Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona Swego Męża

Sprzedam Suknię Ślubną Łódź

Polecane posty

Gość Żona Swego Męża

Witam Mam do sprzedania suknię ślubną rozmiar 38. Składa się z gorsetu na ramiączka i spódnicy. Dodaję do tego jeszcze rękawiczki - długość do łokcia, bez palców, tylko na taki sznureczek na środkowy palec ;) . Suknia była szyta na indywidualne zamówienie. Kolor biały, gorset jest pokryty aplikacjami w postaci kwiatków z tiulu obsypanych lekko brokatem. Te same kwiatki są na dole spódnicy i po jednym na rękawiczkach. Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. Cena jaką proponuję wynosi 1500 zł. Mój mail - anushka82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 zł za używaną sunknię :o a za co tyle?? Napisz, kiedy ślub brałaś, bo zżółknąć mogła suknia... Ja w każdym razie nie jestem zainteresowana, ale inne dziewczyny powinny się zastanowić nad taką ceną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Swego Męża
Z pewnością nie zżółkła. Za co tyle? Za to chociażby, że jest niepowtarzalna, bo nie była kupowana w sklepie, tylko szyta na specjalne, indywidualne zamówienie. Jest w bardzo dobrym stanie, świeżo po pralni ;) Jeśli jakaś dziewczyna będzie zainteresowana, wyślę zdjęcia na maila i jeśli uzna, że to zbyt wysoka cena za to co oferuję, to przecież nie musi kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×