Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulaiwiwiwiwiwiw

bezruch?

Polecane posty

Gość agulaiwiwiwiwiwiw

Ile dzidzius moze sie nie ruszac?zaczynam sie denerwować, mam strasznie twardy brzuch i nie chzuje ruchów.ile to moze potrwac?dół brzucha strasznie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak to dół brzucha strasznie boli \" ?W którym miesiącu jesteś ? Jakiego rodzaju są te bóle i czemu dotąd nie skontaktowałas się z lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak długo masz twardy ten brzuch - od kiedy nie czujesz róchów dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaiwiwiwiwiwiw
no moze ze dwie godziny.ale mam tak dziwnie.góraz brzucha twarda jak kamien.dół tez twardy ale jednak miekszy niz reszta.to chyba skurcze.ale czemu takie dziwne.no jak sie to nie zmieni to pewnie do szpitala popedze.teraz jeszcze poczekam,moze dzidzius spi.kurcze....aha to 38 tc.hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu to juz zupełnie normalne- puki nie są to bolesne skurcze to w takim razie tylko przepowiadające- co do ruchów ja bym jeszcze poczekała- dziecko jest z dnia na dzień coraz mniej ruchliwe... masz powoli wszystkie objawy zbliżającego sie porodu ten ból w dole brzucha też normalny ale jak masz sie martwić to lepiej idź i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaiwiwiwiwiwiw
dzięki....jak sie ruszy to poczekam bo jutro na wizyte ide wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poloz sie na bok napij sie wody i sie obudzi!!!!!!!ja tak robie i to dziala! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jeden sposób - połozne tak budzą smarkaterie na ktg- poprostu poprzewalaj rekami brzuszek - powinno sie dzidzi obudzic ;) a na ten napięty brzuch weź nospę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaiwiwiwiwiwiw
Ruszyło.jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×