Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

ja jestem razem z rearia w jednym domu suer dziewczyna a jak nam dobrze drineczki wchodza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prosze o takiego bez alkoholowego bo od pewnego czasu wogule nie pijam alkoholu. 😘 na dobranoc wszyskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria i Madusia3
My dzis na pomaranczowo bo razem.Wlasnie wrocilysmy z tancow nogi nam wchodza w du...........bylo super ale sie wytanczylysmy chlopaki daly popis swoich umiejetnosci tanecznych my tez.Niestety o %.30 sie rozstajemy ale zrobimy powtorke z roztywki buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze grzcznie wsadzilam Sare do busika niedawno wrocilam.Bylo super szkoda ze tak krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 ty uwazaj bo juz tutaj kombinowalysmy jak ci nalot we wrzesniu zrobic hihihihih.Naprade bylo super dzis jak wstalam to bylo gorzej bol glowki miesnie brzucha i nog ale po kawie sniadanku i wannie jest prawie oki.Mam nadzije ze za miesiac zrobimy powtorke z rozrywki hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki,ale dalej ten topik ciągniecie beze mnie za dużo kiedyś napisałam oberwało mi się za to i nie tylko nie chcę żeby ktoś po mnie niesłusznie jeżdził jak po łysej kobyle.Jak chcecie piszcie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 Nie odzywałam się bo byłam w szkole (sesja i te sprawy), a jak byłam już w domu to taka padnięta, że nawet nie chciało mi się siedzieć przy komputerze. U mnie narazie jak nie było @ tak nie ma, ale pewnie przyjdzie bo mnie piersi zaczęły boleć :-( nie robiłam testu przez ten weekend, może zrobię jutro albo pojutrze jak nadal @ nie przyjdzie. Mam cichą nadzieje że jej nie będzie ale objawy @ są coraz bardziej odczuwalne. Więc zobaczymy. Zaraz uciekam z Tosia na spacer, tak więc będę po 15.00 jak zawsze. Balbinko super twoje zdjęcia!!! Aż miło popatrzeć :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie już pomału zbieram do kupy w końcuw nocy spałam malawrona i Agula nadal trzymam kciuki więcej napisze dopiero jak wróce do domu ok 23, bo póki co umówiłam sie z mamą Anielką na 13 a do Tychów jedzie sie godzine wiec o 11:30 musze wyjść, a potem do mc donald na jedzonko bo w domu nie zdąże a z mamą Anielą wiedze się w restauracji w hotelu Tychy. Balbinko może wpadniesz? :D Super cały czas pisze o sobie. To napisze ejszcze że jest u mnie mój tata i z pośród wszystkich czterech łazienke w domku wybrał sobie na golenie łazienke w której mam kosmetyki, eh ide go z tamtą pogonić... Coś miałam do Was napisać ale zapomniałam, musze przespać jeszcze jedną noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Balbinko dziekuje za doping mam nadzieje że jakos jutro zdam ten egz i bede miała te upragnione wakacje. Co do gładzi to może sami sprojucie cos wymalowac aslbo wytapetować, bo 1000zl to za duzo. Dostałam na poczte śliczne zdjęcia! Były tam sarenki i okrąglutki brzusiu, domyślam się że to Michałek ciuchutko tam siedział. Balbinko śliczne te zdjęcia rób ich jak najwiecej na pamiatke bo to jest bardzo fajna sprawa 👄 Agula 3mam kciuki za twoje 2 kreseczki (mnie tez bolały piersi a okres nie przychodził i okazało sie ze miałam wtedy 2 kreseczki wiec moze jest nadzieja dla ciebie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki drugi raz nie robilam testu to nie wiem czy sie udało. zobaczymy kupiłam dzisiaj test i planuje zrobić jutro ale i tak mam złe przeczucie że przyjdzie ta orutna @. agula a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Balbinko u kolezanki bez zmian. mała podłączona do aparatury, dostaje antybiotyk i nie wiadomo kiedy wyjda do domu :( wysyłałaś jakieś zdjęcia???no tomuszę pocztę sprawdzić :)a Madusi chyba chodzio to co się dzieje na tamtym topiku :( konkretnie o \"pomarańczowe\" wpisy :( Madusia ja wiem o co Ci chodzi, ale już Ci pisałam, żebyś to olała ciepłym moczem i nie przejmowała się!nie warto! Daga, lola!co u Was??? Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze dwie kreseczki! Ściskam mocniutko! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragne z całego serca zobaczyć jutro dwie kreseczki . jak by co to napisze wam jutro bede dopiero pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj znów napiszę hurtem czyli wszędzie to samo głównie dlatego, ze ejstem zbyt zmęczona żeby myśleć a czeka mnie sprzątanie w domu, bo wygląda jakby przeszedł huragan. Ja dzisiaj się dowiedziałam, że moja kuzynka urodziła synka, oczywiście mnie wredna małpa nie poinformowała i sama musiałam zacząć domagać się informacji, no bo miała termin na czerwiec a teraz lipiec. Ponieważ skończy lam prace późno to się późno do niej odezwałam, miałam szczęście złapać tylko jej narzeczonego (którego defacto też nie znam), bo Beata zasnęła razem z dzieckiem. No i obiecał że jutro Beata się do mnie odezwie i mi wszystko opowie. Nie wiem czy to ja jestem wredna krowa i nie interesuje się rodziną, czy to moja rodzina mnie unika skoro sami się łaskawie do mnie nie odezwą. Mam pytanie, które jest bardzo nie związane z tematem, ale nic nie potrafie wykombinować. Nie używam raczej w moim kompie użytkownika : Admin a teraz mi jest potrzebny a ja nie pamietam hasła. Wiecie może jak wejść do niego bez hasła, albo co w ogóle zrobić żeby tam wejść? gawit proszę informuj na bierząco co z cóeczką Twojej koleżanki, wierzę że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ❤️ Dzisiaj ranek w porządku, @ jeszcze nie ma, spóźnia się już 4 dni :-) Wczoraj wieczorkiem pobolewało mnie podbrzusze, a poza tym jak wróciłam w niedziele ze szkoły o 14.00 to byłam padnięta jak nie wiem co i wczoraj jak wróciłam z pracy to odrazu poszłam spać (spałam godzinkę) też czułam się padnięta że nie miałam siły jeść pysznych pierożków teściowej :-) , a i jeszcze mnie czasami mdli wieczorem i rano, ale samo przechodzi. Ale i tak mam przeczucie że @ przyjdzie, ta nieszczęsna :-(, a jak nie przyjdzie to będzie najpiękniejszy cud. Test planuje zrobić dzisiaj po pracy albo jutro rano. Co będzie to będzie :-) Malawronka Życzę Ci żebyś zobaczyła II kreseczki, daj znać jak już zrobisz test, trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test bo już nie wytrzymałam i co?? pierwsze spojrzenie - nic tam nie ma, a kiedy się przyjże widzę poświatę różowej albo niebieskiej kreseczki (w każdym bądź razie jest inny kolor niż test) tej drugiej ale nadal nie jestem pewna czy to to, bo słabo ja widać, ale pocieszam się tym że jest koloru innego koloru i nie jest biała jak ostatnio. Czy Wy miałyście taki przypadek jak ja teraz, że tak słabiutko widać było tą drugą kreseczkę, a potem sie okazało że to jednak ciąża lub odwrotnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pierwszym teście też ta druga kreseczka była ledwo widoczna. Musiałam się mocno przypatrywać, aby ją zobaczyć, a kolejny test już pokazał bardzo, bardzo wyraźną kreseczkę :) U mojej koleżanki lepiej. Myśle, że wszystko będzie dobrze. Malutka jest silna i daje radę. mam nadzieję, że już wkrótce będa w domku :) Balbinko do mnie nie dotarły żadne zdjęcia :( A gdzie nasza Gosia?Czyżby wyjechała gdzies na wakacje? Pozdrawiam Was moje drogie, no i czekam na te dwie kreseczki malejwronki i Aguli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test ale u mnie nadal jedna kreska. mam przeczucie że w tym miesiącu nie mam co liczyć na 2 kreski chyba tylko jak bym sobie dorysowała jeszcze jedną. jutro przyjeżdza do mnie moja siostra z dzieckiem 2 letnim. aż na 2 miesiące ciesze sie bardzo. mieszka około 300 kilometrów odemnie. Agula zrób sobie test rano a naj lepiej poczekaj jeszcze z 2 dni. za pierszym razem po tym jak straciłam aniołka robiłam test 3 razy . pierszy raz wyszła mi 2 kreska bardzo słaba za drugim razem błędny wynik no i za trzecim piękne 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja robiłam test w 5-6 dniu ciąży i miałam też taką ino, ino słaba kreseczke Moja siostra mowiła mi że raz jak robiła test w ciąży to też miała słabo widoczną kreseczkę wiec myśle że zaiskrzyła nadzieja u Ciebie. A ja czekam na wyniki z wczorajszej psychologii maja byc po godz 11:30 jak zdam to mam wakacje bez poprawek :D Widziałam sie 2 dni temu z koleżanka kolejną, ktora jest w ciąży i byłam zaskoczona bo od ostatniego razu co ją widziałam to masakrycznie jej brzuch urósł a ona tak bardzo sie cieszyła na mój widok, chce jutro do mnie przyjść. Zazdroszcze jej ale jednoczesnie