Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Piszesz Agula o kluciu-pamiętam,ze ja miałam objawy takie same jak przy okresie-czułam troche jajnki i w pochwie kłucia,tylko nie wiem czy to było spowodowane moją psychiką czy faktycznie to były objawy ciąży.Tak jak Ci pisałam wyżej ,że ja robiłam test jeszcze przed okresem,bo ta nie pewnosc i ciekawosc była mocniejsza odemnie.Ja Cie doskonale rozumie co obecnie czujesz,ale jak nie zrobisz testu to chwestia jeszcze kilku dni i będziesz wiedziała co i jak........Zyczę Ci aby Twoje marzenie sie spełniło,abyś zaczeła wakacje z dzidzią pod sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi Wlaśnie kupiłam ten test o którym mówiłaś, zrobię go jutro rano, jak nie beda II kreseczki to poczekam jeszcze te 4 dni. A i z zajściem w ciąże nie mam raczej problemu bo ostatnio dzidzia pojawiła się okolo 7-ego cyklu ale nie była planowana i przez te czykle nie kochaliśmy sie w dni plodne tylko ten jeden raz i sie udalo, a ciekawe jak teraz. Ale sie boje jak nieszczęście. Jutro dam znac, co wyszlo. Rozmawiałam z moją szefowa i ona tez miala to kłucie troche mnie to bodbudowało, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula mi powiedziała gin .ze te testy sa bardzo wiarygodne,tylko widząc,że jestes jeszcze przed datą miesiączki to go zrób z pierwszego moczu porannego.Jeżeli Ci wyjdzie tylko jedna to zobaczysz ,ze @ dostaniesz-nie będzie nawet potrzeby robic 2 testu,a jezeli wyjdą dwie to wiadomoMówią też ,ze zaraz po poronieniach jest jeszcze łatwiej zajsc w ciąże.Nie chce Cie za duzo naręcac,ale bądzmy dobrej myśli.Zycze Ci tych dwóch kreseczek -Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit ciesze sie ze tutaj zajrzałaś :) Agula - czekam na wieści jak wyszedł test więc jutro od samego rana będe tutaj zerkać malawronka - ciesze się że sie cieszysz z płynu do naczyń :) a jak z tym drugim marzeniem? marghi - to może jak teraz znów będziesz chciała pojeździć na roweku to znów w ciąży będziesz :) a za 9 miesięcy nam będziesz donosić czy synuś czy córeczka :) a dlaczego Balbinka się nie dzywała? czyżby ją Klaudia do kompa nie dopuściła? napisałabym jej sm-a ale chyba jest ciut za późno :( a cały dzień dziiaj rpacowała i nie miałam jak wcześniej zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula jutro odrazu masz dac znac czy sa dwie kreseczki 👄 ja cos czuje że beda :) Chyba złapałam ciążowego dołka ciągle widze kobiety w ciąży a jak na złośc to dzis w sklepie spotkalam koleżanke z gimnazjum, która wpadła i jest w ciąży jest w 4 m. ale brzuszek spulchniony pomacałam go zeby sie zarazic i oznajmiam wszystkim że dlużej już tego nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostałam @ i jak sie zakonczy to biore sie za działania wraz z mężem i niech sie dzieje co chce ale dzidzia musi byc. Mam w d..ie że pasowałoby mi sie odchudzic bo duzo przytyłam, nie poswiece tak cennego czasu na swoja figure kiedy dzidzius czeka na mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Totalna załamka ( tu jeszcze te egz i związane z nimi nerwy) ale jakos trzeba sie trzymac Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje linki do innych piosenek dzisiaj u mnie na tapecie urszula i irena santor, nie wiem czy je lubicie, wieczorem może coś dorzuce, chyba, ze pojawi