Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pyszny Romans sosu z czosnkiem

DIETA EWY DĄBROWSKIEJ !

Polecane posty

Gość magda_86
tak ja!! :) bylam 11 dni na tej dietce,ale sie zlamalam dzisiaj i najdlam ciastek!!!ale glupia jestem!!! ale jutro tez zaczynam!!! tylko ze ja to malo jdlam warzyw na tej dietce za to zarlam jablek bardzo,ale to bardzo duzo...czy to zle?bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jestem na tej diecie już - albo dopiero 10 dzień, czuję się świetnie a co do menu to jem to na co mam akurat ochotę - oczywiście to co jest dozwolone, dodam jeszcze że ubyło mi 5 kg!!!. można przeczytać książkę Dąbrowskiej \"Ciało i Ducha leczyć żywieniem\" o tej diecie jest tam wszystko. Pozdrawiam i zachęcam do stosowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywn-owoc.
czy są jeszcze fani tej uzdrawiającej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicoleRichie
OK..bylam dzis do poludnia i najdlam sie jablek ale niezbyt dobrych i zalamalam sie bo nie mialam pomyslu na zadna potrawe...ale juz skopiowalam sobie do notatnika informacje przez was podane....dzis drukowanie i czytanie i od jutra sie biore....waze jakies 82kg:(((moim szczytem byloby 55....ale 60 byloby extra....wiem ze na tej diecie sie chudnie ale wiem ze w 6tyg tego nie osiagne...ale wdroze sie w diete...co mi jest bardzo potrzewbne....jak macie wiecej przepisow to podawajcie...nie mam szansy na ksiazke bo jestem w UK:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicoleRichie
Niestety nie dziala mi i nie chce nic szukac.....tylko anie dabrowska znajduje....kicha troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ja stosowała 2 tyg schudła 8kg lepsza kondycja duzo werwy wygładziła sie cera same pozytywy ja tez mam zamioar ją zastosować ale w lato wiecej dostepnych warzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ja stosowała 2 tyg schudła 8kg lepsza kondycja duzo werwy wygładziła sie cera same pozytywy ja tez mam zamioar ją zastosować ale w lato wiecej dostepnych warzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac (dzień 1)
zaczynam dzisiaj! nie mam nadwagi (chociaż po zimie przybyło lekko tu i tam i chętnie się tego pozbędę, bo spodnie trochę cisną:)) - najbardziej zależy mi na sprawdzeniu tych "uzdrawiających" walorów diety;) ostatni rok miałam fatalnie trudny, ostatnio siedzę więcej niż kiedykolwiek w życiu, palę i totalnie brakuje mi energii, chociaż zawsze miałam jej raczej w nadwyżce:( do tego problemy z jelitami, z zębami (po raz pierwszy w życiu...), obrzydliwe, chroniczne zapalenie zatok z obrzękami powiek, wysokie niedobory żelaza, których nie mogę wyrównać tabletkami. zobaczymy czy dieta sobie z tym poradzi! a może przy okazji uda się rzucić/ograniczyć palenie?;) nie lubię diet, nie wierzę w diety i nie stosuję ich, ale taki detoks zdecydowanie działa na moją wyobraźnię! trzymajcie kciuki, a ja obiecuję informować codziennie o postępach - może komuś się to przyda w przyszłości:) pozdr! ps. planuję się na 2 tyg - zobaczę jak się będę czuła - jeśli będzie ok, wytrwam całe 40 dni, jak bozia przykazała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowe motywacje
Jakiś czas temu zrobiłam sobie kurację Ewy Dąbrowskiej. Od tego czasu odżywiam się zdrowo - pilnuję, aby to co jem było bogate w warzywa i owoce. Dla mnie dieta Pani Ewy była doskonałym wprowadzeniem do "nowego" odżywiania :) Tu dzielę się moją historią: http://www.zdrowemotywacje.pl/category/zdrowe-motywcje/ Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazepa
Witam! Czy ktoś jeszcze odwiedza to forum i chciałby pochwalić się swoimi wynikami? Proszę o cenne uwagi, chętnie podzielę się swoimi, za mną już 14dni! Czy warto?? 5kg mniej to chyba warto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni6
witam tą dietę można stosować naprzemiennie ze zdrowym jedzeniem. efekt jest taki że po diecie warzynwo owocowej nie zje się tak dużej ilości jak się jadło gdy się tyło .2 dwa może trzy tygodnie diety pani Ewy i wracamy do żywienia zdrwe jedzenie. po jakimś czasie gdy widzimy efekty powrotu wagi dwa tygodnie diety pani Ewy .i wtedy to my decydujemy ile ważymy a nie przypadek powodzenia życzę antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni6
