Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilien

jestem ciekawa czy którejś zwas udaje sie utzymać nawilżoną i gładką skóre ?

Polecane posty

na całym ciele i to przez duuuuugi czas. jeśli tak to na litość jakim soposobem? ja nawet po peelingu, masażu, balsamach i takich tam mogę cieszyć się zadbaną skórą przez jakieś 3 godziny. choćbym nie wiem jak długo nie zajmowała się nią wieczorem, rano mam tylko suchę, matową i nieestetyczną skorupę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to zawsze po kąpieli
jak jestem jeszcze w wannie to smaruje mokre ciało olejkiem pilelęgnujacym Nivea (ok 15 zł), długo trwa zanim to wyschnie ale jest efekt przez wiele godzin, a na noc na stopy żeby skóra była mięciutka nakładam potwornie grubo kremu do nóg albo inne których nie uzywam i zakładam skarpety na noc. efekt super rano mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie działa, nawet po olejku rano jest shitex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasss
Ja nie pielegnuje skory jakos szczegolnie a nie mam z nia zadnych problemow. moze to jest sposob, daj jej odpoczac a ona sama o siebie zadba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasss jesteś chyba posiadaczką skóry nie wymagającej pielęgnacji. próbowałam dać jej odpocząć, poprostu się posypała. działa to u mnie tylko na poprawę nawilżenia skóry twarzy, niestety jest jeszcze problem wągrów, więc z pielęgnacji nie mogę zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasss
moze zmien diete i pij duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewasss
no to poczekaj i zobaczysz jak bedzie wygladala twoja skora za pare lat...wtedy to juz bedzie za pozno na jakiekolwiek zabiegi bo bedzie za bardzo odwodniona. Skore trzeba nawilzac po kapieli i to nic nowego a jak ty tego nie robisz to naprawde gratuluje odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasss
Ale ja pije bardzo duzo wody wiec moja skora jest nawilzona od wewnatrz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewasss
ale nawilzanie jej od wewnatrz to nie wszystko bo skora sklada sie z kilku warstw i tej zewnetrznej nie nawilzysz woda tak dobrze jak dobrym kosmetykiem zaraz po kapieli. Woda swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasss
no ok, to zaczne sie balsamowac po kapieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam dziewczyny powiem ze najlepiej po kapieli/prysznicu jeszcze mokrą skórę nasmarować oliwką taką dla dzieci, póżniej delikatnie wtrzeć ręcznikiem. Ale raze wam to zawsze robić wieczorem, przed snem, bo w ciągu dnia to żadna przyjemniść chodzic takim \"nawilżonym\" Moja skórka jest śliczna:) i bardzo wam ta metode polecam. Jesli jeszcze to mało to rano nałóżcie na nóżki balsam nawilżający. Pięknych nóżek życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten pomysł z kremem i skarpetkami tez polecam. !!! Stópki są śliczne i delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo wody pije i
używam kosmetyki z firmy Oriflame. Skóre mam świetnie nawilżoną, gładką, miękką i pachnącą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdzies na forum czytałam o peelingu cukier+oliwka, stosuję od 2 tyg REWELACJA, a tez miałam taką skóre i na kosmetyki fortume wydawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
A jak nawilżyc skóre buzi i to w dodatku cera tradzikowa wysuszona przez leki od dermatologa. Od dwoch dni myjąc buzke wodą leje troszke oliwki HiPP na rece nio i buzia juz sie tak nie łuszczy, ale nie wiem czy dobrze robie, doradzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam swój sposób,który wyczaiłam na kafeterii. Do kąpieli wlewam oliwke do ciała i kąpie sie w tej wodzie:) poźniej tylko sie delikatnie płucze i wycieram - skóra gładziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho ah ehh Ja ci polecam po umyciu buzi,nałozyć zwykły krem tłusty- typu dave,nivea i po upływie 15 min ściągnąć chusteczką higieniczną resztkę kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne avony oriflame nic mi nie pomaga, jak ktos ma wrazliwa skore to tak jest. Najlepszy na swiecie balsam to nivea ryz i lotos, pieknie nawilza, wchlania sie, stosuje nawet po goleniu i nic nie podraznia i nie piecze!!! :) wiec ja robie tak - za gladkosc skory - peeling. Wybrobowalam wiele, bezkonkurencyjna jest kawa, zaparzone fusy z kawa mieszam z zelem pod prysznic. MAsuje cialo. Nawet stopy. Dlonie. wszystko. Zmywam. I nic nigdy nie dalo takie uczucia gladkiej skory. i skora jest gladka, 2 x w tyg. robie peeling. po peelingu balsam. kapiele w mleku sa swietne lub w oliwce. skora cudownie nawilzona. Peeling + swoj sprawdzon ybaldam, kazdy lubi inny, ja uwielbiam z nivei. Ale peeling kawowy wyprobojcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier i sol podrazniaja skore nie wolno ich stosowac. Kawa ma maluskie drobinki ale za to mocno sciera - nie podrazniajac przy tym. wpisujcie sie fani peelingu kawowego, ten to dopiero rewelacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewelki69
Czy mogłabyś powiedzieć coś wiecej o tym peelingu z kawy? Jakie są proporcje? Czy gatunek kawy może być dowolny? Zaciekawiłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastko z kremem, kiedys własnie o tym pisałam, i miałam znowu to zrobić, ale mnie uprzedziłaś;)polecam metodę z olejkiem w wannie, woda wysusza skórę, ale jak sie ją nawilży olejkiem(wodę;) ), skóra jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do ciała używam najtańszego balsamu z rossmana ISANA i jest super :D do skóry twarzy na noc wcieram olejek z nasion wiesiołka (wyczytane tu na forum - kapsułki przekłuwam szpilką i wyciskam olej) rano na skórze nie ma tej ohydnej warstwy łoju, jak po kremach :) wprawdzie nie zniknęły krosty, jak pisały tu dziewczyny, ale zmniejszyła się liczba wągrów :) i w ogóle skóra na twarzy wygląda o wiele lepiej :) do tego łyka 3x dziennie po jednej kapsułce :) na dzień używam kremu happyderm z Loreala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×