Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

meskie aseksualne błedy facetow.. robimy liste

Polecane posty

Gość do ciekawska ola
leć...!!! chyba wyprzedaż jest w TESKO!! :D świat mody czeka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
nie slyszalem second hend, zweitte hand owszem. A te naszywki to tak mnie zloszcza ze pierwsze co robie to obcinam. Pokazywac ze chodze w podrobach o nie. Niezlym snobem jest autorka, po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inseminator dobrze to
ujął chroncie mnie przed owymi snobkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjajaja
Jestem kobietą. A twoje wypowiedzie dowodzą ptasiego móżdźku plus niczym nieuzasadnionej ambicji bycia arbitrem mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
poczytaj coś!!! teraz w modzie nie zakłada się paska takiego samego koloru co buty bo yo jest poruta...wogóle kto na to patrzy czy ktoś ma pasek kolory butów...olu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polscy faceci to fleje
które się myja raz na kilka dni. Śmierdzą cały czas, loda chcą, a niech spróbuja sobie powąchać swojego fiuta. Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
mój facet to nie fleja! pewniw wiesz to z doświadczenia po sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem kiedys,ze grzybica stop moze zaatakowac zakonczenia nerwowe mozgu,czy to własnie ten przypadek ? :-p druga deska - 👄 a jaki mialas poprzedni nick ? sam bym do Ciebie napisał ale nia ma maila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
no no no wypraszam sobie tylko nie polscy faceci. Zbyt kontrowersyjne stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutorka
Dobrze, że lecisz. Odpoczniemy trochę od Twojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świecie żyje parę miliardów ludzi. W sposób jaki Ty preferujesz ubiera się jakiś znikomy promil tejże ludzkości. Miej to na uwadze dobra kobieto i nie pierdziel głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
ta ola ma topik na temat swojej cipy: zostawia sobie paseczek włosków przy cipce...czy to modne??? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekawa czy \"ciekawa ola\" stosuje się do wszystkich!!! zachcianek i poglądów jakie faceci głoszą na temat kobiet. Czy goli wszystkie miejsca, czy robi sobie intymne fryzurki, czy na zawoałanie zmienia kolor włosów, wyrzuca wszystkie sukienki, rajstopy i majtadasy jakie nie podobają się facetom? A może wyrywasz sobie włosy z nosa??? przecież pewnie tego życzyliby sobie faceci:D:D:D Prawda jest taka, ze żyjemy w zwykłym świecie. Jeśli kocha się człowieka, to kocha się go w czasie balu, urodzin obiadu i tuż po obudzeniu. Nie ważne są sterczącze i jeszcze nie uczesane włosy i odciśnięta poduszka na policzku. A drugą stroną medalu jest to, ze jeśli mężczyzna kocha to stara się być elegancki w każdym momencie:) Prawda jest taka, ze Ty też droga ciekawa olu nie zawsze wyglądasz pięknie i też czasem popełniasz błędy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
madusia przyznaje ci rację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
ola opowiada o swojej cipce na innym topiku!!! może jeszcze gdzies o czym innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁy EDMUND
dziewucha się wynaturza pieprząc brednie ciekawe czym ciekawa ola jeszcze nas zwali nas z nóg na razie to głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona żyje w wyimaginowanym świecie pełnym błędnych teoretycznych wyobrażeń nieopartych na praktyce. Jeśli chce jechać do włoch- prosze bardzo nikt nie będzie płakać. Jeśli tak bardzo podobają jej się włosi nich się z jednym z nich zwiąże i zobaczy jak to dobrze być zdradzaną:s. Oni właśnie utwierdzani w poglądach takich babeczek srają wyżej niż d**e mają. Nie mówię oczywiście o wszystkich:D Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie gdy facet chodzi w slipach...i smieszy mnie zakladanie skarpetek do sandalow. ale jak sobie chca to niech tak robia mi nic do tego.... mam ich pozabijac?? skoro ich laskom to nie przeszkadza to niech sobie laza jak chca. moj slipek nie lubi i ma same szorty albo bokserki... jedynie kapielowki na basen zwykle, ale to sie zamieni na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
ciekawej oli nie podoba sie kolczyk w lechtaczce a mnie bardzo sie podoba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jej spokój..
Nie trzeba byc zaczytanym w tych wszystkich kolorowych pisemkach żeby mieć świadomość tego, że faceci w Polsce niewiele wiedzą o tym jak się dobrze ubierać, jak dbać o siebie i ciało ( i wcale nie należę do tych "metroseksualnych")... Oczywiście nie popadajmy w przesadę!!! Dziewczyna ma sporo racji, sam pracuje w firmie głównie w męskim towarzystwie i też mam niezły ubaw jak niekiedy widzę moich kolegów w prl-owskich kreacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po co Ci to była Oleńko
Widzisz, pewnie założyłaś ten topik w dobrej intencji ale wyszło tak, że wiekszośc się na Ciebie obraziła, bo wszyscy Polacy oczywiscie doskonale sie znają na modzie :P A jak jest naprawdę to widać to na codzień na ulicach.:O Oczywiście uważam, że masz absolutną rację, choć może troszkę w zbyt mocnym tonie napisałaś ten temat.:) I oczywiśćie nikt nikomu nie narzuci sposobu ubierania się. Jak koleś napisał, że dla niego najlepsze są stare, wytarte jeansy i stare schodzone buty. No i co? Nikt z pewnością na siłe Ci ich nie ściągniei nie kupi nowych. Pamiętaj tylko, że wygoda wygoda ale wazne jest w życiu również to jak Cię inni postrzegają. I niech nikt nie pisze, że nie ubiera sie dla innych czy ma w dupie jak oceniaja go inni, bo tak naprawdę każdemu zależy na tym aby być dobrze odbieranym przez wszędzie tam, gdzie sie pojawi. xxx.x napisała, ze mozna tylko czasami doradzic facetowi, ale nie za czesto. Zrozumcie, ze faceci nie maja tak bardzo wyrobionych gustów jak kobiety, bynajmniej jesli chodzi o mode. Wiec jezeli Twoj chłopak nie radzi sobie z ubiorem to dlaczego nie mozesz mu zawsze w tym pomagac tak jak on zawsze przybija gwozdzie w domu (mam nadzieje:P, ze to robi). I naprawde mozna sie ubrac tanio i gustownie. Ola ogólnie masz rację i oczywiście te błędy w ubiorze, które wskazałaś są naprawdę karygodne. Pozdrawiam Cie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów o swoich kolegach i facecie!!!!!!! Mój potrafi się dobrze ubrać i nie sprawia mu to żadnego problemu. Nie traktuj wszystkich jedną miarą, bo możesz się grubo pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×