witam tą dietę można stosować naprzemiennie ze zdrowym jedzeniem. efekt jest taki że po diecie warzynwo owocowej nie zje się tak dużej ilości jak się jadło gdy się tyło .2 dwa może trzy tygodnie diety pani Ewy i wracamy do żywienia zdrwe jedzenie. po jakimś czasie gdy widzimy efekty powrotu wagi dwa tygodnie diety pani Ewy .i wtedy to my decydujemy ile ważymy a nie przypadek powodzenia życzę antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Dieta Ewy Dąbrowskiej jest super! W ubbiegłym roku byłam na niej 6 tygodni a może i chwilkę dłużej - straciłam blisko 20 kg (start z 94 kg- szok). Pierwszy tydzień zaczynałam na wczasach oczyszczających w Miłomłynie. Były to najcudowniejsze wakacje w moim życiu - cisza, spokój, las, dużo spacerów, mnóstwo zajęć, przemiła obsługa i współtowarzysze głodówki. Pomimo diety i aktywności (ok 4 zajęcia dziennie+sauna) schudłam jedynie 0,5 kg. Przyznam byłam lekko rozczarowana tak małym ubytkiem wagi. Natomiast byłam zaskoczona poprawą koloru i jędrności skóry a przede wszystki samopoczucia. Ja po prostu tryskałam energią, czułam, żę mogę wszystko, złagodniałam, byłam spokojniejsza a moje oczy błyszczały. Znajomi nie mogli się na dziwić. Dieta weszła mi "w krew". Aaaa... i rzuciłam palenie - na 4 miesiące ale to i tak sukces. Z czasem waga zaczęła spadać coraz szybciej. W końcowym rozliczeniu straciłam ok. 20 kg. Po diecie wcale nie rzuciłam się na jedzenie - przestałam jeść nabiał, który wcześniej uwielbiałam - teraz go nie potrzebuje. Przez kilka miesiecy nie jadłam mięsa - teraz zdaża się, że jem je kilka razy w miesiącu - w niewielkich ilościach i też nie jest mi niezbędne do życia. W międzyczasie, w trakcie wakacyjnych wyjazdów, przybyło mi ok.5 kg na moje własne życzenie - wiadomo lato wakacje, piwko grill, czipsy... Od jutra znowu wracam do diety oczyszczającej - już nie mogę sie doczekac.. Polecam książeczkę "ciało i ducha żywieniem ratowac" - bardzo sympatyczna lekturka (lekturka z uwagi na rozmiar książeki) motywuje, zawiera przykłady, przepisy. Diete polecam kazdemu, kto chce pozbyc sie kilogramow, ma problemy zdrowotne, brakuje mu energii - naprawde jest fantastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aloha :) czy mogę dołączyć??? znam tę dietę, nie mam nadwagi ale chciałabym zrzucić jakieś 5-7 kg ... Plan mam taki 2 tyg. dieta Dąbrowskiej a później dieta od dietetyczki( czyki zdrowe odżywianie)....+ ruch...który mi towarzyszy od zawsze Nie jest źle ale może być lepiej:) Pozdrawiam wszytskie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_12
Ta dieta jest rewelacyjna. Widziałam efekty na osobie bliskiej, z rodziny i obiektywnie: człowiek wygląda jak milion dolarów. Trzeba poświęcić trochę więcej czasu na przygotowywanie posiłków (wbrew pozorom krojenie warzyw i owoców zajmuje sporo czasu w porównaniu z posmarowaniem chleba dżemem), ale warto. Poprawia się cera, znikają blizny, człowiek ma więcej energii i wygląda jakby zegar się cofał ;). Oczywiście efektem ubocznym diety jest spadek wagi, co w połączeniu z dobrym samopoczuciem warte jest każdej minuty wcześniejszego wstawania i niejedzenia słodyczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
W poszukiwaniu diet w internecie natknęłam się na różne diety. Niektóre że tak powiem były ekstremalne i zakrawały o głodówkę. Jednak udało się znaleść dietę która racjonalnie podchodzi do tematu odchudzania. http://get.fast-file.elk.pl/59087 Dzięki tej diecie i odrobienie ćwiczeń udało mi się zrzucić 5 kg w miesiąc. Trzymajcię się chudniemy do sylwestra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulu56
Próbowałam diety doktor E. Dabrowskiej, ale moj roganizm miał potem problem żeby przestawić się na normalne jedzenie.. teraz wpdosmagam się herbatkami naturalnymi z nowoczeesneziola pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos moglby polecic mi osrodek z taka dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ani
hallo :) są tu jakieś dietowiczki? Dziś mój 16 dzień... spadło tylko 3,6 kg. Jestem załamana.. Jak to jest u Was? Mam spora nadwage i mam z czego zrzucać... ile schudłyście w 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jest tu ktoś kto ma o ochotę rozpocząć że mną dietę Dąbrowskiej,post oczyszczający,zaczynam dziś plan 2 tygodnie a później zobaczymy jak dalej,czekam na chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NunesMendes

Wypierdalaj z ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×