bradzo sie ciesze z jej dzidzia i jestem ciekawa co mi poopowiada o przebiegu swojej ciąży- ona tez sie starała cos ze 3 mies zanim zaszła. Oczekuje jeszcze drugiej koleżanki, ktora była mnie prosic na wesele ale mnie nie było w domu wczoraj wiec moze dzis przyjedzie albo jutro. Malawronka- 3mam mocno kciuki za 2 kreseczki i pewnie one beda bo teraz tak mi sie wydaje są wakacje i jest mniejszy stres nie wiem dlaczego ale tak chyba jest może to ta ładna pogoda...i człowiekowi zbiera sie na miłość! Balbinko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka❤️👄 Gawit❤️👄 Agatha❤️👄 Agula❤️👄 Madusia❤️👄 Raaria❤️👄 Malawronka❤️👄 Malawronka wiem jak poczułaś jak zobaczyłaś,że dostałas@.Nie dobijaj się,bądz dobrej myśli,że może akurat za 14 dni się uda.Ja wiem ,że jest ciężko kiedy nasze plany i marzenia nie idą z nami w parze-sama tego ostatnio doświadczam i to bardzo,ale bądz dobrej myśli.Czas mija szybko i napewno w najbliższym czasie Ci się uda-zobaczysz dwie kreseczki.Główka do góry-przesyłam Ci buziaczka👄,nawet i dwa👄 Jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawed nie wiecie dziewczynki jak bardzo jestem przygnębiona i zła na cały świat. na los jaki jest okropny a naj gorsze ze nie tylko dla mnie jest taki tylko dla każdej z Was taki był a dla nie których nadal jest. ale wiem i głęboko w to wieże że dla każdego zaświeci słońce tak jak świeci słoneczko Balbince fajnie ona ma bo słoneczko dla niej świeci całym swojim blaskiem i jeszcze do tego kopie ją.😘 dla Michałka i dla Wszystkich dziewczynek za to że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronko wiem doskonale jak się czujesz :( po pierwszym zabiegu odczekaliśmy te zalecane 6 miesięcy i rozpoczęliśmy starania. Co miesiąc przychodziła ta cholerna małpa!Boże jak ja rozpaczałam, jak się dołowałam :( i tak 6 miesięcy. Zaczęliśmy we wrześniu, a udało się w styczniu, właśnie wtedy kiedy odpuściłam, przestałam liczyć, przeliuczać, bo ktoś mi powiedział, ze za bardzo pragnę tego dziecka!Powiedzieli mi to już we wrzesniu, że nie mogę za bardzo chcieć, że za pierwszym razem nie zawszesię udaje. tylko, że mi było tak ciężko nie liczyć tych dni płodnych. no i w styczniu jak wreszcie dałam spokój to się udało!Tobie też się uda!NApewno!Bądź dobrej myśli, bo przeciez same staranka sa bardzo, bardzo miłe :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit wiem o tym że starania są bardzo miłe:). a po stracie lekarz powiedzial mi że możemy się starać o dziecko po 3 miesiącach ale ja nie chciałam po tym jak straciłam siadła mi psychika i troszke kożystalam z pomocy psychiatry i dopiero w maju stwierdziłam że jestem gotowa na powtórną ciąże ale z dnia na dzień ....... ale nie ważne trzeba myśleć pozytywnie i nie o dziecku . dzisiaj byłam na zakupach i szukałam prezętu dla Kubusia który się urodzil 22 czerwca mojemu kuzynowi i jego żonie jeszcze go nie wiedziałm ale planuje odwiedzić ich w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mogę wam wszystkim oznajmic ze mam juz moje upragnione WAKACJE!!!!!! Dzis przyszły wyniki ostatniego egzamiu i dostałam +4 i jestem szczesliwa ze juz mam pierwszy rok za sobą z tak dobrymi wynikami!!! O Boże jak ja sie ciesze! Jeszcze mi do pełnego szcześcia brakuje dzidzi: zdrowej, kochanej dzidzi!!! Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko właśnie dostałam zdjęcia :) Jaki ładny brzuszek :) Napewno Michałek będzie śliczny!!! Agatko gratuluję i mocno, mocno wierzę, że doczekamy się naszych upragnionych zdrowych bobasków!!! \"nasza\" malutka jest podłączona do tlenu i leży pod fioletowymi lampami, chyba ma zółtaczkę lekarze mówią,że to od tych leków :(Ciągle jej coś tam zmieniają, dodają. dziś dostała jakiś nowy antybiotyk, który ma brać 10 dni. wiem, że walczą o jej życie, ale kurde czy potrzeba aż tyle antybiotyków?czy to jej jeszcze bardziej nie zaszkodzi?przecież ona ma dopiero 5 dni mam nadzieję, że lekarze wiedzą co robią!Eh a ciąża przebiegała wzorowo, tylko te cholerne stresy i za wczesny poród tak wszystko skomplikowały :( Balbinko pod żadnym pozorem się nie denerwuj!!!nie stresuj za mocno!!!i pozostałe brzuchatki i przyszłe brzuchatki do Was również ta prośba. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×