Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gadzik

CO SIE DZIEJE Z NIESPRZEDANYMI UBRANIAMI??

Polecane posty

Gość Gadzik

WIECIE CO SPRZEDAWCY ROBIA Z NIESPRZEDANYMI UBRANIAMI NP Z ZESZLEGO SEZONU?? CO NP GWIAZDY ROBIA ZE STARMY UBRANIAMI?WYRZUCAJA JE TAK POPROSTU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia co obia z niesprzedanymi ubraniami z ciuchlandow przeciez tego sa stosu stosy przebranych szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzik
wczesniej czy pozniej je wykupia...a jak nie to pewnie je odsprzedaja do hurtowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W moim mieście jest kilka sklepów z tymi ubraniami, kóre się nie sprzedały, są znacznie tańsze ogólnie jest wiele takich sklepów, nawet w internecie. To są końcówki kolekcji i drugi gastunek (np. dżinsy zaciągniete w jednym miejscu albo ze zgubioną papierową metką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz co to outlety? to sklepy właśnie z ciuchami z poprzednich kolekcji. nowa kolekcja->wyprzedaz->outlet->ciucholand axxk tez jestem ciekawa co sie dzieje z tymi z ciucholandów ale ze zawsze sie ktoś skusi choćby na szmaty:P no i zawsze zostaje jeszcze pck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam o gwiazdach np madonna kolekcjonuje żeby pokazać córce pasis sprzedawała na ebayu:P niektóre oddawały do specjalnych sklepów ale nie wiem czy takie istnieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore gwizady oddaja na aukcje charytatywne ciuchy... rozdaja sluzacym itd... a jak wyrzucaja do kosza to ktos tych koszy na bank pilnuje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pracowałam
w hurtowni odzieży używanej i wyglądało to w ten sposób że odzież z hurtowni była sprzedawana do lumpeksów a to co się w ciągu dłuższego czasu nie sprzedało wracało potem do nas jako zwrot. Te rzeczy których nikt nie chciał kupić trafiały potem do tzw. czyściwa, czyli teoretycznie na śmietnik, ale w praktyce znajdywały się jeszcze osoby które to kupowały prawdobodobnie na szmaty do czyszczenia. Natomiast z tego co obserwuję w normalnych sklepach to albo przeceniają potem taki towar albo wywieszają za rok i udają że jest nowy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązanie
tu jest bardzo dobre-wszystko,co nie zeszło ze starszych kolekcji jest sprzedawane w obnizonej cenie,stopniowo-o 70%,potem o 50%.korzystam,zwłaszcza dla dzieciaków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×