzę faceta z brzuszkiem z koszuliną na wierzchu ,to się uśmiecham,a wyrocznia mnie nieźle rozbawiła :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry facet
to taki, który potrafi się dobrze nosić, a inwestycja w perfumy nie jest dla niego stratą pieniędzy!!! Chodzi o KLASĘ, której wielu mężczyzną brakuje, na szczęście odsetek tych się zmniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale jak ktoś twierdzi, ze do sandałów się nie nosi skarpet, bo tak piszą kolorowe pisemka, to się błaźni troszkę:O Do klapek na plażę, czy plastikowych sandałów z supermarketu faktycznie nie zakłąda się skarpet, zwłaszcza na polską modłę, takich długich, białych i naciągniętych po kolana... Chociaż czasami lepsze skarpety niż widok żółtych pazurków i odciśniętych, popękanych pięt:) Ale sandały bywają różne, o czym ola już nie wie chyba, również takie skórzane, łącznie z podeszwą, z perforowanej lub wycinanej skóry, które się nosi do garniturów i do których nosi się cienkie i odpowiednie skarpety. I w ogóle żałosne są takie tematy i uogólnienia. Tak samo jak żałosne jest to, ze w lecie 90% dziewczyn od 13 do 19 roku życia chodzi w granatowych dżinsach biodrówkach, ze zwisającym brzuchem i w rozdeptanych japonkach na gumowej podeszwie, które się nadają na plażę, a nie do chodzenia po mieście. I wszyscy to wiedzą. Tylko po co to komentować?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliminacja
a ja uwielbiam facetów w skarpetach do sandalów,najlepiej podciągniętych do kolan. koszulka wpuszzczona w spodnie,a spodnie podciągnięte nad brzuch!!1 ale super,to mnie kręci!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten problem
nieodpowiedniego ubioru działa w obie strony. Zarówno kobiety jak i mężczyźni nie raz pokazali, że ubierają się beznadziejnie. Może zamiast roztrząsać temat popatrzcie na swoich najbliższych, zasugerujcie coś, doradzcie, a i pewnie sami kilka rad dostaniecie. I nie oczekujcie, że wszystkie kobiety będą wyglądały jak Jessica Alba, z mężczyźni jak Brad Pitt. To nie ten świat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inseminator rulez
rozwaliles mnie A co do autorki - a niech sobie gada, bo nic tak niedowartosciowuje, jak cudza glupota.A i posmiac sie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z dobra kobieta
Dobry facet ----> a nie uwazasz, ze z kobietami jest podobny problem? Niestety nalezy powiedziec, ze ogolnie Polacy w sprawach mody sa sto lat za murzynami :D Pewnie przysłużyło się temu 50 lat socjalizmu w naszym kraju ale fakt pozostaje faktem, z ezarowno Polki jak i Polacy ubieraja sie beznadziejnie!!! Oczywiscie nie pisze o calej populacji zamieszkujacej ten kraj, bo wiadomo, ze sa i tacy, ktorzy potrafia sie ubrac. Jednak spogladajac na ulice naszych miast dostrzegamy na nich ludzi w wiekszosci ubranych conajmniej bezgustownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj deski deski
popadacie ze skrajnosci w skrajnosc:O i o ile ta prawdziwa deska jest jeszce kulturalna i w miare mila to ta podszyta prezentuje juz zenujacy poziom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Do deski
Zobacz jaka sama jesteś zacofana, czy to, dziewczyna jest gruba oznacza, że nie może chodzić w biodrówkach bo jej się brzuch wylewa... TO co niby ma w lato w kombinezonie chodzić!!! Co za hipokryzja.. w ogóle grubych i brzydkich to najlepiej na osobną wyspę wywiesć żeby nie ranić gustów estetycznych tych pięlnych!!! Co za idiotyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o to... Może chodzić w czym chce!!!!!!! Właśnie mnie to nie interesuje. Ale dlaczego w takim razie facet nie może sobie chodzić w skarpetach jak bez nich mu niewygodnie albo ma nieładne stopy, albo coś innego, a w zakrytych butach mu za gorąco?:O Czemu wy się w ogóle tak czepiacie wszystkich? I nie uważam, zeby tylko mężczyźni źle się ubierali. Właśnie dziewczyny i kobiety często stają się ofiarami bazarowej i tandetnej mody, bo jak ja mam np. grubą dupę, to nie chodzę w spodniach rurkach, nawet jak sa supermodne:) Bo wiem, ze wyglądałabym źle. Tak samo dla mnie źle wygląda ktoś, kto ma szczupłe nogi i zamiast sobie założyć łądną spódnicę, koniecznie akurat musi odsłonić brzuch, chociaż jest najbrzydszą częścią ciała tej osoby, bo taka jest (uliczna) moda. A to, czy ktoś jest gruby mnie nie interesuje. Każdy może się ubrać dobrze i pokazac swoje zaltey, a nie wcoskać się w za małe ubranie i udawać holagoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie unoś się tak, naprawdę nie warto;) Jak komuś jest ciepło latem, to niech sobie założy niezbyt obcisłe letnie spodnie, jasne z lnu lub bawełny. I nawet jak będzie ważył 100 kg, nic mu nie będzie się wylewać i będzie dużo wygodniej. A nie granatowe i obcisłe dżinsy:) Bo to z wygodą nie ma nic wspólnego. Wlaśnie kwestia głupiej mody. W spódnicy też jest chłodniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wlosi to chyba najmniej meski narod jaki znam. chudzi niscy, krecone wlosy na glowie i klacie... facet to facet. jak facet zastanawia sie pol dnia jaka bluzke zalozyc zeby pasowla do spodni, o kazdyw ie ze jest cops z nim nie tak. na cholere mi facet ktory jest jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wywoalalm kontrowersje :) i dobrze moze to cos zmieni w tym nudnym kraju jakim jest polska! a co do wlochow sa cudni i ich kocham :) wiedza jak dbac o kobiete a ze zdradzaja to stereotyp ( spojrzcie lepiej na swoim partnerow ktorzsy tylko chdoza na prawo i lewoA) ale nie bede tak zaxchwalala tych wlochow bo moj narzeczony jest niemcem ( choc wyglada wlasnie jak wloch :) ) a co do tematu topiku to dodam jeszcze ze kolejnym bledem sa wlosy na klacie! fuj trzeba to usunac laserem a jak kogos nie stac to chociazby woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam...
Wiesz co? Ugryź się w dupę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie faceci w japonkach wygladaja OCHYDNIE I PEDALSKO!!!! tak wiec kazdy ma swoje zdanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Ola ma racje kobietki się starają a faceci chądzą jak ćmoki..:)i jeszcze nie potrafia się przyznać że trzeba cos zmienić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotany..
to w.yp.ier.dalaj do tych wlochow jaki Ci polscy faceci nie pasuja, zaznaczam, ze tez nie musisz sie kazdemu podobac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealista i tu sie z toba zgadzam: :) spodniczki na spodnei to jest oblesne i nie sexyyy.. ale te twoje bluzy wpuszczone tez :) ale wymyslilam teraz hit number 1 :) i tego nikt nie pobije WĄSY ! HAHAHAH TO JEST KOSZMAR... kiedys jak bylam w restauracji w krakowie to taki pan jadl kolacje i resztki jedzenia mial na wąsach! fuuj jak to mnie przerazilo w najgorszych koszmarach snia mi sie meskie wąsy Wąsom mówimy NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbłędna
ja lubię chodzić nago :p w rozdeptanych japonkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhbcjzsxcbzkl
ola ale ty glupia snobka jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×