Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invisible

DEPILATOR

Polecane posty

Gość gość
Tak naprawdę dobre są depilatory laserowe na avans.pl, kupiłam mojej przyjaciółce na 25 urodziny, bardzo chwali, próbowałam raz i powiem wam dziewczyny kilka tygodni spokoju, płacisz raz i masz z głowy na kilka lat używania depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam depilator i jest świetny do nóg ale nie wyobrażam sobie depilacji pach czy bikini. Tzn, hah, wyobrażam, bo próbowałam...NIGDY WIĘCEJ. Na depilację tych delikatnych miejsc chodzę do kosmetyczki. Postawiłam na depilację pastą cukrową w Salonie Hana w Piasecznie: www.salon-hana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina092
Przerzuciłam się ostatnio z depilatora na depilację woskiem i efekty są dużo lepsze. Nawet nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze. Swoją pierwszą depilację wykonałam w swoim mieście w Krakowie, z wszystkich ofert zdecydowałam się na gabinet SCM estetic. I nie zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko że koszt depilacji woskiem w salonie jest dużo większy niż depilacja depilatorem w domu, no i nie trzeba umawiać się na wizyty itd. chciaż np bikini to sama korzystam z uslug salonów i również wybieram wosk. ale nogi to już depilator bo z torbami bym poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki panasonica i jest bdb :D lb używac i jest bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc! depiluje sie depilatorem od dawna i uwazam ze ten od panasonica jest najlepszy :d bardzo równiutko milutko i przyjemnie pozdrawiam cieplutko i zycze smacznej kawusi ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
a ja mam Brauna i z depilacją mam spokój na 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panasonic ES-ED96-S503 8w1 jest najlepszy, polecam używać depilatora bo to zdecydowanie zwiększa komfort depilacji i jest po prostu praktyczne miłę i wygodne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bardzo Panasonic ES-ED53-W503, najlepszy depilator w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłMoja
Hej , zabieg depilacji jest szybki i bezpieczny tu masz filmik jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest laser laserowi nie równy , polecam dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha 444
Dziewczyny! Moje nogi wyglądają jak po ospie. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale czytałam, że jest kilka rodzajów laserów. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 24
Moja koleżanka zdecydowała się na depilację laserem, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 24
Moja siostra poszła na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest bardzo zaskoczona. Osobiście też byłam pod wrażeniem efektu. Po pierwszym zabiegu zauważalne były efekty. To był bardzo dobry ruch. Skóra po depilacji nie była poparzona. W pełni zadowalający efekt. Jeżeli macie obawy przed depilacja laserową, to wszystkim mówię - tak warto. http://www.novabank.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×