Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

meskie aseksualne błedy facetow.. robimy liste

Polecane posty

własnie przeczytalam jeden topik i jestem zszokowana.. czy faceci w dzisiejszych czasach sa tak zacofani czy tylko mi sie tak wydaje ?? w tym topiku chlopak mowi ze chodzina basen w majtkach.. na boga jest XXI wiek czy wy nie znacie czegos takiego jak szorty ????????????????????????????????????/ przeciez na widok chlopaka na plazy w majtkach to chce sie zygac normlanie ( przepraszam moze to okotnie brzmi ale to prawda) ogolnie nie mam nic do facetow .. ale czasem tak potraficie zaskakiwac ( w brzydki sposob) ze musialam stworzyc ten watek. wymienei teraz zbrodnie przeciwko modzie i wogole przeciwko kobietom , ktore faceci namietnie stosują nr1) majtki na basenei czy plazy zamiast szortów ( nikt nie chce ogladac odznaczajacych sie peniskow) to tez sie tyczy zycia codziennego .. facet w bokserkach obisłych czy luznych ( jak ktow oli) wyglada normlanie bo w majtkach to jak moj tata z la tmlodosci --- jest nowa epoka wiec czas wyrzucic wszelkie majtki ( figi sa dla dziewczyn nie dla facetow ) nr2) skarpetki zakladane do sandałów.. no prosze was jak nie nosicie adidaskow czy eleganckich bucików, to polecam japonki dla panów ( pod warunkiem ze macie ladnie zrobione paznokcie , bo duzo facetw zauwazylam ze ma z tym problem, kosmetyczka tez jest dla panow , wiec czas najwyzszy pomyslec o tym i moze isc i zrobic paznokcie) , zreszta japonki meskie dopiero przychodza do polski malymi kroczkami ale faceci ( taki typ plazowy faceta ) wygladaja w nich rewelacyjnie ( oczywiscie do tego obowiazkowo opalenizna) a jak juz tak lubiecie te wasze sandały ( hcoc one kojarza mi sie z niemieckimi turystami) to blagam nie zakladajcie do nich skarpet , kobiety maja z tego taki ubaw ze nawet sobie nie wyobrazacie nr3) koszulki, bluzy wpuszczone w spodnie.. tak tak taki widok tez mozna zauwazyc czasami , jak widze takiego chlopaka to mysle ze gdzies tu jest kamera i kreca program Nie do wiary jak mi weicej przyjdzie do glowy to bede opisywała :) moim zdaniem polscy mezczyzni powinni bardziej uczyc sie od wlochow.. oni sa perfekcyjni w modzie, wiec moze wczasy we wloszech w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha widze ze widocznie popleniasz ktorych z tych karygodnych bledow skoro mnei krytykujesz... mezczyzna ktory nie ma sobie nic do zarzucenia by tego nie skrytykowal tylko by sie usmial bo zauwazyl ze inni mezczyzni walsnie taie bledy popelniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój tak robił
Ciekawska Ola, napisz, kto Cię spłodził, to Cię pomszczę biedulko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola to twoj tok
myslenia, nie potepiam ale rowniez nie podpisuje sie pod tym moj maz bedzie chodzil tak jak on sam zechce a nie tak jak twoj "bo takie sa kanony mody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalineczka mała
A moj ex facet nie goli sie pod pachami.. ochyda!!!!!!!!!!!! w lacie ma takie kropelki potu na włosach jak podniesie ręke. :| mało tego , smaruje po tych kłakach antyperspirantem i mysli ze to cos pomoze hahahaahahah zerwalam z nim przeciez nie bede z takim , bo to az wstyd na plaze isc .. masz racje Olu XXI wiek a faceci jakby zacofani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutorka
Ola, czy ty nie czujesz, że swoją wyjątkową tępotą i gruboskórnością działasz nam wszystkim na nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie gdy facet ma smak i gust ale czesc nie ma i kobiety powinny pomagac im w ubaniu. ja na przyklad swojemu narzeczonemu nic nie pomagam bo on doskonale wie jak wyglondac elegancko, i zawsze nosi garnitury z najlepszych firm , dba o wszelkie szczegoly jak spinki do mankietow czy kolor paska , butów czy dobry zegarek.. czasem ja slucham jego rad.. ale widzę na moich studiach jak ci nieszczesni faceci chodzą ubrani.. na przyklad zalozą garnitur i do tego plecak :| koszmar albo czarny garnitur i brazowy pasek boszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokuj widac
ze OLA jest na etapie Glamour i jej punkt patrzenia zalezy akurantnie od artukulu ktory przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyglONdasz na studentkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszszeee ty zmień studia bo twoja pisownia nie wygLONDa najlepiej :-0 nie chodzi mi tępa bździągwo konkretnie o ten topik, ale poczytałem sobie już troche twoich wypowiedzi i od początku uważam że ktoś bardzo cie skrzywdził dając ci życie, a potem internet :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem najbardziej