się Madusia i w inny sposób nas rozrusza, bo to ona bije w tym rekordy http://raaria.wrzuta.pl/audio/ybIK1HiKzq/noc_nie_przyszta_pod_moj_dach http://raaria.wrzuta.pl/audio/hmzAMhAwFJ/swiateczny_taniec http://raaria.wrzuta.pl/audio/7VihpRgE05/za_twoje_zdrowie_mata http://raaria.wrzuta.pl/audio/yh9y2r45P6/czy_to_mitosc_to_co_czuje http://raaria.wrzuta.pl/audio/g792afUVit/ten_tato http://raaria.wrzuta.pl/audio/gMvgtrWcQG/swiety_ogien http://raaria.wrzuta.pl/audio/fgxXhdDaZL/dlaczego_wracamy http://raaria.wrzuta.pl/audio/7FplJKQRVn/opowiadasz_mi idę spać, a Wam życzę milego dnia Balbinka - szefowa topiku - gdzie Ty jesteś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam 🌼 Dziewczyny chyba są II kreseczki już sama nie wiem, ta druga jest bardzo mało widoczna, jak się przyjrzę to ją widać albo to moja wyobraźnia, już sama nie wiem zrobię jeszcze jeden test w dniu spodziewanej @ i będzie wszystko jasne. A poza tym robiłam test z drugiego moczu bo dzisiaj o 4 rano robiłam siusiu (mogłam wtedy zrobić) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatho bądz mocna.Tak to jest czym bardziej czlowiek chce to chyba gorzej mu wszystko wychodziNie trac nadzieji-skoro teraz Ci nie wyszło...to miejmy nadzieje,ze w lipcu zielone światełko się zapali.Ja tez bardzo chciałabym się już starac ale jeszcze 2 miesiące musze odczekac,a potem to nie wiadomo czy będe i tak mogła-to wszystko jest do d**y!!! Moze Agula da nam dzisiaj dobrą wiadomosc,a potem co miesiąc po niej będzie się zarażała inna dziewczyna. Raaria Dzieki Ci za dobre słowo ,ale tym razem to napewno zdąże się wyszalec na rowerku-by najmniej w wakacje napewno,a potem to się okaże.Umieszczaj linki przynajmniej nie będzie tu tak nudno-ostatnio tu są takie pustki.Pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula nie będe gratulowac ,aby nie zapeszyc.ta druga kreska jest mało widoczna ale koloru tego samego co pierwsza? czasem na tescie sa wtłoczenia ale to jest koloru bardziej białego-ja tak kiedys miałam,ale jezeli ona ma blady kolor rózowy albo granatowy to jest dzidzia.Zawaliłas,a uprzedzałam Cię wczoraj aby to był 1-wszy mocz poranny-moze to byc dopiero bardzo wczesnA CIĄŻA.mUSISZ ZA KILKA DNI TEST POWTORZYC.bĄDZ SPOKOJNA NIE STRESUJ SIE BO TO DOBRZE NA DZIDZIE NIE WPŁYWA.cAŁUSKI.cIESZE SIE RAZEM Z TOBA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi Ta kreseczka jest koloru bardzo jaśniutki niebieski, ale poczekam jeszcze. Raz ją widzę a raz nie i to jest najgorsze. Nawet jak to nie ciąża to sie nie przejmuję może następnym razem się uda. zobaczymy w piątek. Pozdrawiam was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula odnosze wrazenie po tym co piszesz,że chyba Ci się swiatełko zaswiecilo.Z gratulacjami poczekamy dopóki nie potwierdzisz czarnego na białym.Dbaj o siebie-pamietaj o foliku:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko jak sie czujesz dzisiaj? czt to co Ci dokuczało ustąpilo,czy nie?Chyba będziesz musiała to na pewien okres zaakceptowac,ale to fajnie bo po czasie będziesz to zapewne mile wspominała.Zawsze jest cos za cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 4 miesiące będą troche dawac znaki o sobie,ale żyj świadomością,ze to jest tylko chwilowe,a po tym będzie nagroda.Odnośnie kręgosłupa to nie wiem co Ci