Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invisible

DEPILATOR

Polecane posty

Gość MyNightMares
Ostatnio sprawiłam sobie prezent na dzień dziecka ;) Zakupiłam depilator Brauna silk-epil model jasno-fioletowy (z dodatkowa nasadką do depilacji wrazliwych miejsc) (wg mnie zbedną) Koszt waha się 300-460. Ja kupiłam za 320 w sklepie internetowym. Goraco polecam! albo jestem małowrazliwa na ból - albo zdesperowana. Mimo iż to moja pierwsza depilacja tego typu urządzeniem dodatkowej nasadki dla poczatkujących uzyałam przez około 5 minut, po których upływie stwierdziłam, że "nie boli aż tak bardzo" i sięgnełam po taką z większą ilością peset. Ma ich około 40 - depilacja jest dokładna. Nie było koniecznosci kilkukrotnego "poprawiania" w tym samym miejscu. Na temat wrastajacych włosków i trwałosci niewiele moge powiedzieć bo mam go od czwartku zeszłego tygodnia. Narazie nogi są gładkie. Pachy też. Aaa własnie zapomniałąm dodać, że od razu wydepilowałam też pachy. W prawdzie nie za jednym razem. Jedna w czwartek, w druga w piatek :) Nie z powou bólu. Bolała mnie ręke od rzymania w górze bo jestem niewprawiona i trwało to (o zgrozo!) około 20 minut. Zdecydowałam sie dopiero teraz bo byłam zniechecona i uprzedzona przez kolezanki, które snuły opowiesci o niezwykle bolesnym zabiegu, stadzie os etc. Wszystkie swoje depilatory rzuciły na dno szuflady i nie wyjeły nigdy wiecej. Osobiście nie powróciłabym do maszynki. Podobno pierwszy raz w kwestii uzycia depilatora jest najbardziej bolesny i najgorszy. Mam go już za sobą. Teraz moż ebyć tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leti2
a ja boje sie depilatora uzywac :( wszyscy mnie nastraszyli ze strasznie boli :( i co tu robic? ze zwyklymi jednorazowymi maszynkami mozna zwariowac,po kilku dniach wloski wyrastaja :( jest jakis dobry sposob? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti2 - spróbuj plastrów z woskiem. W porównaniu do zabiegu z depilatorem ból jest dużo mniejszy - trwa zaledwie chwilę i nie jest aż taki, jak przy depilatorze. Poza tym plastry są skuteczniejsze, wyrywają włosy bardzo dokładnie, a depilator rzadko radzi sobie z tym bardzo dobrze. Po plastrach skóra jest naprawdę gładka. Jest jeszcze jedna zaleta - cena. Plastry możesz wypróbować i jak Ci nie będą pasować, nie będziesz ich używać. Zmarnujesz 10-20zł, a nie kilkakrotnie razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam na woskowaniu u kosmetyczki, to nogi byly gladkie przez okolo tylko tydzien:/ A kazala mi przyjsc za miesiac, zeby dobrze odrosly wloski... Wiec tydzien moglam chodzic w spodniczkach, reszte miesiaca - chodze w dlugich spodniach:/ Bez sensu:/ Dlatego mysle nad kupieniem depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam depilowanie rąk plastrami z woskiem dwa tygodnie temu i też już zamierzam niedługo znów depilować, bo włoski zaczęły odrastać po około tygodniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Philips Satin Ice Optima od ponad 3 lat i prawdę mówiąc używam cały czas, ale nie żebym była zachwycona. Jeśli chodzi o tę nakładkę chłodzącą to użyłam jej raz - podzcas pierwszego depilowania - naprawdę wtedy mi pomogła pokanać ten pierwszy ból. Teraz deplilacja jest dla mnie czynnością rutynową. Można się przyzwyczaić (używam regularnie raz w tygodniu, bo niestety tylko na reklamach panie mają nogi gładkie do 4 tygodni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych zainteresowanych...
