Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikaa

co na poczatek

Polecane posty

planujemy zaczac staranka w lipcu czy powinnismy zrobic na poczatek jakies badania czy cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
cytologie np zaczac brac kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania na choroby. Czyli żółtaczka typu c, toksoplazmoza, hiv, cytomegalia, + szczepienia, wyleczenie wszystkich zębów, cytologia, badania ogólne. Witaminy dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak naprawde to juz od pol roku wiem ze bedziemy zaczynali sie starac w wakacje na wczasach do lekarki sie wybieram od tez pol roku ale moze mozna zaczac przygotowania od domowego zacisza dlatego pytam was doswiadczone o rade jak to najlepiej zaczac aby wsystko poszlo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zacznij brac kwas foliowy,odzywiac sie zdrowo,rzuc zle nawyki typu palenie. zakladam,ze jestes pewna co do hiv itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agais pamiętaj, że tego nie można być nigdy pewnym do momentu kiedy nie dostaniesz papierka z wynikiem. Ehhh. Ale u nas nadal w Polsce takie przekonanie pokutuje, że zarażają się narkomani i homoseksualiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ze pojde do apteki i poprosze o kwas czy musze miec specjalna recepte sorki ze zadaje takie p0odstawowe pytania ale nie w8iem naprawde od czego zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z grupa krwi bo wlasnie odtatnio przegadywalismy sie ze znajomymi ze wazne jest to dopiero przy drugim dziecku czy to prawda?? zaznaczam ze ja mam rh- a moj mezulek rh+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek bardzo ci dziekuje twoje info sa dla mnie bardzo wazne zaraz w poniedzialek odwiedze apteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To grupa krwi jest istotna. Bo w twoim przypadku może wystąpić konflikt. Ale rozmawiaj o tym dokładnie z lekarzem. I nie prawda, że to jest istotne przy drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak myslalam dzieki za utwierdzenie mnie w tym przekonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3489&alt=54 grupa krwi bardzo ważna, w razie czego podadzą ci antyimmunoglobinę D żeby ani Tobie ani dziecku nic się nie stało. To bad. powtarza sie kilka razy w ciaży, grupę krwi tylko za 1 razem , potem już tylko sprawdzają poziom przeciwciał anty rh (czy jakoś podobnie ;) ) ja bym jeszcze radziła się zaszczepić przeciwko żółtaczce, potem w ciąży to już niemożliwe, i zrobić bad. na różyczkę i toxo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak moje najblizsze plany w poniedzialek do apteki a w przyszlym tyg jak lekarka wroci z urlopu to do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez trzymam kciui bo jak ja bede zaczynala to ty juz bedziesz za polmetkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie robia badania na te wszystkie choroby zaraz po stwierdzeniu ciazy. wydaje mi sie,ze mozna byc pewnym,jesli ma sie jednego partnera,jesli sie nie mialo pobieranej krwi ani nic w tym stylu,ani sie nie skaleczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ja mieszkam w Islandii i tutaj nawet nie pytaja tylko robia. powinno tak byc wszedzie. a co smieszne i niezrozumiale dla mnie to fakt,ze nikt tu nie zna swojej grupy krwi.jedynie kobiety dowiaduja sie jej wlasnie bedac w ciazy. gdy urodzilam corke nie zbadano jej grupy.pytalam jaka ma,a lekarz sie zdziwil,ze mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest dwie godziny \'wczesniej\' niz w Polsce,a zima godzine,bo nie przesuwamy na Islandii zegarkow:-) mieszkam tu juz ponad osiem lat i nigdzie sie nie przeprowadzam:-) jest spokojnie,bezpiecznie,dostatnio i sa cudowne warunki do posiadania dzieci:-) a co podoba mi sie najbardziej to rownosc wszystkich ludzi.oczywiscie sa bogacze i biedniejsi,ale ich zycie nie rozni sie znacznie.nawet najbiedniejszych stac na fajne wakacje,ladny dom itd. przedszkola,zlobki,opieka medyczna na super poziomie. albo chocby to: ostatnio moje miasteczko wprowadzilo spory dodatek na dziecko.warunkiem,aby go otrzymywac jest obecnosc na zebraniach gdzie psycholog dzieciecy opowiada o rozwoju i wychowywaniu maluchow. czy nie bosko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×