poradzic-spróbuj zmieniac często pozycje i jak masz lożko ,naroznik twardy to spróbuj spac na nim,a odnosnie łydek to pamietam,ze ta dziewczyna o której Ci pisałam wczoraj..... tez miała ten problem,jej nawet na koncu okropnie nogi spuchły.Na zmiane ile nas było w domu masowalilismy jej te łydki tylko uwaga!!! od kostki do kolana-nie wiem jak Ci to wytłumaczyc tz. od dołu do góry.Ważne aby to nie było na odwrót-PODOBNO W TEN SPOSÓB LEPIEJ KREW KRĄŻY I DOBRZE TO WPŁYWA NA MIĘŚNIE.pOPROS MĘŻA ALBO BRATA,MAME KTO JEST OBOK CIEBIE-NIECH CI MASUJĄ.MOZE TO CI PRZYNIESIE ULGE.mOŻESZ TERAZ MIEC MASE NIESPODZIANEK-TO WSZYSTKO ZALEZY NA CO NA JAKI NP.NERW MAŁY CI BĘDZIE NACISKAŁ I DRUGI PROBLEM TO TEN JAK SAMA PISAŁAS ,ZE BARDZO PRZYBYWASZ NA WADZE.NIE STÓJ DŁUGO NA NOGACH ABY ZA BARDZO NIE OBCIĄŻAC KRĘGOSŁUPA-ZMIENIAJ POZYCJE.i CO? BĄDZ MOCNA! cAŁUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi byc cos wspaniałego,fantastycznego jak sie czuje kopniaczki z brzuszka-uczucie chyba nie ziemskie? Chciałabym ja tez móc je poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,że mieszkamy tak daleko od siebie w przeciwnym razie zaprosilabym Cię teraz do siebie,a jeżeli nie to sama wprosiłabym się do Ciebie na kawe kawe?uwielbiam kawe!!!! a jeszcze jej dzisiaj nie piłam,bo jak się obudziłam ok.8:30 to zamiast isc zjesc sniadanie wypic moja kawke to stałam przy oknie i odmawiałam pod Twoją obrone..... była u nas okropna zawierucha wiatr okropny-bałam się aby mi dachu nie porwało z nad głowy.U sąsiada jest lipa co ma 100lat-połamało na niej mase takich ogromnych konarów,jeden nawet na dachu im lezy.,ale mineło i teraz jest spokój,tylko ze jest zimno i pochmurno.Nie boje sie niczego tak jak wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Balbinko chyba co ma byc to bedzie.Nie chce nic planowac,bo z moich planów robią się nici.Lekarz w krakowie powiedzail nam ze kariotypu nie ma sensu w naszym przypadku robic.dziewczyna wczoraj na topiku-ciążą obumarła-dlaczego-przeczytaj jak chcesz raszi mi abym jednak to badanie zrobiła.Każdy mówi inaczej-nie wiadomo komu zaufac, a znowu nie chciałabym robic wszystkich badan jakie tylko istnieja,tak o aby zrobic,bo bede musiała chyba na nie kredyt w banku zaciągnąc.Powiedz jak bys to ty zrozumiała:P{owiedzielismy ginekolowi tak chcemy zrobic przeciwciała antyfosfolipidowe na poczatek,potem kardiolipidowe nasienie posiew z pochwy i ten piepszony kariotyp.ze wszystkim się zgodziłtylko dodalze nasienie tylko pod kątem chromatyny ,bo odnosnie płodnosci nie n=ma sensu bo jest wiadome ze jest płodny i kariotyp powiedział ze nie ma sensu i nam tego nie zrobił.balbinko co bys zrobiła na moim miejscu?! dodał,ze on stawia ze mam bakterie w szyjce macicy-widocznie chyba takie przypadki musiAŁ MIEC.Nie chciałabym juz przejsc przez lyzeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kzady lekarz mówi co innego-nie wiadomo komu zaufac-uf!!! co za młyn człowiekowi w głowie robią. Jak sie Michałek urodzi to Cię zaprosze do siebie-zrobimy sobiwe weekend wsród zieleni,jakiegos tam srtumyczka płynącego -oczywiscie na tle gór w około.jest takie jajne miejsce 20km odemnie.poszukaj sobie w necie rytro,a potem hotel perła poludnie w rytrze.Michałek pooddycha sobie świeżym gorskim powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez ciocie mieszka w sosnowcu-sosnowiec zagórze.w sumie to nie tak daleko od Ciebie.Nie wybieram się tam narazie,a raczej to oni do nas przyjadą.Gdyby nie Twoja ciąża to bym Cię ciągła do siebie na siłe,no ale poczekam abys przyjechała z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ❤️ to za te kciuki na egz które trzymasz Przesyłam jeszcze serduszko ❤️ dl pozostałych które 3maja kciuki za mnie. Dołóek jako tako mi przeszedł bo sie przespałam i dzis juz inna baba ze mne jest ;) Agula ja tez nie gratuluje aby nie zapeszac, ale przy ostatniej ciąży ja tez na poczatku miałam tą druga kreseczke mało widoczna z tym ze ja robiłam test popołudniu ale byłam juz kilka dni po spodziewanym okresie i wyraźnie mnie piersi bolały (spać nie mogłam tak bolały) Zawsze przed @ też mnie bolą a w tym miesiacu przed @ wogole nie bolały tak wiec nie sugeruj sie objawami bo z tym jest roznie tylko żyj tak jak zawsze jakby nic nie było a zobaczysz że wtedy unikniesz najgorszego i będziesz szczesliwą mamą 👄 Marghi 🌼 dziękuje ci za pocieszenie mysle że trzeba byc cierpliwym czlowiekiem ale czasami tak jakos to nam nie wychodzi. Oznajmiam że w lipcu to ja rezerwuje dla siebie zielone światełko- ale może ktoś do mnie jeszcze dołączy bedzie mi raźniej? :) Ide wciskac te nauke do mózgownicy mam nadzieje że sie cos naucze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest chyba az tak duzo ja jestem z Nowego Sącza,ale mysle ze cos ok.200km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi- zaufaj tylko sobie i podejmij decyzje swoja a nie kogoś bo to twój organizm i twoje dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko Cos Ci skrobne na malia-nie chce pisac tutaj za szczególowo,bo kazdy ma tu prawo do wglądu.......... Agula prawie że zaciążona:D Agatha ma plany na lipiec-myśle,ze jak Agula dobrze zapoczątkuje sznureszek i zacznie zarazac to i może ja się zdąże na niego załapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha piszesz aby robiła jak mysle,ja tak naprawde to bym żadnych badań nie robiła,żyje jakąś dziwną nadzieją,że miałam po prostu 2 razy pecha ,ze ja i mąż jesteśmy zdrowi,ze nie mamy genów pieprzniętych.Ludze się ,ze mój sen się spełni....ale pewności nie mam i dlatego jakies badania chce zrobic i robie.kariotypu się boje ,bo wiadomo,że genów się nie da leczyc. Zycze Ci przyjemnej i owocnej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha piszesz aby robiła jak mysle,ja tak naprawde to bym żadnych badań nie robiła,żyje jakąś dziwną nadzieją,że miałam po prostu 2 razy pecha ,ze ja i mąż jesteśmy zdrowi,ze nie mamy genów pieprzniętych.Ludze się ,ze mój sen się spełni....ale pewności nie mam i dlatego jakies badania chce zrobic i robie.kariotypu się boje ,bo wiadomo,że genów się nie da leczyc. Zycze Ci przyjemnej i owocnej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Nie doszedł e-mail? idzie na piechote?Jak nie dojdzie to wyśle Ci jeszcze jednego-nic az tak bardzo ważnego w nim nie napisałam.Daj znac jutro po Usg.Powiedz gin. o wszystkim co mi pisałas.-jezeli można sobie ulżyc to dlaczego nie,a gin.chyba siedzi w tym temacie.Przesyłam Ci całuski👄👄👄,a dla Michałka to takiego specjalnego jak to przystaje od cioci wirtualnej👄👄👄❤️czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×