byłam u bardzo symapatycznej dermatolog ;) mało ludzi było, więc zabrała się ze mną za damskie pogaduchy, tak jakoś zeszło na depilacje.... 1. kiedyś w cosmo czytalam o środkach znieczulających, które mozna stosować przy depilacji (w maści) - potwierdzila ich skutecznosc, nie probowalam jednak, bo...(jak ktos chce to poszukam archiwalnego numeru pozniej i podam szczegoły) 2. "depilator to najglupszy wynalazek" i nie chodzi tu o konkretna marke, namawiala mnie do wyrzucenia go i zakupu podgrzewacza do wosku w wkladami (taniej wychodzi niz te veety) :) 3. depilacja cukrowa, ale trzeba sie jej nauczyc....wlasnie czekam na dostawe pasty z allegro - nie bede sie rozpisywala, bo jest juz dluuuugi topic na caffe, dziewczyny sobie chwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska
ja wlasnie zakupilam depilator philipsa najnowszy :/ ale sie rozczarowalam 2 dni wczesniej oglilam sie maszynka i chcialam po tych dwoch dniach depilatorem ale wogole nie lapal mi wloskow:/ czy wlsoki musza porzadnie odrosna zeby je zgolic czy jak to u was jest prosze o odpowiedz bo boje sie ze 300 zloty poszlo na dno szufaldy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-5 mm....:) ja jestem bardzo, bardzo zadowolona i nie zamienilabym depilatora na żadą inna metodę, chyba, że laser ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska
wiec trzeba zcekac az wsloki urosna do takiej dlugosci i przez ten czas chodzic nie wydepilowana ?:( a i jeszcze pytanko czy ktos goli rece ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, musisz zaczekać....choć moj depilator i krótsze wyrywa :) ale przygotuj się na szok!!!! :) później jest łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rak nie gole i nie mam zamiaru... Juz bez przesady... Wiadomo, nogi i pachy - trzeba, inaczej uwaza sie taka kobiete za zaniedbana, bikini - jak kto chce, to juz zalezy od zycia seksualnego, ale rece? Nikt tego nie wymaga i nie ma potrzeby tego robic. Ja kiedys sobie pomyslalam ze o, to przy okazji i na rekach bede sobie golic bo mam ciemne, ze mi glupio je pokazywac. Ale doszlam do wniosku, ze po pierwsze - WOGOLE nie ma takiej potrzeby, po drugie - po co dokladac sobie roboty? (i bolu, jesli ktoras chcialaby to robic plastrami z woskiem badz depilatorem) Nie dosc ze trzeba sie meczyc z nogami, pachami, i niektore z nas z bikini, to po co dokladac sobie jeszcze rece? Naprawde bez sensu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska
ja uwazam ze to zalezy od potrzeb indywidualnych ale moim zdaniem czarne wlochy na rekach sa obrzydliwe fajna jest gladka skorka bez wloskow dla mnie szcze glupio byloby poazywac lapki jeszcze jak jasne wlosy to okej ujdzie ale czarne dlugie a fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluska ------> od słońca się rozjaśniają:) ja tez uwazam, że włoski na rękach mogą być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byby
szczerze nie polecam depilatorów z rowenty,pokusiłam się na taki,jest to moj pierwszy depilator ale wiecej on wlosow ucina niz wyrywa i przez to skora nigdy nie jest gładka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam Brauna....i od depilacji mam spokój na 2 tygodnie :D rewelacja:) bo są też golarki, moze Ty własnie ją masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluska
i po depialcji jak sie skora zaczna robic szorstka znowu uzywacie depilator czy trzeba czekac az wlosy urosna kilka mm bo ten okres chodzenia z zarostem jest okropny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La la la la
Invisible - może Ty uwazasz, ze nie ma sensu, ale pamietaj, ze to jest baardzo indywidualna sprawa i nie kazdy ma na rekach jasne, delikatne wlosy. Bywaja osoby o bladej skorze i ciemnych wlosach na rekach, do tego wlosach grubych, ktore sa baaardzo widoczne. Chyba nie powiesz mi, ze kobieta z owlosieniem na rekach identycznym, jak u faceta to estetyczne zjawisko. Wielokrotnie się przekonalam, że ludzie zwracają na to uwage i doprawdy nie trzeba slow, by spojrzeniem wyrazic dezaprobate, gdy spod delikatnego rekawa sukienki wystaje skora pokryta wlosiem rownie grubym, jak ten na nogach :( Dlatego nie mow, ze nie rozumiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia20
