Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anaper

Piaty miesiac i maly brzuszek

Polecane posty

Gość anaper

Witam Jestem w 21 tygodniu i mam lekko widoczny brzuszek,martwie sie ze bede miala malensto z malutka waga...czy jest szansa ze jeszcze UROSNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanisia
jasne!ja tez miałam ledwo widoczny brzuszek-najwazniejsze było to,ze dzidzius rosł prawiłowo!potem nadobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży miałam mały, potem w ciągu tygodnia powiększył się ponad dwukrotnie że wcześniejsze ciuchy były na mnie za małe. Może tez tak będzie u ciebie?? To dopiero 5 miesiąc ... maluszek jeszcze tak urośnie że nie będziesz pamiętać jak wyglądał wcześniej twój brzuszek (ja tak miałam :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
dzieki za pocieszenie :) maluszek jest bardzo ruchliwy..... ale ciuszki to zakladam dalej swoje a nie moge sie doczekac kiedy bede miala brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka21...
ja kiedy bralam slub, bylam wlasnie w 5 miesiacu ciazy, mialam gorset i spocnice i nie wszyscy wiedzieli o ciazy, naprawde plasko bylo, albo jakbym zjadla wieksza kolacje wiec nie martw sie teraz maly ma prawie 2 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Ostatnio bylam u kolezanki i stwierdzila ze wygladam jakbym tylko troche przytyla:( ale pocieszam sie ze przedemna jeszcze kilka miesiecy choc 11ego wrzesnia bardzo sie boje...bo taki mam wlasnie termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do 7 miesiąca nikt by nie poznal że jestem w ciąży- a urodziłam prawdziwego koloska :) wielkośc brzuszka nie ma nic do rzeczy nie martw sie :) jeszcze ci wyskoczy i w 9 miesiącu da ci brzuszek popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
Chciałabym miec taki brzuszek jak ty,ja tez 5 miesiac ale brzucholek jest juz spooory i musiałam kupic wieksze ubrania bo w nic juz sie ie mieściłam (a wydaje mi sie ze nie jem duzo, no ale coz duze tez jest piekne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez mialam bardzo maly brzuszek.W szostym miesiacu bralam slub i prawie nie byko widac.I pod koniec ciazy tez byl maly,ja jestem bardzo szczuplutka ale myslalam ze bede miala wiekszy.W 9 mies wazylam 56 kg i chodzilam w moich spodniach w ktorych chodzilam zanim bylam w ciazy.Takze nie przejmuj sie wielkoscia brzuszka bo to nie ma znaczenia na wielkosc dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
u mnie polowa szóstego i brzuch jest jakbym się najadła, kto nie wie nie podejrzewa nawet ciąży, a ważę 43 kg pzy wzroście 158 więc jestem drobna. jednak wiem,że dziecko prawidłowo rośnie, więc nie ma się co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
za to cycki nie stopują w rośnięciu, obetnę to za niedługo zanim sobie zeby powybyjam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
nic nie mowcie o cyckach...urosly takie ze masakra...moj partner jest z tego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Przytylam tylko 4 kilo ale jutro ide na wizyte to moze nastepny kilogramek przybyl:) chociaz po wynikach i ostatnim usg widac ze malenstwo sie dobrze rozwija i jest baaaaardzo ruchliwe,nawet teraz daje znac o sobie:) super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
dzisiaj mnie mama pocieszyla ze juz widac....tez tak mysle ale czasami to mam wiekszy zoladek niz brzuszek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 20-21 tc macica powiększa się o ok 1 cm co tydzien także tylko patrzeć jak będziesz się zaokrąglała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa. Moja koleżanka brała ślub kiedy była w pierwszej ciąży ;) właśnie w 5 miesiącu i miała zupełnie płaski brzuszek. W drugiej ciąży ta sama dziewczyna bardzo przytyła już na samym początku - chyba w 2 albo 3 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
bardzo bym chciala bo ominely mnie wszystkie dolegliwosci ciazowe wiec moze duzy brzuszek mnie nie ominie i wtedy bede spokojna ze zdrowe dzidzi sie urodzi. Ale wiecie co? przeraza mnie juz mysl o porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
a jak dlugo brac kwas foliowy? do konca ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam kw foliowy do 2 miesiaca a potem femintal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra do 9 miesiąca miała malutki brzuszek. Do ok. 6 miesiąca pod kurtką nie było widać brzusia. Mały urodzil się duży, jak widać w mojej stopce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...ona
ja mialm maly brzuch do 7 miesia a poznie juz calkiem spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wszystkie miałyście małe brzuszki do 6-7 miesiąca. Ja miałam, tak jak już wcześniej pisałam, mały brzuszek do końca 3 miesiąca a potem w przeciągu tygodnia! urósł mi do rozmiarów jak bym była w 7 miesiącu (był bardzo duży, w kształcie piłki - miałam do końca ciąży talię :-) ). Pod koniec ciąży ledwo wchodziłam po schodach i byłam pewna że synek będzie miał ponad 4kg. Urodził się z wagą 3,490 i był drobniutki. Więc jak widzisz z tymi brzuszkami różnie bywa. Wielkość nie ma tak dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
cycki mi przynajmniej sprawiają wrażenie większych niż brzuch. Nie podoba mnie się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×