aseksualnym bledem mezczyzny jest zle dobrana kobieta(wyniosla szmata narzucajaca facetowi styl bycia wynioslym głąbem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac
ze pokazuje wyobrazenia o swoim facecie, ktory pewnie jest modny ale w odwrotnym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz pewnie wpadnie i napisze
ze wszyscy jestesmy zazdrosni i tylko dla tego tak jej mowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
Olu a nie pomyślałąś że może kogoś nie stać na ciuchy z dobrych firm...a po za tym każdy ma swój styl i nie każdy ma takiego chopla na punkcie ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pisownie przepraszam.. od wielu lat nie mieszkam w polsce. tu tylko studiuje wiec mam malo doczynienia z polską pisownia.. wiem wiem na bledy nie ma tlumaczen ale niestety jak sie czegos nie uzywa to sie troszke zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
czasami można doradzić facetowi jak ma się ubrać ale bez przesady...prawda??? kto mi przyzna rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xxx wiesz nie ja karze nikomu kupowaz rzeczy od louis vuitto, giorgio armaniego czy ralpha laurena.. chodzi o wuczycue stylu .. wiesz znam ludzi ktorzy kupuja nawet w second hendach i wygladaja niezle .. wiec to nie jest kwestia pieniedzy tylko wyczuci astylu ktory jednak polskim mezczyznom brakuje .. przeciez ja nie wymyslam bajek.. jesli nie wierzycie maly tescik . wezcie aparat lub kamere i wyjdzcie na ulice jakiegos miasta i robicie zdjecia facetom, zrobicie to samo we wloszek czy francji .. zobaczycie czym sie te zdjecia roznia.. a roznia sie zdecydowania. do kobiet nie mam zastrzezen bo polki ubieraja sie bardzo ladnie zwazywszy na to ze malo zarabiaja , sa kucharkami sprzataczkami , matkami i kochankami.. i tak wygaldaja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska ola
hm przegrałaś życie siostro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
jakie to sa dobre firmy do koorwy, bladz po sowiecku, tam gdzie drogo jak cholera. Autorka musi byc niezlym snobem. Kupilem w ciucholandii koszule z napisem H2o i nigdy bym nie wpadl ze to cos tam. Nie ma to jak stare wytarte dzinsy i wygodne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfne_ciacho
Zgadzam się z przedmówcami Olu. Jesteś kompletnym i zapyziałym zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁy EDMUND
kobieto biore aparat i wyjeżdzam robić test do francji haha nie rozśmieszaj nas od rana w zyciu jest jeszcze coś ważniejszego niż twój niesmak spowodowany ubiorem panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej niz zerooo
kuuurwa ...ty musisz być jakimś błędem w Matrix'sie dajcie mi czerwoną tabletke, nie chce tego widzieć... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mnie też irytują skarpetki do sandałów, ale nie robię z tego wielkiej hecy ;) a z tym brązowym paskiem to przesadzasz :D przecież tego i tak często nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjajaja
Wiesz co panna, może zacznij od siebie i błędów (logicznych), jakie walnęłaś w topiku. Aseksualne błędy?... A jakie są seksualne? No i jak błędy popełniane przez facetów to chyba męskie, czyż nie. Masło maślane. Naucz się, dziewczę, napierw myśleć, a potem krytykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czmeu mni ekrytykujecie? czyzby uderzyla w wasz czuly punkt ? :) jak to sie ladnie mowi po polsku prawda boli :) a moze zamiast spedzac czas na krytykowaniu na zakupki sie wybierzecie ? ja sie wlasnei wybieram :) Tschüs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko jeszcze do crazy goes nuts uwierz mi ze tak bywa :) moj byly na slub brata potrafil zalozyc brazowy pasek czarne buty i czarny garnitur. hahahah wstydzilam sie z nim isc a on nie widdzial w tym pasku nic zlego . wyobrazasz to sobie ? na szczescie juz go rzuciałm bo jeszcze by byl gotow na nasz slub tak sie ubrac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.x
wogóle zauważsz takich co się dobrze ubierają??? ale w polsce??? czy wszyscy według ciebie ubierają sie strasznie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×