Witam, ja tez mam zamiar kupic sobie depilator i mysle ze zdecyduje sie na Braun - Silk Epil (po wakacjach niestety jak kase zarobie :-(... czytałam wiele pochlebnych opinii i ta ilosc 40 peset mnie przekonuje, moja siostra dawno temu kupila philipsa i mialam okazje go wyprobowac... bol jest ale da sie wytrzymac, a pozniej to juz z gorki, rzeczywiscie wloski sa po ok tygodniu czy moze i nawet predzej, mnie przeszkadzalo to ze nogi nie byly takie gładkie jak po zgoleniu maszynka, z drugiej strony to maszynka za czesto nie moge golic bo jak za szybko zgole to mam strupki a z włoskami tez nie ladnie wyglada :-( i badz tu madry... jednak mysle ze depilator bedzie oki i wybiore brauna. Co do włoskow na rekach to sama mam krotkie i jasne, a jeszcze jak niedawno sie mocno opalilam to zrobily sie takie jasne ze ich wcale nie widac... Rozumiem osoby ktore gola rece bo rzeczywiscie takie czarne, dlugie wlosy nie za ladnie wygladaja... Mam jeszcze pytanko, co ile dni trzeba robic piling zeby wloski nie wrastały pod skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym peelingiem to chyba bez przesady, rob sobie raz w tygodniu, ale mozesz sie masowac szorstka rekawica codziennie, podczas kapieli;) mam jeszcze pytanie, czy warto inwestowac w ten deplator z 40 pesetami?? czy moze lepiej kupic jakiego najprostrzego brauna?? tak wiec ten: http://www.allegro.pl/item200707006_agd2000_com_pl_depilator_2170_braun_tylko_u_nas_.html czy moze ten ?? http://www.allegro.pl/item203382843_depilator_braun_5185_wyprobuj_za_darmo_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manganian - ten ostatni link który podałaś, ten z tym Braunem za bodaj 180zł to ostatnio sama się na tę aukcję czaiłam. Cena jak na ten model bardzo przystępna. Jak tylko wpadnie mi jakaś gotówka do portfela, to zamienię wreszcie mojego Satinelle\'a na tego Brauna właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wloski ktore
wychodza mi poza linie majek... niestety ;/ maszynka- wysypka, swedzenie, wrastaja sie w skore, plastry z woskiem- przykleilam i nie odwazylam sie zerwac, za duzy bol... a depilator??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszkowa dziewczyna
uzywalam philipsa zwyklego bez zadnych nakladek masujacych i inych dupereli i byla zadowolona, potem oddalam mamie i kupilam sobie brauna, niestety juz nie jestm zadowolona bo braunem dluzej sie goli, a philipsem raz dwa i po wloskach, i racja ze trzeba golic co 2-3 dni bo wlosy wyrastaja warstwowo nie wszystkie od razu jak po maszynce tylko tak ze najpierw kilka wyjdzie potem znow kilka, i trzeba sprawdzac czy nie wychodza i je wygalac, ale i tak jestem zadowolona niz po goleniu maszynka gdzie na tensam dzien mi wychodzily i mialam sszorstka noge bo juz kuly male hujki, pachy tez gole i jestm jeszcze bardziej zadowolona bo gole co tydzien i jak wychodza to ich i tak nie widac chyba ze ktos by mi nosem pod pacha siedzial to byzobaczyl, pierwsze goelnie pod pacha tak bolalo ze az krew poszla, ale przezylam i jest po wszystkim, w sumie gole juz 4 lata, kupilam sobie pierwszy depilator na 18stke i od tamtej chwili czyli od 4 lat ani razu nie golilam pach maszynka, mam teraz takie cienkie i zadnkie wloski jak cos, ale zgalam je co kilka dni. polecam wiec philipsa, i nie drogiego bo juz mozna za 80 zl kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluska
czy wy po depialcji macie calkiem gladkie cialo ?? bo ja wlasnie depilowalam sie pierwszy raz nie dosc ze boli jak cholera to wloskow prawie nie usuwa ehh :/ co mam zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluska -> ja Ci nie odpowiem na Twoje pytanie, bo jeszcze nigdy nie uzywalam zadnego depilatora, ale po tym co napisalas coraz mniej sie przekonuje do kupna depilatora... Moze rzeczywiscie najlepszy jest wosk?? Tylko trzeba tak dlugo czekac az odrosna zeby wyrwac:( W dodatku drogo... A w domciu depilatorek w raczke, rach ciach i gotowe... Za friko. No, tylko trzeba kupic. A kosmetyczka co miesiac 70zl za nogi + 30zl bikini (przynajmniej tam gdzie ja chodze) :/ Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah54
Polecam depilacje laserową. Mam spokój już od kilku miesięcy. żadnych wlosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×