Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myka4

JAK UŻYWAĆ GO?????????????

Polecane posty

jak używac olejku rycynowego na wlosy zeby byly szybsze i lepsze efekty? raz w tygodniu i maseczka czy codziennie wieczorkiem?? i jak wogolee to używac?? jak przebiega ten proces? jak najlepiej pomaga pomozcie prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie licz
ze ktos ci odpisze.......taka juz jest ta kafe.Chetnie bym ci odpowiedziala,ale nie mam pojecia jak stosowac na wlosy:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem tak wlasnie myslalam ze nikt nei odpisze :))) ehhh :)) no szkoda a mowia ze kazdy na tym portalu znajdzie cos dla siebie i odpowiedz na swoje pytania no nic :)) c yaaaa :)) warto bylo sie przekonac ze nie :) a i dziekuje ze odpisalas:) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony lalalalaaa
stosuj sobię maseczkę z jajka i olejku rycynowego 2 razyw tygodniu i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek rycynowy podgrzej w kapieli wodnej, kilkanascie kropel dodaj do zoltka i dodaj kilka kropel soku z cytryny. naloz na wilgotne wlosy, owin folia i recznikiem i trzymaj tak dlugo, ile mozesz. mysle, ze raz, dwa razy w tygodniu wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony lalalalaaa
dokładnie tak jk mówi acidofilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimacek
a ja biorę zwykły olejek rycynowy i rozcieram go na włosach :P a potem normalnie myje główkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×